Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

özloşum bir sen birde ben kaldık kimseler yok :)
canım ben şu rahim muayenesine bakcam birazdan sen yaptınmı canım parmağını fazla daldırma sakın :)

özloşum bir sen birde ben kaldık kimseler yok :)
canım ben şu rahim muayenesine bakcam birazdan sen yaptınmı canım parmağını fazla daldırma sakın :)

kanıma girmee ben dibine kadar bakıom hehehhe bebeme engel olma bak hehheheh

canım ben şimdi baktım çok yumuşak ve kolay ulaşılabiliyor ama senin gibi öyle parmağı çok daldırmadım :)

kızlar bende burdayım.ya bişey sorucam bu tabloda bazılarının AM ve PM gibi şeyler yazıyo.o rahim sertliğiyle falanmı alakalı?ne demek tam olarak?başka girilen bilgiler varmı?nereden giriliyo bunlar?

ÖZLEM bu sefer senin ateş çok oynak gidiyor ama neden çizgiyi çekmemiş...

çekmesin problem değil ben çatladığını biliyorum progesteronumda çok iyi çıktı rahim kalınlığımda süperdi oynasın oynasın düşmesin sempatiksalakcinni gerisi Allahıma kalmış nasip ederse olacak etmezse yapacak birşey yok tam gaz devam

kızlar bende burdayım.ya bişey sorucam bu tabloda bazılarının AM ve PM gibi şeyler yazıyo.o rahim sertliğiyle falanmı alakalı?ne demek tam olarak?başka girilen bilgiler varmı?nereden giriliyo bunlar?

am sabah demek, pm akşam demek oluyor, ilişkiye sabah girilirse am işaretliyosun akşam girilirse pm işaretliyorsun , rahimle ilgili bişi diil

canım ben şimdi baktım çok yumuşak ve kolay ulaşılabiliyor ama senin gibi öyle parmağı çok daldırmadım :)

geliyor geliyor bebişimiz geliyorr daldırmak değil yaw orta parmağımı soktum uzun birazcık benim parmak heheheheh

AM sabah yapılan ilişki PM akşam yapılan ilişki sen rahim kontrolü yaptınmı ne durumda?

geliyor geliyor bebişimiz geliyorr daldırmak değil yaw orta parmağımı soktum uzun birazcık benim parmak heheheheh

dur bakalım adete bir hafta kala kapalı olurmuş benim daha var daha birşey söylemek için erken.kız sen ne kadan tatlı birşeysin orta parmağın uzun ha sende serçe parmağını daldır :dance:

dur bakalım adete bir hafta kala kapalı olurmuş benim daha var daha birşey söylemek için erken.kız sen ne kadan tatlı birşeysin orta parmağın uzun ha sende serçe parmağını daldır :dance:

kızlar senin rahim kontrolünüze göre ben 1 haftaya adet olucam ozaman -tatlicadiarzu-

Ne güzel yaptırmışın testlerini...Benim daha bugün başlıyor yumoş günlerim...Akıntımda bitti şükür...Ay mikrop kapmak ne kötü bişey ya...

kızlar bir şey sorcam FF de yumuşakmı sertmi açıkmı kapalımı soruyor ya birde alçakmı yüksekmi diye bir yer var o nasıl oluyor bileniniz varmı

baktım bende dünkü gibi aynı ama parmağım rahat gezmedi yımışak ve kolay geldi dünkü kadan sokmadım kasığımda sızı var ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…