Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

...yeni yapılan araştırmalara göre her gün ilişkiye girmek sanılanın aksine gebe kalma oranını fazlasıyla artırıyomuş...ayrıca düşük riskini azaltıyomuş..nedeni mi..
bekleyen spermlerde vucutta biriken zararlı toksinler vb.nedenlerden dolayı deformasyon oluyomuş..bu da ya spermlerin çabuk ölmesine yada sağlıklı embrio oluşamamasına neden oluyomuş alıntı arkadaşar bilginiz olsun

bana görede mantıklı

Evde olan hanımlar show tv stresin kısırlığa neden olduğu anlatılıyor izleyin

iyiyim hilalcim sen nasılsın?ateşim geçen ayki gibi bi değişiklik yok hayırlısı.ya ben polen bulamadım oyüzden macunu yapamadım

özlemcim baharatçılarda yada aktarlarda satılıyo inş. gerek kalmaz bu aya ama olmazsada yap bu macunu mutlaka derim hem senin açından hem eşinin açısından çok iyi olur

tatlım nasıslın nasıl gıdıyor uzun zamna oldu gorusmeyelı

çok şükür özlemcim iyiyiz o iyi oldukça ben daha iyi oluyorum
ayaklarım şişiyor bu arada

juliacım geçmiş olsun canım inşallah bir sorun çıkmıyacak rahat olmaya çalış
ronyacım dur bakalım bekle daha gününe var ..
özlemcim tablonu göremedim açılmıyor çünkü...
şekerkız nerelerdeesin kaçak nasılsın seni merak ettik...
diger ateş ölçmede merak eden arkadaşlar HER GÜN SABAH YATAKTAN KALKMADAN AYNI SAATTE ÖLÇECEKSıNıZ 2 -3 GÜNLÜK ATEŞTEN BıR ŞEY ANLIYAMAYIZ...

Emelcım erken baŞlamıŞ ayak ŞıŞmelerın Çokmu tuzlu yıyıyorsun yoksa
ayakta Çok kalıncada oluyor dıkkat et uzat ayaklarını dınlen boŞ vaktınde...

benimde ayaklarım ve ellerim bazen şişiyor.
meleğim sıcaktan erken başladı sanırım tatlım ben hiç ekşi ve tuzlu yemem mesela salatada tuz olmasa hiç aramam yani o derece ama benimde şişliğim oluyor
şikayetçi değilim:))))
dinlenirken ve gece uyurkende ayaklarımın altına dizimin altına yastık koyuyorum çok rahatlatıyor tavsiye ederim..

kesinlikle katılıyorum tatlım
zaten dr ların ve sitelerdeki dr yazılarının aksine, eşimde sperm hareket azlığı olduğu için biz de bazen hergün bazen ise gün aşırı ilişki olmasını uygun gördük eşimle. ve çok şükür işe yaradı.

darısı başınıza kızlar...opuyorumnanaktan

sıcaktan ve sürekli oturmaktan şişti melekçim ve tubavım bi de geçen hafta süs biberi turşusunu abattım ondan oldu kestim onları ekmeği azalttım tuzu azalttım turşuyu kestim
oğlum iyi olsun ben razıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…