Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlar merhaba, laboquick ovulasyon testi kullanan var mı içinizde, nasıl güvenilir midir, bilgisi olan varsa cevaplar mı lütfen

melekcimm nasılsın ateşin ne durumdaa çok merak ediyorum.

dedim ben sana gayet normaldi değerin hatta süperdi maşşallah inşallah döllenme olmuştur ve bebişimiz geliyordur :lepi:

inşallah canım ya rabbim büyük hayırlısıyla verecek inşallah bebişlerii sende bi baktırsana sempatiksalakcinni

inşallah canım ya rabbim büyük hayırlısıyla verecek inşallah bebişlerii sende bi baktırsana sempatiksalakcinni

canım ben artık utanıyom hastaneye gitmekten kan almadakiler beni tanıyor habire kan veriyom sonuç fos :KK43:( ben yumurtladığıma eminim zaten yumurtlamamış olsaydım şimdiye adet olurdum 37.günüm bugün.artık günümü beklicem evde gebelik testim var onu yapıcam 12.gün falan yapsam çıkar herhalde bugün dpo 7.gün :Saruboceq:

canım ben artık utanıyom hastaneye gitmekten kan almadakiler beni tanıyor habire kan veriyom sonuç fos :KK43:( ben yumurtladığıma eminim zaten yumurtlamamış olsaydım şimdiye adet olurdum 37.günüm bugün.artık günümü beklicem evde gebelik testim var onu yapıcam 12.gün falan yapsam çıkar herhalde bugün dpo 7.gün :Saruboceq:

başım ağrıyor ve mide bulantım var ben biraz uyuyacağım canım sıcak çarptı galiba görüşürüz kendine iyi bak inşallah hamileyizdir inşallaahhh

evlilik yıldönümün kutlu olsun canım...belkide göbüşündedir hediyen canım...

sagol welcome inşallah...

hayırlı uğurlu olsun canım inşallah bebiş gelir mekecim grafiğini koysana bakalım

teşekkürler ronyacım inşallah tablomu çarşamba günü koyucam ..

ayy yıldönümünüz kutlu olsun cnm ınsallh hem babalar gununhem yıldonumu hedıyenız olurr
benımde dustu artacağına cnm ya ne bılım ılf defa ortalamanın ustunde gıdıodu 22. Gun 36.7 e düştü dahada artmadı 24.gun bugun.. Bende 37lere cıkar dıodum:)))))
hayırlısı cnm yaa ınsallh sende var benımkı zorda senın olmasını cok ısterım ınsallhh

teşekkürler umutcum amin inşallah canım öyle deme allahım verirse herşey olur ateşin düşük degil gerçi sen kendini tanıyorsundurda kaçla adet oluyorsun...

evlilik yıldönümünüz kutlu olsun canım bizimde salı günü ama hala adet olamadım sadece kömür gibi akıntı geliyo :sinifsinif:

sagol hilalcım normel canım inşallah olursun adet tatlım...

melekcim rabbim daha nice yıllar göstersin inşallah sağlıklı ve mutlu yıllar diliyorum inşallah bebişinizde gelir hediye olarak

amin özlemcim çok sagol

melekcimm nasılsın ateşin ne durumdaa çok merak ediyorum.

iyiyim özlem sen nasılsın ateşin güzel gidiyor ateşim iyi şimdilik çarşamba günü belli olur herşey 36.5 düşerse adet olucam demekdir akıntımda belirtimde yok hayırlısı

GeÇmıŞe bakmıŞtım Özlemcım
welcome ıyı tatıller..
Ronyacım bakalım bu ateŞın sonu gÜzel bıter ınŞallah...
Julıacım sen nasılsın ıkızler ve ogluŞun nasıl..

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

ronya........................20 haziran................(ateş ölçme ,ovulosyon,preseed) BEKLEMEDE
heoz.........................23 haziran................(ateş ölçme )
aabeyazmelek...........25 haziran................(ateş ölçme, klomen,çatlatma ignesi)SON 4 GÜN
tuanat.......................27 haziran................(ateş ölçme )
biozard.....................28 haziran................(ateş ölçme,ovulosyon,bal+polen)
özlemyalçınkaya.......28 haziran................(ateş ölçme )
g.erkl........................3 temmuz...............(ateş ölçme )
welcome..................10 temmuz................(ateş ölçme )
japonica.................. .4 temmuz................(ateş ölçme preseed )
mirage1983..............17 temmuz................(ateş ölçme,klomen,sogan kürü )
esragg.....................11 temmuz................(ateş ölçme )

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: :nazar: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

XTATLIKIZ...............:hooray::CüvCüv:
Dolunay...................:hooray: :CüvCüv: hihoyyyt
hilalbebik..................:hooray::CüvCüv:
gözdeatı...................:hooray::CüvCüv:

HAZİRAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sagol welcome inşallah...

teşekkürler ronyacım inşallah tablomu çarşamba günü koyucam ..

teşekkürler umutcum amin inşallah canım öyle deme allahım verirse herşey olur ateşin düşük degil gerçi sen kendini tanıyorsundurda kaçla adet oluyorsun...

sagol hilalcım normel canım inşallah olursun adet tatlım...
amin özlemcim çok sagol

iyiyim özlem sen nasılsın ateşin güzel gidiyor ateşim iyi şimdilik çarşamba günü belli olur herşey 36.5 düşerse adet olucam demekdir akıntımda belirtimde yok hayırlısı

canımm ben genelde 36.5 le fılan oluorum sonra dahada dusuo 36.3lere fılan
senın yenıden arttımı ateşim benım 4 gundur 36.7 ye takıldı cnm senınde 13.gun catlamıs yumurtan ozman beklenmeyen carsamba yada persembe oluo sen cuma demıssın ama ıcımden bı ses sende bu ay bısıler var dıo:)))

melekcim sat temmuz 18 adet oldum çok şükür rahatladım valla ateş ölçmeyeceğim sadece macun kullanıcam opuyorumnanaktan

yarın evlilik yıldönümüm kızlar çok dua edicem hayırlı sağlıklı mutlu bir yıl geçiricem inş. dün gecede acillik oldum hastaneden bu tarafa gelemiyorum evlendiğim günden beridir Allah sonumu hayır etsin

X