Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

özlemcim sayfayı türkçeye çeviremiyom bu yanlarında sperm yazıyo 9 yazıyo hangisini alcam bu krem gibi değilmi sadece 9 krelik kullanımmı?

canım benimde öyle oldu ertesi gün doktora gittiğimde çatlamıştı hala sıvı var dedi yurtnın işlevini bitirmesi 48 saat sürüyor dedi benim tabloma bir bak testte pozitifi ne zaman görmüşüm ; )

canım ya tablona baktım da bişey anlamadım, çizgiyi çekmemiş ki ff, sende ne zaman kasık ağrısı oldu pozitifi görüğünde mi

özlemcim sayfayı türkçeye çeviremiyom bu yanlarında sperm yazıyo 9 yazıyo hangisini alcam bu krem gibi değilmi sadece 9 krelik kullanımmı?

canım en mantıklısı ve hesaplısı 9 kullanımlık olanı+50 test diyor onu al ben öyle yaptım 56 tl tuttu kargo parası içinde 40 ovulasyon+10 gebelik testi istedim

ne okuduysam uygulamak istiyorum hayatımın hiç bir döneminde bu kadar mantıksızlaştığımı hatırlamıyorum sanırım biraz sakinleşmeye ihtiyacım var:KK43:
bu arada ben ebay a üye oldum özlemcim ama hangisini alıcam orda takıldım şimdi?yardımcı olurmusun

özelden sana linki attım onu al en uygunu en kullanışlısı

evet canım 9 kullanımlık jel bu krem değil aylık 3 adet yada 4 adet kullanılır ovülasyon testini yaparak toplamda 3 ay kullanacaksın 9 adeti bir ayda kullanmıyosun

canım ya tablona baktım da bişey anlamadım, çizgiyi çekmemiş ki ff, sende ne zaman kasık ağrısı oldu pozitifi görüğünde mi

canım bende 16. gün gece ağrı oldu keskin bi şekilde 17.gün doktora gittim çatlamış ama hala sıvı var dedi 18 günde hafif devam etti ağrı 19. gün kalmadı zaten ff çizgi çekmedi çok problem değil ama benim ölçmedim gün var ya ondan etkilendi sanırım ben ff yi takmıorum :) doktor gördü sonuçta çatladığını

GRAFİGİM :gitme:

KIZLAR BENİM MORELİM SIFIR ATEŞİM BUGUN DÜŞTÜ YARIN 36.5 SONRADA36.2 ADET OLUCAM SABAH TEST YAPTIM OVULOSYONTESTİNİN YANINDA GELEN GEBELİK TESTİ KOPKOYU TEK ÇİZGİ CANIM ÇOK SIKILDI BUGUN KENDİMİ HİÇ İYİ HİSSETMİYORUM BUAY KENDİMİ ÇOK KAPTIRMIŞIM
ŞİMDİ NOLACAK AŞILAMA YAPTIRMALIMIYIM MADDİ AÇIDAN DÜŞÜNMEM LAZIM BEN ÖZEL HASTANEDE ÖZEL YARARLANIYORUM 100 100 YANİ..

Eklentiler

• $GRAFİK.jpg
    $GRAFİK.jpg
    20,1 KB · Görüntüleme: 20

KIZLAR BENİM MORELİM SIFIR ATEŞİM BUGUN DÜŞTÜ YARIN 36.5 SONRADA36.2 ADET OLUCAM SABAH TEST YAPTIM OVULOSYONTESTİNİN YANINDA GELEN GEBELİK TESTİ KOPKOYU TEK ÇİZGİ CANIM ÇOK SIKILDI BUGUN KENDİMİ HİÇ İYİ HİSSETMİYORUM BUAY KENDİMİ ÇOK KAPTIRMIŞIM
ŞİMDİ NOLACAK AŞILAMA YAPTIRMALIMIYIM MADDİ AÇIDAN DÜŞÜNMEM LAZIM BEN ÖZEL HASTANEDE ÖZEL YARARLANIYORUM 100 100 YANİ..

