Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

sol kasığımda 2 aylık olana kadar o batma devam etti bende inşallah sende de aynısı olur

sol kasığımda 2 aylık olana kadar o batma devam etti bende inşallah sende de aynısı olur

canım ya ben bir yerde okudum sağ kasık gazdan falan oluyormuş gebelikle pek alakalı değilmiş ve bendede bu aralar gaz durumu çok oluyor.belkide ondandır

canım ya ben bir yerde okudum sağ kasık gazdan falan oluyormuş gebelikle pek alakalı değilmiş ve bendede bu aralar gaz durumu çok oluyor.belkide ondandır

canım haklısın aynısı sağ kasıkta bendede olur zaman zaman gaz yoğun olduğu zamanlarda

2e3071 Ovulation Charts
mrb mirage henüz yumurtlama olmamıs iyi gıdıo şimdilk bakalım ınsallah kist olmayacak bu defa:)))

GÜNAYDIN ARKADAŞLARR

ronyacım senınkıde takılmıs benımkıde takıldı 36.7 4 gundur 21.gun dahil yukek gıdıodu 36.9 du düştü b sabitlendi hayırlısı bakalım..
senınde ateşin yukselmısss gozun aydın japonica haydi artık bı haziran hamilesi beklıoruz..
bende msn de sana yazıyordum :) 7.1 çıktı sonuç dr. la görüşemedim zmanım yoktu nasıl bir değer acaba

cn 21.gunun bugun sanırım progesteron baktırdın ama bişeyı gozden kaçırmıssın sen 16.gun yumurtladığın ıcın 23.gun fılan baktırmalıydın 21.gu olmasının nedenı odur 14.gun yumurtladığı varsayılır ve 7 gun sonra bakılır..bence tekrarla testı 3 gun sonra fılan
sonucuna gelınce 5 ve ustu yumurtanın çatladığını 10 ve ustude bazılarına gore 15 ve ustu luteal fazı yetmezlığının olmadığını gösterir yanı bebeişin tutunması ıcın progesteron mıktarı yeterlı demktır senın bu sonucun bence doğru gun yapılmadığı ıcın dusuk dıye uzlme 3 gun sonra tekrarlat yukseldığını göreceksın..

kıslar benimde ıkı gundur kolumun altı goğsün bittiği yer sızlıo resmen ıkı göğsumde agrıo am bırının kolunun altı acıo eşim kas ağrısıdır dedi ama korktum koltukaltı lenf bezlerındemı bı sorun oldu anlamadım...

cn 21.gunun bugun sanırım progesteron baktırdın ama bişeyı gozden kaçırmıssın sen 16.gun yumurtladığın ıcın 23.gun fılan baktırmalıydın 21.gu olmasının nedenı odur 14.gun yumurtladığı varsayılır ve 7 gun sonra bakılır..bence tekrarla testı 3 gun sonra fılan
sonucuna gelınce 5 ve ustu yumurtanın çatladığını 10 ve ustude bazılarına gore 15 ve ustu luteal fazı yetmezlığının olmadığını gösterir yanı bebeişin tutunması ıcın progesteron mıktarı yeterlı demktır senın bu sonucun bence doğru gun yapılmadığı ıcın dusuk dıye uzlme 3 gun sonra tekrarlat yukseldığını göreceksın..

canım söyledim doktora ama sen 21. günü yaptır bir bakalım dedi ama bu sonuçta yeterli benim için :KK66: 2 gün sonra yaptırsam ozaman daha yüksek çıkabilirdi değilmi?doktorumla görüşemedim bugün zaten

kıslar benimde ıkı gundur kolumun altı goğsün bittiği yer sızlıo resmen ıkı göğsumde agrıo am bırının kolunun altı acıo eşim kas ağrısıdır dedi ama korktum koltukaltı lenf bezlerındemı bı sorun oldu anlamadım...

inşallah gebelik belirtisidir canım

canım söyledim doktora ama sen 21. günü yaptır bir bakalım dedi ama bu sonuçta yeterli benim için :KK66: 2 gün sonra yaptırsam ozaman daha yüksek çıkabilirdi değilmi?doktorumla görüşemedim bugün zaten

evet canım en azından yumurtnın çtladığna emınız :)))))))daha yuksek cıkardı muhtemelen
benım 13gun yumurtladım 21.gun gıttım 14.4 cıktı
bırde sayı ne kadar yuksek olursa yumurtada okadar kaliteli oluyormuş keşke 23. gün gıtseydın emin olurduk benim eşimde dr o bana 20 gun gıt senın yumurtan 13.de çatladı dedi bende geciktim aslında ama tamda emın değildik belkıde 14de çatlamıstr dıye 21i bekledım ben.. druna göster mutlaka o daha gusel yorumlar cnm

