Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım benim adetim aralık 1 gelmesi gerkliydi engeç 2 si olabilirdi ama fazla geçmedi
buay hergün ölçmedim canım çünki devamlı ölçtügümde adetime birkaçgün kala düşerdi bende anlardım adet olacagımı geçen ayda öyle oldu 36.3 oldummu adet olurum şimdide sadece adet günüme yakın ölçüyorum ve 36.7 2 gündür böyle işte buyüzden biraz umutluyum ama bu kasık agrılarım umudumu kırmaya başladı bende tes yapmadan biraz daha beklemek istiyorum hamile degilsem zaten olurum adet yok hamile isemde nasıl olsa ögreniriz

İnşallah canım hamişsindir :nazar:Süpriz bekliyorum gününde geçmiş..KAsık Ağrısı da hamilelik belirtisikaydirigubbakcemile5

31 günde bir adet oluyorum canım...yorumlarınız için teşekkürler kızlar yarınınde ölçü yazarım o zman kesinleşir...nuurr senin bana yorum yapasın yok herhalde:dance:

+) boş geçirmedigim zaman

3.gün...36.00
4.gün...36.04
5.gün....36.03
6.gün.....36.03
7.gün......36.02(adetim bitti.)
8.gün........36.03+
9.gün..........36.03+
10.gün........(ölçemedim)+
11.gün.........36.03
12.gün.........36.02+
13.gün.........36.04+
14.gün.........36.04+
15.gün.........36.00+
16.gün.........36.03
17.gün.........36.05+
18.gün.........36.05+
19.gün.........36.07
20.gün.........36.06+
21.gün.........36.07
22.gün.........36.08 +(sabah baş bagrım vardı ondan olabilir)

sizce nasıl

bir senedir adetim yaklaşınca vücudum başlardi belirti vermeye baş donmeleri, kasık agırıları,halsizlikler ,uygu düzene derken isi ölçmeye çok inandim ve dedimki buda belirti verecek degil heralde yanliş düşünmüşümsırnaşık şeysırnaşık şey ısımda artık bana belirti olarak geldi galiba:sm_cool::sm_cool:

31 günde bir adet oluyorum canım...yorumlarınız için teşekkürler kızlar yarınınde ölçü yazarım o zman kesinleşir...nuurr senin bana yorum yapasın yok herhalde:dance:

Canım benim kusura bakma rahatsızım bu aralar.
ama şimdi inceledim tablonu arkadaslar da söylemiş zaten 15. gün yumurtlamıssın.önümüzdeki 2 gün üstüste çalış.sonra adete kadar gün aşırı çalısma olsun..

Canım çok sevindim iyi çıkmasına ay kıyamam sana patates koy milshake de baş ağrısından yakınıyordu hamişlerde hep aynı sanırım aman aman Allah nazarlardan sakının :nazar:
Bebişin sağlıklı olsun biraz çek annesi napalım :1hug:

sagol canım.patetesi bir kaç kere duydum deneyecegım bugun bakalım.çiğ mi koymak gerek.artık dediğin gibi canım bebiş için katlanacagım ne olursa olsun.agrı kesici çok kullanınca bebeğin kalbi delik dogabiliyormus .bu sekılde duydum.ben de bıraktım agrı kesiciyi.zaten ben de işe de yaramadı.

bir de kızlar aklınızda bulunsun hamile kalmadan önce tedavi edilmemiş sinüzit hamilelikte migrene çeviriyormuş.böyle duydum bir arkadastan ona da dr u söylemiş.tecrübeyle de sabittir.eger sinüzitiniz varsa ihmal etmeyin.hamilelikte cok zor oluyor.

