Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Pınar77 evet yumurtalamanın belirtisi o biraz geç oldu kusura bakma..

61esra doğru diyorsun bende aynı durumdayım bende düşünüyordum başk dr.gitmeyi en iyisi biraz daha beklemek buay 5.ayımız bizimde Nasip herşey..

ilsucum nasılsın bebiş nasıl öpüyorum gül yanaklarından..

ilsucum nasılsın iyisinizdir umarım
esracım ateşin maşllah süper
pınarcım çalışmalra devam et nolu nolmaz
ceylancım nasılsın arad girip okuyup çıkıyorum hepimizi öptüm kendinize iyi bakın birazdan kaynanama gidicem tatlı yapacakmış hanım yardıma ::KK43:(((

Kızlar merhaba, birebira ve ceylan ateşleriniz baya iyi kızlaar :nazar:yoksa bayram sürprizi mi yapacaksınız :ecrin_bebek:? Ben de yeniyıl sürprizi yapmak istiyorum inşallah.:Saruboceq: Ceylancım ben de gece gündüz sürekli ölçüyordum ateşimi adete yakın. Adet olacağın zaman gece geç saatlerde (1- 1:30 gibi) düşüyor özellikle yatakta biraz kitap falan okuyup (yani dinlenme modunda) ateşini ölçersen sabah çıkacağından bir-iki dizyem fazla çıkıyor ama genelde gece ölçümlerinin altında oluyor tabi.
Aabeyazmelek ders çalışmaya başladın mı? Kolay gelsin canım.
Nur82 ikili testini mi yaptıracaktı bu hafta (yoksa yanlış mı hatırlıyorum), nasıl çıktı acaba sonuçlar, inşallah herşey yolundadır :Saruboceq:.
İLSUcum siz nasılsınız? NEŞELİ:)) den de haber yok uzun zamandır, haberdar edin güzel hamişler bizi bebeklerinizden ve sizden.
Tablom:
1. gün 36,2
2. gün 35,9
3. gün 35,8
4.gün 36,0

ilsucum nasılsın iyisinizdir umarım
esracım ateşin maşllah süper
pınarcım çalışmalra devam et nolu nolmaz
ceylancım nasılsın arad girip okuyup çıkıyorum hepimizi öptüm kendinize iyi bakın birazdan kaynanama gidicem tatlı yapacakmış hanım yardıma ::KK43:(((

Canım hoşgeldin ve güle güle ben olsam öldürseler yardıma gitmezdim gitme kıss..Tşk ederim iyiyim neolsun ateşimin düşmesini bekliyorum :1no2:
Duyggularım karıştı:çok üzgünüm:
Kızlar merhaba, birebira ve ceylan ateşleriniz baya iyi kızlaar :nazar:yoksa bayram sürprizi mi yapacaksınız :ecrin_bebek:? Ben de yeniyıl sürprizi yapmak istiyorum inşallah.:Saruboceq: Ceylancım ben de gece gündüz sürekli ölçüyordum ateşimi adete yakın. Adet olacağın zaman gece geç saatlerde (1- 1:30 gibi) düşüyor özellikle yatakta biraz kitap falan okuyup (yani dinlenme modunda) ateşini ölçersen sabah çıkacağından bir-iki dizyem fazla çıkıyor ama genelde gece ölçümlerinin altında oluyor tabi.
Aabeyazmelek ders çalışmaya başladın mı? Kolay gelsin canım.
Nur82 ikili testini mi yaptıracaktı bu hafta (yoksa yanlış mı hatırlıyorum), nasıl çıktı acaba sonuçlar, inşallah herşey yolundadır :Saruboceq:.
İLSUcum siz nasılsınız? NEŞELİ:)) den de haber yok uzun zamandır, haberdar edin güzel hamişler bizi bebeklerinizden ve sizden.
Tablom:
1. gün 36,2
2. gün 35,9
3. gün 35,8
4.gün 36,0

Canım benim hayırlısı bayram süprizi ne güzel olur..Çifte Bayram yaşanır..kaydirigubbakcemile5Allah hepimizi güldürsün:nazar:Yarın gece sabaha kadar kitap okuyum eniyisi
nur82 xaradan öğrendim nasıl çıktı ikili testin umarım iyidir..

1.gün 36.3
2.gün 36.4
3.gün 36.4
4.gün 36.2
5.gün 36.4
6.gün 36.1
7.gün 36.1
8.gün 36.1
9.gün 36.1
10.gün 36.1
11.gün 36.1
12.gün 36.0
13.gün 36.1
14.gün 36.1
15.gün 36.0
16.gün 36.2
17.gün 36.3 nur canım tabloma bi yorum yaparmısın?kızlar sizlerde lütfen anlayan arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum..

ya canım oda fark ediyomu benim yorganım kalın ndanmı ısım yüksek acaba olabilirmi

bilmiyorum fark ettigini ama adet dönemine yaklaşınca ısım düşüyor benim acaba yorganın üzerine battaniyede seriyordum benim odam biraz soguk oluyorda yoksa yorganımda kalın yün yorgan ondanmıdır yüksek buay diye denemek için tek yorganla yetıyorum ama ısım yine yüksek adet günüm biraz geçti heran olurm diye endişeleniyorum bende

1.gün 36.3
2.gün 36.4
3.gün 36.4
4.gün 36.2
5.gün 36.4
6.gün 36.1
7.gün 36.1
8.gün 36.1
9.gün 36.1
10.gün 36.1
11.gün 36.1
12.gün 36.0
13.gün 36.1
14.gün 36.1
15.gün 36.0
16.gün 36.2
17.gün 36.3 nur canım tabloma bi yorum yaparmısın?kızlar sizlerde lütfen anlayan arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum..

