Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

evet canım ya bende heycan yapıyom bu ay kısmet ne olucak bakalım inş.ilacın etkisi değildir dün gece çok kasık ağrım oldu bide sağ gögüsüm sızlıyor

dün geceyide değenlendirdim bakalım ne olucak allahım inş.sonucunu verir bu ay soğan suyu içiyom 14 gün oldu yarın bitiricem öbürgünde tatil :)

benim ateşlerim

28.gün 36.1
29.gün 36.2
30.gün 36.1
31.gün 36.2
32.gün 36.3
33.gün ölçmeyi unuttum

sabah aynı saatte ölçtum 08.15 de dil altından[/QUOTE]

juliacım geçmiş olsun inşallah birşey çıkmaz canım Allah yardımcın olsun.

hayırlısı canım ya bakalım ne olacak ben rahatım her iki şeyede hazırım :)

ay juliacım dikkat et kendine herşey güzel gidecek bence de
ronya test mi yaptın kız valla eczacılara sana test almayı yasaklasınlar bekle günün geçsin ya da adet günün de yap
özlem nasılsın canım

şükürler olsun emelcim çok iyiyim maşallah sübhanallah :))) sen nasılsın erenimiz nasıl?

canım geçmiş olsun inş. iyi olur herşey üzülme bebişleride üzme stres çok önemli bebişler için her şey güzel olacak

zaten benim hormonlar tavan yapıyo o kadar hızlı çalışıyoki kilo bile alamıyorum bünyem kabul etmiyo yakıyo hemencecik

Julıa canım allahımın ıznıyle bebıŞlerını saĞlıklı sıhhatlı dÜnyaya getıreceksın

slm kızlar nasılsınız iyisinizdir inş. bende 4. günümdeyim :) daha bitmedi artık çalışma gözüküyor bana :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…