Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım walla ben bu ay günde 2 kere yapcam kendim incir kürü eşime keçiboynuzu kürü ayrıca kavun çekirdeği yağı ve sık sık sıcak ve soğuk duş tutucam alt bölgeye eşimede ilşki öncesi kahve içircem kafayı yedim galiba iyice ne varsa uygulıcamsempatiksalakcinni

ronya canım sanırım yanlış hatırlamıyorsam sen preseed kullanıyodun bende şimdi alcamda ebay dan bana bi yardımcı olurmusun

olurum tabi canım.üye ol dil konusunda sıkıntı çekebilirsin sayfanın çevirisini yap diye bir yer çıkıyor onu tıkla.daha sonra aynı bizim gitti gidiyor gibi üye oluyorsun sonrada ürünü bulup sipariş verirsin.ben hiç bir sıkıntı yaşamadım 6 gün içinde ürün elimde oldu.ayrıca siteyi kullanmada problem yaşarsan bizim googleden ebaya nasıl üye olunur diye yazarsan bir sürü ye çıkıyor karşına.yani biraz uğraşabilirsin ama çok zor değil.kolay gelsin

ben incir kürü uyguladım ama yumoş oluştu çatlamadı sen dikkat et doktora gidiyosan çatlama zamanı bi kontrol ettir ben incir kürü uygularsam artık son 10 günde soğan suyu içerim :)

aslında ben 3 aydır bal+çörekotu+tarçın yapıyodum resmen hissediyodum çatladığını incir küründen korktum bak şimdi offf nolcak bizim bu halimiz

ronya çok sağol canım hemen deniyorum ovilasyona yetişse bari takılırsam rahatsız ederim seni özelden:kedi:

canım ben kistlerden kurtulamıyom ama olsun doktorum kafana çok takma dedi sende çok takma çatlayan şey çatlamıyo sorun yarattım kendime yok yere kistleri

evet haklısın stres en büyük sorun Allah tan hayır kesilmez bu ay inş isteyen herkes ve bende bebeklerimize kavuşuruz:Saruboceq:

ınŞ.canım benım bu ay ne olur bılmem progeston kullanıyorum 10 gÜn ıÇıcem adet olucan dedı adet olunca gel dedı olmazsan hamılede olabılırsın dedı baŞka bı ılaÇ verdı kıstde senın hamıle kalmanı engelıyecek bı kıst deĞıl dedı allahım sıze sonrada bana nasıp etsın

baby sıcak duş sankıcalı ama yinede sen bilirsin ilişki öncesi bakteri üremesine neden oluyor.

Rabbim emeklerini boşa çıkarmasın canım

bence 11. gün olabilir ovülasyon testinde onaylamış zaten testteki pozitifin ertesi günü ve sonraki günü yumurta 24-48 saat arası çatlamayı tamamlıyor

canım ama benim testte pozitifi gördüğüm günün akşamı sol kasığımda çok ağrı oldu kramp şeklinde, ovulasyondan 2 gün önce böyle keskin ağrı olur mu, hem 10. gün de ov. testi yaptım daha silik çıktı çizgi, 11. günde ovulasyon olsa 10. günde de pozitif çıkması gerekmezmiydi

ne okuduysam uygulamak istiyorum hayatımın hiç bir döneminde bu kadar mantıksızlaştığımı hatırlamıyorum sanırım biraz sakinleşmeye ihtiyacım var
bu arada ben ebay a üye oldum özlemcim ama hangisini alıcam orda takıldım şimdi?yardımcı olurmusun

canım benimde öyle oldu ertesi gün doktora gittiğimde çatlamıştı hala sıvı var dedi yurtnın işlevini bitirmesi 48 saat sürüyor dedi benim tabloma bir bak testte pozitifi ne zaman görmüşüm ; )

amin canım
şu şiparişi verince kaç gün sonra geliyo canım
ovülasyon ve preseed aynı kutuda değil dimi ayrı yarı alıyoz
çok sordum ama tatile çıkıyom c.tesi o zmana kadar gelirmi acepp

canım bana 4 günde geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…