Canım 15. gün yumurtlamış görünüyorsun, yarın da ısın yüksek olursa kesindir. 29. gün adet olabilirsin (hamile kalırsında olmazsın inşallah):Saruboceq:

Kızlar bence de yorgandan farkettirmez ateşinizi, hormonlarla ilgili birşey bu.

ay valla içime su serptiniz kızlar allah razı olsun bugün ögleden sonrada çok agrıdı kasıklarım eyvah geldi zannettim ama baktım yok kasık agrım halen devam ediyor endişe etmeye başladım gelirse diye

Başakcım senin kaç günün geçti tatlım? tablon yok ama ateşin yüksek galiba değil mi? Tablonu koysana bakalım, değerlendirelim.

bilmiyorum fark ettigini ama adet dönemine yaklaşınca ısım düşüyor benim acaba yorganın üzerine battaniyede seriyordum benim odam biraz soguk oluyorda yoksa yorganımda kalın yün yorgan ondanmıdır yüksek buay diye denemek için tek yorganla yetıyorum ama ısım yine yüksek adet günüm biraz geçti heran olurm diye endişeleniyorum bende

inşallah hamilesindir canım güzel haberler bekliyoruz benim dün ısım düştü ve bugün adet oldum maalesef

arkadaşlar ısı yükseldiğinde mi düştüğünde mi birlikte olmak gerekiyor

Canım ısın düştüğü gün senin yumurtlama günün o nedenle ısının düştüğü gün ve onun öncesindeki birkaç gün birlikte olmak en iyisi. Ateşin yükseldiğinde şans biraz daha düşük oluyor ama bilinmez tabi Allah ne zaman nasip ederse. O nedenle 10. günle 16. günler ilişki olması iyi olutr, tabi senin adet döngünün süresi ve yumurtlama zamanın da önemli.

xara,ceylan tesekür ederim ilginize.2 li testin sonuclarını dün aldım hepsi çok şükür iyi çıktı.bebiş çok iyi ama ben pek iyi değilim bu aralar.:çok üzgünüm:
çok rahat hamilelik geçiriyorum derken kendi kendime nazar degdirdim galiba.baş ağrılarım var 1-2 haftadır.son günlerde iyice azdı.o yüzden başımı kaldıramıyorum.ağrı kesici fayda etmeyince bıraktım onu da.kafamçokkarıştıugrayıp buraya gelişmeleri takip ediyorum.ama birsey yazacak kadar kalamıyorum..ama sagolsun sizler ve bir kaç arkadas yorumsuz bırakmıyorsunuz.
bakıyorum da birkaç kişi güzel bir süpriz yapacak gibi bu aralar...:nazar:

Başakcım senin kaç günün geçti tatlım? tablon yok ama ateşin yüksek galiba değil mi? Tablonu koysana bakalım, değerlendirelim.

canım benim adetim aralık 1 gelmesi gerkliydi engeç 2 si olabilirdi ama fazla geçmedi
buay hergün ölçmedim canım çünki devamlı ölçtügümde adetime birkaçgün kala düşerdi bende anlardım adet olacagımı geçen ayda öyle oldu 36.3 oldummu adet olurum şimdide sadece adet günüme yakın ölçüyorum ve 36.7 2 gündür böyle işte buyüzden biraz umutluyum ama bu kasık agrılarım umudumu kırmaya başladı bende tes yapmadan biraz daha beklemek istiyorum hamile degilsem zaten olurum adet yok hamile isemde nasıl olsa ögreniriz

xara,ceylan tesekür ederim ilginize.2 li testin sonuclarını dün aldım hepsi çok şükür iyi çıktı.bebiş çok iyi ama ben pek iyi değilim bu aralar.:çok üzgünüm:
çok rahat hamilelik geçiriyorum derken kendi kendime nazar degdirdim galiba.baş ağrılarım var 1-2 haftadır.son günlerde iyice azdı.o yüzden başımı kaldıramıyorum.ağrı kesici fayda etmeyince bıraktım onu da.kafamçokkarıştıugrayıp buraya gelişmeleri takip ediyorum.ama birsey yazacak kadar kalamıyorum..ama sagolsun sizler ve bir kaç arkadas yorumsuz bırakmıyorsunuz.
bakıyorum da birkaç kişi güzel bir süpriz yapacak gibi bu aralar...:nazar:

Canım çok sevindim iyi çıkmasına ay kıyamam sana patates koy milshake de baş ağrısından yakınıyordu hamişlerde hep aynı sanırım aman aman Allah nazarlardan sakının :nazar:
Bebişin sağlıklı olsun biraz çek annesi napalım :1hug:

X