Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

umutcfuğum benim kistim duruyo canım 4cmlik var ama bunu dikkate alma dedi sorunlu bi kist değil dedi oluruna bırak hatta hiç bebek düşünme dedi bana kendiğinden bile olabilir ilaç takviyesine gerek yok dedi bu kist ben çok fazla kafaya takıyomuşum ondan oluyomuş

bahçelievler medicanaya gitmişsin sen ben özleme hanıma çok gittim ama memnun kalmadım malesef inşallah sen kalırsın bu arada ben prolaktin değil progesteron baktırdım ayrıca 9 yüksek değil benim 14.91 çıktı prolaktin adetin 3. günü referans aralığı 5.18 \ 26.53 idi senin kaçtı acaba referans aralığı?

yok canım avcılar özlem tetikcan a gittim ben benim refrans aralığını bilmiyorum canım unuttum ama 11-36 idi yada o aralardaydı

düşüş değilki canım bu yaaa yapma allah aşkına belki yerleşmedir daha adetine var senin bekle çıkıcak inicek daha lmaz:

benim ilk defa bu ay bu kadar düşük canım hep yüksek çıkardı bu ay niye böyle düşük gidiyo anlamadım.zaten adet belirtilerim başladı.rahimin yumuşak olması gerekiyomuş gerçi ben kontrol etmedim ama sertleştiğinin farkındayım yanma yapıyo çünkü bende sertleştiğinde yani adet olacağım zaman.dünde başladı yine yanmalarım.karın ağrılarım.o yüzden artık bu ay geçti benim için adet olmayı bekliyorum artık.inşallah sizlerden ii haberler alırım.

kızlar çok ilginç şeyler oluyo bana dün karın ağrısı ile az miktarda kanamam oldu bugün tavan yaptı tabi yani adet oldum ama dünde bugünde hala ateşim çok yüksek 36.8 36.9 larda çok şaşkınım ayrıca geçen ay 27 mayısta adet olmuştum ki ben genelde 29 yada 30 günde falan olurum 7gün erken oldum iyice sapıttı benim adet ama burdan julia yı tebrik ediyorum ff den daha iyi tahminde bulundun canım sağol ff e göre 36.8 le yumurtam çatlamıştı ki ben 36.4 yada 36.5 le çatlıyo hep yumurtam ve ben 10.gün diye düşünürken ff 14.günü işaretlemişti zatn o tarihte yumurtlamış olsam şuan adet olmamam gerekiyordu yumurtlamadan yani juliaya ve benim tahminlerime göre 10 gün yumurtladım yani ayın 5 i yada 6 sında yumurtladım off uzattım ama çok şaşkınım ateşim düşmüyo kızlar sizden yardım almam gerekiyor lütfen Allah rızası için bana bişeyler söyleyin şimdi biz eşimle 3 yıldır evliyiz ama 2.5 yıl hiç düşünmedik çocuk 2010 ocakta başladık çalışmalara ocak şubat mart hem eşim hem ben hastaydık ben idrar yolu enf.eşimde üst solunun yolları için antibiyotik kullandık ama korunmadık nitekim 3 ay boşa geçti sonra nisan mayıs düzenli ateş ölçtüm+ovilasyon takibi yaptım tükürükle olandan tabi bunun yanında bi sürü kür hem eşim hem ben yaptık bu ayda tık yok şimdi biz muayene olmaya karar verdik çünkü acaip yıpranıyoruz her ay yıkılıyoruz ben 27 eşimde yeni 30 una girdi çevre baskısı beni bitiriyo nereye dönsem bi bebek hamile bi insan telefonda soranlar yüzyüse gelince yokmu olmuyomu diyenlerönceden ne güzel düşünmüyoruz sormayın boşuna diyip geçiyodum şimdi kelimeler boğazıma diziliyo ben 6 ay önce işten ayrıldım sağlık güvencem yok eşimde istifa etti işinden dükkan açtı o da daha ssk yada bağkur başlatmadı şimdi ben özel bi hastande kadın doğumcuyamı gidicem ayrıca eşim ? ona neler yapılcak bize bu işin maliyeti ne olur Allah rızası için bi yol gösterin ben ne yapcam?

yüksek olduğundada gebelik olmadı değilmi oyüzden ne yapıyoruz salıyoruz kendimizi olursa olur olmazsa olmaz :)

nerede oturuyorsun baby

baby gideceğin hastaneye bağlı canım fiyatlar malesef yüksek tutarlarda hormon tetkileri vs. bence ilk önce devlet hastanelerinde yada üniv. hastanelerinde yaptır özelden daha iyi olur senin için Allah yardımcınız olsun canım.

kızlar merhaba, laboquick ovulasyon testi kullanan var mı içinizde, nasıl güvenilir midir, bilgisi olan varsa cevaplar mı lütfen

kızlar merhaba, laboquick ovulasyon testi kullanan var mı içinizde, nasıl güvenilir midir, bilgisi olan varsa cevaplar mı lütfen

sakın ama sakın alma bozuk ben aldım hep hatalı pozitif veriyordu burda başka arkadaşlarda kullanmış ve aynı şeyleri yaşayan bir çok kişi var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…