Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlar senin rahim kontrolünüze göre ben 1 haftaya adet olucam ozaman -tatlicadiarzu-

canım bizde hiç birşeyi tam bilmiyoruz ama dün baya araştırdım yumurtlama dönemi rahim yumuşarmış ve adete 1 hafta kalana kadar o yumuşaklı devam edermiş eğer gebelik varsa hep yumuşak kalırmış.eğer adet gelecekse daha sert ve zor ulaşılır olurmuş ama tabi biz rahim muayenesini ne derece sağlıklı yapıyoruz bilemem.umarım gelmez kırmızılar canım yerine bebiş gelir

vayyyyyy parmaklamalar başlamışşşşşş eeheheheeeh hadi bakalım kaydirigubbakcemile3

yaptım ben ronya sorduğunu ilki rahimin alttamı olduğunu soruyo benimki yukarıda ikincisi girişin nasıl olduğunu soruo onuda açık yaptım diğeride rahim yumuşak mı ortamı sertmi dio bende yımışak dedim yeşil hso çıktı tabloda

sızım başladı canişkom ya belimde ve sağ kasığımda sanki öff bişemi oldu acebe

yaptım ben ronya sorduğunu ilki rahimin alttamı olduğunu soruyo benimki yukarıda ikincisi girişin nasıl olduğunu soruo onuda açık yaptım diğeride rahim yumuşak mı ortamı sertmi dio bende yımışak dedim yeşil hso çıktı tabloda

bendede Lso çıktı ana ben alttamı rahim yukardamı pek anlayamadım kafamçokkarıştı o kısmı boş bıraktım

AM sabah yapılan ilişki PM akşam yapılan ilişki sen rahim kontrolü yaptınmı ne durumda?

yok kontrol yapmadım canımda dedim ya dün ilişkiye girdik baya ağrılı oldu diye.yumuşak olsa ağrımazdı zaten.yumurtlama döneminde yumuşak olduğunu hissediyordum ama şimdi baya bi kapandı sanki.benimde 6 günüm var zaten adet olucam ozaman bende.

kızlar buarada bu parmak olayını ben denedim parmağım girmedi adet olmadan bir gün önce zaten anladım ertesi günde adet oldum

ya kızlar bişey sorucam bu rahim kontrolünde rahimin aşağıdamı yukarıdamı olması gerekiyo eğer hamileysen.

çok kasığım ağrıyor yaa gaz sancısıda var kalçama ve belime vuruyor ağrı :KK43: bu ne şimdi böylee

welcome geçmiş olsun canım dikkatli olun
ya ben hep am işaretliyordum demek sabah akşammış ögrendigim iyi oldu teşekkürler kızlar...

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

ronya........................20 haziran................(ateş ölçme ,ovulosyon,preseed) BEKLEMEDE
heoz.........................23 haziran................(ateş ölçme )
aabeyazmelek...........25 haziran................(ateş ölçme, klomen,çatlatma ignesi)
tuanat.......................27 haziran................(ateş ölçme )
biozard.....................28 haziran................(ateş ölçme,ovulosyon,bal+polen)
özlemyalçınkaya.......28 haziran................(ateş ölçme )
g.erkl........................3 temmuz...............(ateş ölçme )
welcome..................10 temmuz................(ateş ölçme )
japonica.................. .4 temmuz................(ateş ölçme preseed )
mirage1983..............17 temmuz................(ateş ölçme,klomen,sogan kürü )
esragg.....................11 temmuz................(ateş ölçme )
hilal24........................18 temmuz...............(macun )

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: :nazar: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

XTATLIKIZ...............:hooray::CüvCüv:
Dolunay...................:hooray: :CüvCüv: hihoyyyt
hilalbebik..................:hooray::CüvCüv:
gözdeatı...................:hooray::CüvCüv:

HAZİRAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

özlemcim belki hamilesindir belirtilerin başladı belkide kendini buay çok fazla takip edip dinliyorsundur hayırlısı olsun iyi geceler ben çıkıyorum..

X