Kızlar merhaba, birebira ve ceylan ateşleriniz baya iyi kızlaar :nazar:yoksa bayram sürprizi mi yapacaksınız :ecrin_bebek:? Ben de yeniyıl sürprizi yapmak istiyorum inşallah.:Saruboceq: Ceylancım ben de gece gündüz sürekli ölçüyordum ateşimi adete yakın. Adet olacağın zaman gece geç saatlerde (1- 1:30 gibi) düşüyor özellikle yatakta biraz kitap falan okuyup (yani dinlenme modunda) ateşini ölçersen sabah çıkacağından bir-iki dizyem fazla çıkıyor ama genelde gece ölçümlerinin altında oluyor tabi.
Aabeyazmelek ders çalışmaya başladın mı? Kolay gelsin canım.
Nur82 ikili testini mi yaptıracaktı bu hafta (yoksa yanlış mı hatırlıyorum), nasıl çıktı acaba sonuçlar, inşallah herşey yolundadır :Saruboceq:.
İLSUcum siz nasılsınız? NEŞELİ:)) den de haber yok uzun zamandır, haberdar edin güzel hamişler bizi bebeklerinizden ve sizden.
Tablom:
1. gün 36,2
2. gün 35,9
3. gün 35,8
4.gün 36,0

Ahhh ahhh, hiç ümidim yok ama Allah tan umut kesilmez herşeyin hayırlısı olur inş:Saruboceq:

selam kızlar akşam hastanede test yaptırdık negatif halen adet olmadım ısımda yüksek ne oldu şimdi anlamış degilim ben yine sabahları ölçiyim ısımı belki ısımdan anlarım adet olacagımı

Kızlar merhaba, birebira ve ceylan ateşleriniz baya iyi kızlaaryoksa bayram sürprizi mi yapacaksınız :ecrin_bebek:? Ben de yeniyıl sürprizi yapmak istiyorum inşallah Ceylancım ben de gece gündüz sürekli ölçüyordum ateşimi adete yakın. Adet olacağın zaman gece geç saatlerde (1- 1:30 gibi) düşüyor özellikle yatakta biraz kitap falan okuyup (yani dinlenme modunda) ateşini ölçersen sabah çıkacağından bir-iki dizyem fazla çıkıyor ama genelde gece ölçümlerinin altında oluyor tabi.
Aabeyazmelek ders çalışmaya başladın mı? Kolay gelsin canım.
Nur82 ikili testini mi yaptıracaktı bu hafta (yoksa yanlış mı hatırlıyorum), nasıl çıktı acaba sonuçlar, inşallah herşey yolundadır
İLSUcum siz nasılsınız? NEŞELİ:)) den de haber yok uzun zamandır, haberdar edin güzel hamişler bizi bebeklerinizden ve sizden.
Tablom:
1. gün 36,2
2. gün 35,9
3. gün 35,8
4.gün 36,0 bende bende yeni yıla süpriz yapmak istiyorum:içelim: evet canım başladım yavaştan yavaştan teşekkür ederim

Canım hoşgeldin ve güle güle ben olsam öldürseler yardıma gitmezdim gitme kıss..Tşk ederim iyiyim neolsun ateşimin düşmesini bekliyorum
Duyggularım karıştı

napayım canım mecburum gitmesen on tane laf koçişle aram bozulcak :jeyyar: iyi bakalım inşallah kaydirigubbakcemile2 yigenimiz geliyordur buay hihoyyyt

Canım benim hayırlısı bayram süprizi ne güzel olur..Çifte Bayram yaşanır..kaydirigubbakcemile5Allah hepimizi güldürsünYarın gece sabaha kadar kitap okuyum eniyisi
nur82 xaradan öğrendim nasıl çıktı ikili testin umarım iyidir

xara,ceylan tesekür ederim ilginize.2 li testin sonuclarını dün aldım hepsi çok şükür iyi çıktı.bebiş çok iyi ama ben pek iyi değilim bu aralar.:çok üzgünüm:
çok rahat hamilelik geçiriyorum derken kendi kendime nazar degdirdim galiba.baş ağrılarım var 1-2 haftadır.son günlerde iyice azdı.o yüzden başımı kaldıramıyorum.ağrı kesici fayda etmeyince bıraktım onu da.kafamçokkarıştıugrayıp buraya gelişmeleri takip ediyorum.ama birsey yazacak kadar kalamıyorum..ama sagolsun sizler ve bir kaç arkadas yorumsuz bırakmıyorsunuz.
bakıyorum da birkaç kişi güzel bir süpriz yapacak gibi bu aralar

