Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlar burda şuan öyle bir yağmur yağıyorki gökyüzü karardı acayip yağıyor kışın bile böyle yağmamıştı

ronyacım benim her ay oluyor o bahsettigin agrı kızlar ateşim 36.4 düştü ve tuvalette pembe lekeyi gördüm karnım agrıyor hastalandım ben sanırım... buayda olmadı bir kerede yanıltsa şu ateşim beni ..
birazdan doktora gidip aşılamanın fiyatinı konuşucam bakalım..

canım adet düzenliyorsa bence çatlama olmuş ama önümüzdeki 3 günün ateşine bakacağız ama sen gün aşırı çalış bırakma

bu ayda hep misafir vardı sadece c.tesi çalışabildik bizzz delikafaduldendelikafadulden

bide bugün daha bi boşluk var rahimde kontrol ettim daha yeni yeni yumurtlayacağı galiba

Son düzenleme:
16 haziran 1. gün 36,4 az leke regl
17 haziran 2. gün 36,4 siyah regl
18 haziran 3. gün 36,5 az lekeli regl
19 haziran 4. gün 36,5 az leke
20 haziran 5. gün 36,4 bitti çalışma
21 haziran 6. gün 36,4
22 haziran 7. gün 36,4 çalışma
23 haziran 8. gün 36,2

yok canım işteyim yapmadım ayrıca o ağrı genelde edt olmadan önce bende olur yani bebiş falan yok adet olcam sanırım :KK43:
bakalım canım hayırlısı olsun ben geçen ay çok ağladım bağırdım çağırdım bu ay artık alıştım yaa olsa şaşıracam yani o durumdayım saldım walla napayım evliliğime zarar ve kocamın üzülmesine dayanamıyorum ben üzülünce takınca o da takıyo yaz geldi dalışı bırakmıştım tekrar başlıcam nerde ne okuduysam takmayın yazıyo çıkartın bu fikri aklınızdan yazıyo becere biliriz umarım bu ay için herkese dua edicem Rabbim bize bebeklerimizi var nolurr:Saruboceq:

Julıa benım tablom nasıl yarında ÖlÇÜnce anlaŞılacak galıba ama progestan ateŞ yaparmı acaba bılıyonmu

ronyacım benim her ay oluyor o bahsettigin agrı kızlar ateşim 36.4 düştü ve tuvalette pembe lekeyi gördüm karnım agrıyor hastalandım ben sanırım... buayda olmadı bir kerede yanıltsa şu ateşim beni ..
birazdan doktora gidip aşılamanın fiyatinı konuşucam bakalım..

Melekcim hayırlısı olsun inşallah üzme kendni sakın

Özlem tablona bakmıştım ,yorumumu yazmıştım istersen sen çizgini çek demiştim.Sen ne sordun kaçırdım galiba?

Melekcim hayırlısı inşallah ,hayırlı zamanda gelsin bebekler

juliacım o gün karnım mekik çekmiş gibi sızlıodu ve çok gergindi dün akşamda acayip gaz sancısı ve ağrı vardı sol kasığımda ağrı belime vurdu ve makata baskı yapıodu bugünde sağ kasıkta sızı var bağırsaklarım acayip hareketli karın gurultusu gibi ses geliyor hehehhe ateşim 0.1 derece düştü

Serap bu tabloya göre senin yumurtlama olmuş gibi ama dediğimiz gibi ateşine bağlı sen de iniş çıkışlar oluyor,progestan ateş yapar mı bilmiorum ama etkisi olsa herkes onunla gebe klaır rahatlıkla bence.

X