Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ınŞallah baby ınŞallah
busecan gÜn aŞırı ÇalıŞmaya devam akıntına takıp et agrına falan Şuan ıÇın bır Şey yok daha..

kızlar herkeze slm bende birkaç gundur ateş ölçmeye başladım zamansız başladım ama bir yerden başlamak gerek die düşündüm şimdi ekliyorum size

ben ölçemeye başladım kızlar fikri olan ???

28.gün 36.10
29.gün 36.20
30.gün 36.10
31.gün 36.20

sabah aynı saatte ölçtum 08.15 de dil altından

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

ronya........................20 haziran................(ateş ölçme ,ovulosyon,preseed) BEKLEMEDE
heoz.........................23 haziran................(ateş ölçme )
aabeyazmelek...........25 haziran................(ateş ölçme, klomen,çatlatma ignesi)
tuanat.......................27 haziran................(ateş ölçme )
biozard.....................28 haziran................(ateş ölçme,ovulosyon,bal+polen)
özlemyalçınkaya.......28 haziran................(ateş ölçme )
g.erkl........................3 temmuz...............(ateş ölçme )
welcome..................10 temmuz................(ateş ölçme )
japonica.................. .4 temmuz................(ateş ölçme preseed )
mirage1983..............17 temmuz................(ateş ölçme,klomen,sogan kürü )
esragg.....................11 temmuz................(ateş ölçme )
hilal24........................18 temmuz...............(macun )

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

XTATLIKIZ...............:hooray::CüvCüv:
Dolunay...................:hooray: :CüvCüv: hihoyyyt
hilalbebik..................:hooray::CüvCüv:
gözdeatı...................:hooray::CüvCüv:

HAZİRAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

nhkpr adetin yakın 36.1 falan dimi 0 niye koydun yanına ilk defa ölçtügün için böyle degerlerle adet olacaksın bence ateşini tam bilmiyoruz çünkü..

nhkpr adetin yakın 36.1 falan dimi 0 niye koydun yanına ilk defa ölçtügün için böyle degerlerle adet olacaksın bence ateşini tam bilmiyoruz çünkü..
canım ya yeni başladım ölçmeye ya makinada ne yazıyosa onu yazdım normalde 30 ile 32 gun arası regli oluyorum buaralar yani

Hilalcim tebrik ederim rabbim sağlıklı huzurlu bol bebişli yıllar nasip etsin.hayırdır neyin vardı?

tatlım 2 yılı geride bıraktık acısıyla tatlısıyla artık bereketli bir sene diliyorum bol bebişli :) her tarafım kabardı allerji oldum gece 12 de acile kaldırdılar serumla 2 tane iğne yedim şimdi iyiyim çok şükür morel stres çok önemli kızlar sakın üzülmeyin

Son düzenleme:
melekcim dün gece saat 12 de her tarafım kabardı allerji oldum acile kaldırdılar serumla 2 tane iğne yedim şimdi iyiyim çok şükür morel stres çok önemli

Melekcim lütfen üzülme,ateş sürpriz yapabiliyor ,belki hiç bir dediğine gerek kalmayacak,hele bir bekleyelim.Hayırlısı çok dua ediorum senin için.

ronya ateşini artık boşver ,Özlemin dediği gibi yarının yorumunu yapmayın ya,daha sana yorum için erken vakit var,bekleyelim bakalım nolacak.

yorum yazmak zor oldu ya
meleğim hayılrısı diyelim valla söz bulamıyorum
hilal dedim adet olurusn bu bir iki günde
özlem ben de anlamamıştım grafiğini
ronyacım bekleyip göreceğiz umarım güzel olur

Hilal çok geçmiş olsun canım ya,ne allerji yaptı acaba?

arkadaşlarla pikniğe gittik biri tavuk diyo biri kene diyo biri çok üzüntü ve stresten bilmiyorumki hangisi doktorda ne yedin dedi tavuk dedim o yapabilir dedi e niye kimseye olmadıda banamı oldu sadece demek bünyeden bünyeye fark ediyo

evet emlecim ya oldu çok şükür dün benim senin gibi lekelenmelerim oluyo 2 gün sonra adet oluyorum

melekcim üzülme tatlım sen bu ay ateş ölçme bence serbest bırak herşeyi oluruna bırak bende bu ay ölçmeyeceğim bakalım ne olacak ama ateşin yarın düşmeyebilir çünkü benimde öyle oldu birden yükseldi ama gebelik sayılmaz benimkisi

melekcim dün gece saat 12 de her tarafım kabardı allerji oldum acile kaldırdılar serumla 2 tane iğne yedim şimdi iyiyim çok şükür morel stres çok önemli

geçmiş olsun hilalcım demekki senin bünyen narinmiş..

allah razı olsun canım benim bende sana dua ediyorum arkadşım bakalım bayagı yükselince kaptırdım kendimi...

bende... senide seviyorum kız ben canımcım..

bilmiyorum canım artık ben 3 senedir ölçe ölçe çözdüm ama inşallah ben yanılırım testte negatif ama hayırlısı allahım yüzümüzü güldürsün eşimde ölçme sen strest yapıyotsun diyor ama ne bileyim bende en azından adet olacagımı biliyorum rahatım gibi geliyor

istanbuldan avatardaki resmimin puzzle aldım yapıp bebegimin odasına asmak için bana iyi geliyor puzzle yapmak kafam dagılıyor ben çıkıyorum hava serinken gidip ev bakayım barrii kafam dagılsın becerebilirsem tabi..

çok geçmiş olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…