Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

GeÇmİŞ olsun hİlalcİmm

çok geçmiş olsun canım

çok teşekkür edrim kızlar Allah beterinden saklasın inş. hamdediyorum Rabbimden gelen her derde

ay bilmiyom kuşum doktorda progeston verdi hamişsen korusun diye gelmiyeceksede adet ol diye

2e3071 Ovulation Charts

merhaba kızlar...günaydın herkese...ateşinizi ne zaman ölçüyosunuz? her gün aynı saat mi olmak zorunda?

merhaba kızlar...günaydın herkese...ateşinizi ne zaman ölçüyosunuz? her gün aynı saat mi olmak zorunda?

canım evet aynı saatte olmak zorunda sabah 6-8 arası yataktan kalkmadan ölçüyorsun.yumurtlama gününde ateş düşüyor yumurtlama olduktan sonrada adete kadar yüksek devam ediyor eğer adet gelecekse bir iki gün öncesi yada adet günü ateş düşüyor.umarım anlatabilmişimdir.

saol canım gayet ii anlatmıssın:)) bu ay gecsin de ya ovu. testi ya da ateş ölçme bi şeyler yapcam artık...

progestan içiyom ama bu hafta adet düzenliyomuş bide soğan suyu içiyorum 13 gün oldu içeli belki etkilemiş olabilir

yok be canım adetim düzensiz benim geçen ay 52 günde olmuştumm o yüzden erken çıktı

canım adet düzenliyorsa bence çatlama olmuş ama önümüzdeki 3 günün ateşine bakacağız ama sen gün aşırı çalış bırakma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…