Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Hilalcim tebrik ederim rabbim sağlıklı huzurlu bol bebişli yıllar nasip etsin.hayırdır neyin vardı?

dur canım yaa hemen umut kaybetmekte neymiş klava: düşüş yok daha ne istiyorsun geçen ay diyorsun ama aradaki farkı görmüyorsun bu ay geç yumurtladın geçen aya göre uzunluk farklı bak ne diyeceğim bence sen 2 kez yumurtladın yada 22. gün yumurtladın 30. gündeki yerleşme düşüşü bile olabilir :CüvCüv:

canım tablon süper maşallah inşallah güzel haber alıcaz.
benim bu ay hiç umudum kalmadı ateşim tıpkı geçen aydaki gibi takıldı yine yok herhalde olmadı

hayırlısıysa olacak umudum yüksek :Saruboceq:

Hep belli derecelerde takılıyor, ürküyorum acaba termmetredemi sorun var diye! siizn tablolara baktım genelde 17.günlerde ısılarda değişiklik var. inş bende bu ay bu işi çözerim!

takılma değil canım vücut ateşin o demekki herkese göre değişiyor ve sanırım senin ilk ayn ateş ölçmede bu ay ölç sonuna kadar kendini tanımaya başla ateş ölçerin bozuk olsa dün ve bugünkü yükselişler olmazdı değilmi :)

günaydın kızlarrrrr
size bişey soracam , tabloma bakıp da yorum yapar mısınız, daha öncelerde 11. yada 12. günde yumurtlama oluyordu bende. bu ay 8. de gösteriyor ama ateş değerlerim beni şaşırtıyor, 11. de olma ihtimali var mı , bi değerlendirrir misiniz lütfennnnnn2e7426 Ovulation Charts

bence 11. gün olabilir ovülasyon testinde onaylamış zaten testteki pozitifin ertesi günü ve sonraki günü yumurta 24-48 saat arası çatlamayı tamamlıyor

canım bencede 11.gün.ateşinde zaten düşmüş o gün ovulasyon testide onay vermiş hayırlısı olsun inşallah

GÜnaydın kızlar

Özlemcımm benım prolaktın yÜksekmıŞ onun deĞerı ıyı fsh 9.99 muŞ o bırz sınırda dÜn demıŞtın ya fshla prolaktını karıŞtırmıŞım

ronya canım sanırım yanlış hatırlamıyorsam sen preseed kullanıyodun bende şimdi alcamda ebay dan bana bi yardımcı olurmusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…