canım yaa rabbim hayırlısını versin dur bakalım yarın diyorsun ama daha yarın olmadı ateşin düşük çıkmadı sen bugünden yarının yorumunu yapıyorsun sen nasıl beynine yerleştirirsen öyle çıkıcak pozitif ol melekcim lütfen moralini bozma

canım hayırlısı olsun kısmet yoksa olmuyor eldende malesef bir şey gelmiyor.canım senin ne zamandan beri bebek için uğraştığını tam olarak bilmiyorum ama 1 seneden az ise bekle.bütçenizide çok zorlamayın biraz daha uğraş ama en doğrusunu sen bilirsin Rabbim hepimizin yardımcısı olsun

evet canım 9 kullanımlık jel bu krem değil aylık 3 adet yada 4 adet kullanılır ovülasyon testini yaparak toplamda 3 ay kullanacaksın 9 adeti bir ayda kullanmıyosun

sağol özlemcim ve ronya teşekkürler şimdi yapıyorum o link ten alışverişi gbp cinsinden işlem yapıyor top:22.49 gbp doğru demi canım

aabeyazmelek üzülme sakın hayırlısı neyse o oluyo biz elimizden geleni yapsakta..bnede adet oldum deli gibi aladım şimdi toparladım devam bi gün elbet..

tamamdır o zaman çok sağolun kızlar Allah razı olsun ne sorsam cevaplıyorsunuz çok iyisiniz Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inş.

kızlar şu grafiği nasıl yapıyosunuzz ben girdim üye olmadımm yaaa

ateşim
16 haziran 1. gün 36,4 regl az leke
17 haziran 2. gün 36,4 regl siyah lekeli
18 haziran 3. gün 36,5 az az regl
19 haziran 4. gün 36,5 azz leke
20 haziran 5. gün 36,4 bitti kesildi çalışma
21 haziran 6. gün 36,4
22 haziran 7. gün 36,4

kızlar şu grafiği nasıl yapıyosunuzz ben girdim üye olmadımm yaaa

ateşim
16 haziran 1. gün 36,4 regl az leke
17 haziran 2. gün 36,4 regl siyah lekeli
18 haziran 3. gün 36,5 az az regl
19 haziran 4. gün 36,5 azz leke
20 haziran 5. gün 36,4 bitti kesildi çalışma
21 haziran 6. gün 36,4
22 haziran 7. gün 36,4

daha vakit var canım yorum yapmak için çok erken sen ölçmeye devam et

hastalandım caım şakır şakır geliyo :KK43:

hayırlısı olsun baby ilişkiden önce kadın erkek duş iyi degil spremler ve yumurtalıklara iyi gelmiyor...

canımm ben genelde 36.5 le fılan oluorum sonra dahada dusuo 36.3lere fılan
senın yenıden arttımı ateşim benım 4 gundur 36.7 ye takıldı cnm senınde 13.gun catlamıs yumurtan ozman beklenmeyen carsamba yada persembe oluo sen cuma demıssın ama ıcımden bı ses sende bu ay bısıler var dıo:)))

yüksek gidiyordu bugun 36.6 düştü yarın malum 36.5 falan işte adet geliyor..

melekcim sat temmuz 18 adet oldum çok şükür rahatladım valla ateş ölçmeyeceğim sadece macun kullanıcam opuyorumnanaktan

tamam tatlım ekliyorum gözün aydın hayırlısı olsun hakkında..
Geçmiş olsun neden hastanedeydin
evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun seneye bebeşinle girersin inşallah...

canım hayırlısı olsun kısmet yoksa olmuyor eldende malesef bir şey gelmiyor.canım senin ne zamandan beri bebek için uğraştığını tam olarak bilmiyorum ama 1 seneden az ise bekle.bütçenizide çok zorlamayın biraz daha uğraş ama en doğrusunu sen bilirsin rabbim hepimizin yardımcısı olsun

öyle elden gelen yok dogumdan sonra 9 ay bitiyor öncekini sayarsak 3 yılı geçti...
Aminnnn.

canım yaa rabbim hayırlısını versin dur bakalım yarın diyorsun ama daha yarın olmadı ateşin düşük çıkmadı sen bugünden yarının yorumunu yapıyorsun sen nasıl beynine yerleştirirsen öyle çıkıcak pozitif ol melekcim lütfen moralini bozma

geçen aylara göre yorum yapıyorum özlemcim kendimi çözdüm ilk defa yüksek gidiyor dedim sevindim oldu dedim kendimi çok kaptırmışım yaaaa..
Ateşin güzel gidiyor 16 gün çatlamış yumurtan tabloya göre ama çizmemiş..

X