Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

düşük ateşle hamile kalma ihtimalin var ,herkesin bazal vücut ısısı illaki 36.7n,n üstünde olacak diye bir şey yok.senin için yine de birşey söylemek imkansız çünkü önceki hiç bir değerini bilmiyoruz,birkaç gün daha ölçmeye devam et,bakalım nasıl değişim gösterecek. inş hamilesindir.

Serap ilk defa böyle bir tablon oldu :) 12. gün kesin çatladı diyebiliriz bence,inş tek de olsa o çalışma işe yaramıştır ve gelmiştir bebeğin :)

Ronya hani sen daha günün geçmeden test yapmayacaktın? daha 10.günnüdesin ve test yapıorsun,hele ki senin gibi test mağduru bir insan bence biraz beklemeli.dur günün 1 gün geçsin,belk ide senin de Hilal gibi hormonların çok aktif ve hemen testle yanıltıyor.Hem şu an gebelik varsa bile görünmez ki. ya zaten daha cidden bazı youmları tekrar etmeyecem, kendiniz üzmek için çaba sarfediyorsunuz.çok hassas testler var ,bizim yaptıklarımızla belli olmaz kesin sonuçlar çıkmaz.hem ateşine göre eğer bu yerleşme düşüşü ise daha bhcg hormonu salınmadan sen onu ölçmeye kalkmış oluorsun.
Boşver biraz rahatla unut testi falan 14. günü bekle testini öyle yap.

evet canım ya bende heycan yapıyom bu ay kısmet ne olucak bakalım inş.ilacın etkisi değildir dün gece çok kasık ağrım oldu bide sağ gögüsüm sızlıyor

dün geceyide değenlendirdim bakalım ne olucak allahım inş.sonucunu verir bu ay soğan suyu içiyom 14 gün oldu yarın bitiricem öbürgünde tatil :)

benim ateşlerim :KK1: :KK1:

28.gün 36.1
29.gün 36.2
30.gün 36.1
31.gün 36.2
32.gün 36.3
33.gün ölçmeyi unuttum

sabah aynı saatte ölçtum 08.15 de dil altından[/QUOTE]

Bugün bira< kötü olduğum için evdeyim ,dün kan sonucumu aldım,akdeniz anemisi taşıyıcısıymışım,eşimde de var mı diye bakılacak,doktorumu aradım sonuçlarımı bir dahiliye uzmanı arkadaşına gösterecek ona göre karar verecekler,Oğlumda bir sorun olmadığı için büyük ihtimal eşimde yoktur diye düşünüorum yani inşallah öyledir yoksa amniosenteze gidecez bebklerde bişey var mı diye.
Aslında ben çok eminim ama taşıyıcı olmaları ihtimal ,bakalım ne olacak.

juliacım geçmiş olsun inşallah birşey çıkmaz canım Allah yardımcın olsun.

bu günler de böyle gün aşırı çalışın ne zaman çatlayacağı belli olmaz ateşin düşmeye başladı kaçırmamış olursunuz :)

Özlem sayfayı atlamışım okumamışım,senin bence kesinlikle artık 8. günün diyebiliriz,sen çizgiyi 16. güne çekebilirsin arada ölçmediğin gün var ya o yüzden çekmiyor bence.Serap ın da tablosu o yüzden çizgiyi çekmedi bence. hadi hayırlısı:)

hayırlısı canım ya bakalım ne olacak ben rahatım her iki şeyede hazırım :)

ay juliacım dikkat et kendine herşey güzel gidecek bence de
ronya test mi yaptın kız valla eczacılara sana test almayı yasaklasınlar bekle günün geçsin ya da adet günün de yap
özlem nasılsın canım

ay juliacım dikkat et kendine herşey güzel gidecek bence de
ronya test mi yaptın kız valla eczacılara sana test almayı yasaklasınlar bekle günün geçsin ya da adet günün de yap
özlem nasılsın canım

şükürler olsun emelcim çok iyiyim maşallah sübhanallah :))) sen nasılsın erenimiz nasıl?

Bugün bira< kötü olduğum için evdeyim ,dün kan sonucumu aldım,akdeniz anemisi taşıyıcısıymışım,eşimde de var mı diye bakılacak,doktorumu aradım sonuçlarımı bir dahiliye uzmanı arkadaşına gösterecek ona göre karar verecekler,Oğlumda bir sorun olmadığı için büyük ihtimal eşimde yoktur diye düşünüorum yani inşallah öyledir yoksa amniosenteze gidecez bebklerde bişey var mı diye.
Aslında ben çok eminim ama taşıyıcı olmaları ihtimal ,bakalım ne olacak.

canım geçmiş olsun inş. iyi olur herşey üzülme bebişleride üzme stres çok önemli bebişler için her şey güzel olacak

düşük ateşle hamile kalma ihtimalin var ,herkesin bazal vücut ısısı illaki 36.7n,n üstünde olacak diye bir şey yok.senin için yine de birşey söylemek imkansız çünkü önceki hiç bir değerini bilmiyoruz,birkaç gün daha ölçmeye devam et,bakalım nasıl değişim gösterecek. inş hamilesindir.

Serap ilk defa böyle bir tablon oldu :) 12. gün kesin çatladı diyebiliriz bence,inş tek de olsa o çalışma işe yaramıştır ve gelmiştir bebeğin :)

Ronya hani sen daha günün geçmeden test yapmayacaktın? daha 10.günnüdesin ve test yapıorsun,hele ki senin gibi test mağduru bir insan bence biraz beklemeli.dur günün 1 gün geçsin,belk ide senin de Hilal gibi hormonların çok aktif ve hemen testle yanıltıyor.Hem şu an gebelik varsa bile görünmez ki. ya zaten daha cidden bazı youmları tekrar etmeyecem, kendiniz üzmek için çaba sarfediyorsunuz.çok hassas testler var ,bizim yaptıklarımızla belli olmaz kesin sonuçlar çıkmaz.hem ateşine göre eğer bu yerleşme düşüşü ise daha bhcg hormonu salınmadan sen onu ölçmeye kalkmış oluorsun.
Boşver biraz rahatla unut testi falan 14. günü bekle testini öyle yap.

zaten benim hormonlar tavan yapıyo o kadar hızlı çalışıyoki kilo bile alamıyorum bünyem kabul etmiyo yakıyo hemencecik

slm kızlar nasılsınız iyisinizdir inş. bende 4. günümdeyim :) daha bitmedi artık çalışma gözüküyor bana :)

X