canım tahlillerin iyi çıkmazına sevindim aman canım yat dinlen bir iş yapma napalım hem istiyoruz hemde çekicez bencede nazar degdi okutsana bi kendini kendine dikkat et öptüldünüz kaydirigubbakcemile5

selam kızlar akşam hastanede test yaptırdık negatif halen adet olmadım ısımda yüksek ne oldu şimdi anlamış degilim ben yine sabahları ölçiyim ısımı belki ısımdan anlarım adet olacagımı

valla başakablacım sen daha tecrubelisin bir tane fındıgın var ben daha durumlara geçmedim demekki ilaçtan adet geçiktirdi aman sakız kis oluşmasın allah korusun

günaydın kızlar ısım halen 36.7 düşmüyor adette olmadım gece 4 itabariyle belli aralıklarla ölçtüm hep yüksek enson herzamanki saatinde yani 7.30 ölçtüm yine 36.7 aabeyzamalagin dedigi gibi kistmi oldu acaba ama kist olunca adet gecikirmi bileniniz varmı acaba?

1. gün 36.7
2. gün 36.4
3. gün 36.5
4. gün 36.5
5. gün 36.5
6. gün 36.4
7. gün 36.8
8. gün 36.6
9. gün 36.6
10. gün36.5 ,
11. gün36.5
12. gün 36.6
13. gün 36,6
14. gün 36,6
15. gün 36,4
16.gün 36,4
17. gün 36.5
18. gün 36,5
19. gün 36,8
20. gün 36,5
21. gün 36,8
22. gün 36,3
23. gün 36,4
24. gün ölçmedim (umudum kırılmıştı)
25. gün 36.7
26. gün 36.9
27. gün 36.9
28. gün 36.9
29. gün 36.9
30. gün 37.0
31.gün 36.9
32.gün 36.9
33.gün 36.9

Ateşimde son durum böyle sabahleyin test yaptım tek çizgi Yani düşeecek ateşim hayallerin ertelendiği bir cuma günü yaşıyorum

merhaba kızlar ben çatlatma iğnesi vuruldum
iğneden sonra ölçtüm ateşimi bi bakarmısınız çatlamışmı yumurtam

20--iğne
21-36,2
22-35,9
23-36,2
24-36,3
25-36,2
26-36,3
27,36,4

bencede fakelove yumurtan çatlamış olabilir ısın artıyor..Umarım hamiş kalırsın

sabah ateşim 36.6 çıktı duştan sonra ölçtüm 37 çıktı.gebelik için iyimi ateşim.sabah test yaptım 5-10 dk sonra çift çıktı.geçerliliğini yitirmemiştir değilmi.

1.gün 36.3
2.gün 36.4
3.gün 36.4
4.gün 36.2
5.gün 36.4
6.gün 36.1
7.gün 36.1
8.gün 36.1
9.gün 36.1
10.gün 36.1
11.gün 36.1
12.gün 36.0
13.gün 36.1
14.gün 36.1
15.gün 36.0
16.gün 36.2
17.gün 36.3
18.gün 36.1 ya kızlar yine düştü benim ateşim herzman kademe kademe yükselirdi..yumurtlamadımmı ki acaba yoksa bugünmü yumurtladım...yumurtlamadım desem kaç gündür sürekli yumurta akı kıvamında akıntı geliyor oda yumurtlama belirtisiymiş....bir günlüd düşüş olabilirmiki?

gelgit canım bence birdaha test al yap..beş dakika içinde çıkması lazım..ama yinede 10 dk sonrada olsa çıkması güzel büyük ihtimal hamilesin..inş..

2.gün...36.4
3.gün...36.3
4.gün...36.3
5.gün...36.2
6.gün...36.2
7.gün...36.4+
8.gün...36.7 (ama uyanamadığım için 2 saat geç ölçtüm)+
9.gün...36+
10.gün..36.2
11.gün..36.1 +
12.gün..36.2 akşam çatlatma iğnesi vuruldum
13.gün..36+

Gellllllllllllllllllggggggggggggiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitttttttttttttttttttttttttt İnşallah hamişsindir ki bence hamilesin..Test yap

amanin hamişimizmi var kızlar oh inşallah hadi bakalım gelgit gelişmeli bildir canım

X