Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kesinlikle katılıyorum tatlım
zaten dr ların ve sitelerdeki dr yazılarının aksine, eşimde sperm hareket azlığı olduğu için biz de bazen hergün bazen ise gün aşırı ilişki olmasını uygun gördük eşimle. ve çok şükür işe yaradı.

darısı başınıza kızlar...opuyorumnanaktan

bu ay öyle deniyeceğim bende tubacım bakalım ne olacak

bende özlemcim 16 gün diyecektim tablon güzel gidiyor maşallah..
aman dikkat edin dinlenin emelcim tubacım ...

karnım agrıyor buay benim yaaa..
kızlar ev buldum galba merkezde 3 katlı bina 2 katı boşalacak boşalıcak eve baktım 3 tane balkonu var temmuzun 15boşalıcak evsahibiyle anlaşırsam tutucam damadı evi gezdirdi inşallah olur eve içim sindi ..

oh oh ne güzel melekcim hayırlı olsun eviniz yeni ev yeni bebiş getirir inş. bende bazen bu ev hayırlı gelmedi başka evemi taşınsak diyorum eşime

valla hilalcım bende 6 seneyidevirdim.. bu evdeyim inşallah anlaşırızdaevi tutarız burda ev bulmak çokzor buldunmuda kaçırmıyacaksın tutatacksın deprem bölgesiya...

valla hilalcım bende 6 seneyidevirdim.. bu evdeyim inşallah anlaşırızdaevi tutarız burda ev bulmak çokzor buldunmuda kaçırmıyacaksın tutatacksın deprem bölgesiya...

bence sende taşın yeni ev yeni şanstır dimi ama...

hayırlısı olsun tatlım inş. herşey güzel ve istediğin gibi olur benim biraz zor bu yıl 3. senem ev taşımak çok zor valla hele birde kiracıysan

bencede meleğim git başka arkadaşlıklar kur başka insanlarla tanış çok iyi olur senin için benim biraz daha zamanım var

Ben geldim kızlar...
Hadi inşallah AABEYAZMELEK anlaşırsınız ev sahibinlede yeni evine taşınırsın...Kiracılık çok zor canım Allah kiradan kurtarsın canım...Daha önce köyde oturuyorduk sorun yoktu ama 2000 yılında buraya merkeze taşındık ve kiradaydık çok zor bilirim...Ben evlenince kendi evimize evlendik ve bugünde annem için çok sevindim kendine ev almış oda kurtulmuş kiradan...

Teşekkür ederim canım benim...Kirada oturmak çok zor hele hele ev sahibinle uğraşma...

merhabalar.ben ateşimi ölçüyorum ama her gün farklı saatte ölüyorum.Siz her gün sabah nasıl kalkıpta ölçüyorsunuz?Saati falan mı kuruyorsunuz.ben bir türlü başaramadım gitti bu ateş ölçme işini.

merhabalar.ben ateşimi ölçüyorum ama her gün farklı saatte ölüyorum.Siz her gün sabah nasıl kalkıpta ölçüyorsunuz?Saati falan mı kuruyorsunuz.ben bir türlü başaramadım gitti bu ateş ölçme işini.

Canım ben saatimi kuruyorum ve aynı saatte her sabah yataktan kalkmadan ateşimi ölçüyorum...

karnım agrıyor buay benim yaaa..
kızlar ev buldum galba merkezde 3 katlı bina 2 katı boşalacak boşalıcak eve baktım 3 tane balkonu var temmuzun 15boşalıcak evsahibiyle anlaşırsam tutucam damadı evi gezdirdi inşallah olur eve içim sindi ..

melekcim hayırlısı olsun inşallah sevindim ev bulabilmene inşallah tutarsınız

X