inşallah gebelik belirtisidir canım

sanmıorum cnm ya hi bir belirtiye güvenmıorum bak 1 yıldır oldu korunmayalı heray kasık ağrısı yaşadım artık hiç takılmıorum belirtilere sadece mesela civcivsarısı akıntısı oluomus yaa yogun gebelik belirtisi onuu psıkolojık yapamazsın yada ateşim 37lerde olsa işte belirti derdim:))
senin ateşinde sabitlenmiş cnm yuksek hemde diğer aylara göre hadi baklaım ınsallak bu ay olmustur cnm

Umutcum farklı bişeyler hissettiğin ay bebişin gelecek eğer bunu ilk defa yaşıorsan ben de iki gebelikte de sadece hamile kaldığım ay yaşamıştım,koltuk altımdan göğsüme doğru ince bir sızı,kollarımı kaldırdığımda gerdirdiğimde daha çok acıyordu. inş öyledir senin de ,hem bende civciv sarısı değil beyaz aakıntı oldu,o sarı akıntı şimdi var.

juliacım tablom ve progesteron sonucum nasıl sence?

Ben progesterondan anlamam ama inş iyidir sonucun,tablona bakıorum ben bence çizgiyi sen bile çkebilirsin çok iyi gidiyor maşallah

Benim doktorum o bölgede kiste döndüğünü söylemişti o bölge de hep ağrımıştı zaten en büyük sebep gazdır ama gazı yapan da bebektir,özellikle sancılı sancılı şişlik ve gaz oluyorsa bebek habercisi,bunu doktorum da söylemişti.

kızlar şu progestan hap insanı leyla gibi yaparmı tansiyonumda düşük çok fenayım benn ateş basıyo

Benim doktorum o bölgede kiste döndüğünü söylemişti o bölge de hep ağrımıştı zaten en büyük sebep gazdır ama gazı yapan da bebektir,özellikle sancılı sancılı şişlik ve gaz oluyorsa bebek habercisi,bunu doktorum da söylemişti.

inşallah julia canım ya inşallah dediğin gibidir :))))

evet canım en azından yumurtnın çtladığna emınız :)))))))daha yuksek cıkardı muhtemelen
benım 13gun yumurtladım 21.gun gıttım 14.4 cıktı
bırde sayı ne kadar yuksek olursa yumurtada okadar kaliteli oluyormuş keşke 23. gün gıtseydın emin olurduk benim eşimde dr o bana 20 gun gıt senın yumurtan 13.de çatladı dedi bende geciktim aslında ama tamda emın değildik belkıde 14de çatlamıstr dıye 21i bekledım ben.. druna göster mutlaka o daha gusel yorumlar cnm

saol canım yorumun için bakalım bu akşam yada yarın sabah gidip görüşcem dr la

Umutcum farklı bişeyler hissettiğin ay bebişin gelecek eğer bunu ilk defa yaşıorsan ben de iki gebelikte de sadece hamile kaldığım ay yaşamıştım,koltuk altımdan göğsüme doğru ince bir sızı,kollarımı kaldırdığımda gerdirdiğimde daha çok acıyordu. inş öyledir senin de ,hem bende civciv sarısı değil beyaz aakıntı oldu,o sarı akıntı şimdi var.

Ben progesterondan anlamam ama inş iyidir sonucun,tablona bakıorum ben bence çizgiyi sen bile çkebilirsin çok iyi gidiyor maşallah

juliacım bende her yıl duzenlı göğüs kontrolü yaptırır ultrasona girerim teyzemde göğüs Ca var onun ıcın korkuorum boyle kolumun altında filan ağrı olunca..
gebeliğe yormuorum artık hiç bi belirtiyi bu ay 21.gun dahil farklıydı ateşim hep 36.8 36.9 du sonra 36.7 düştü bugun 25.gün hala 36.7
son ıkı gun bakalım tatil planları yapıorum ağustosta tüp bebeğe iyice alıştırdım kendımı
tayın bellı olucan 2-3 gune onu beklıorum hayırlısı bakalımm
senin nasıl gidio bebişler kendını göstermemiş bidahakı kontrole çikolata yiyip git uyumuolarmış ozaman:))

.

aslında evet juliacım çatladığını biliorum en azından ama kalsın bakalım ne olacak bide ilk kez olan bir durum var göğüslerim ağrımaya başlamadı normalde bugün başlardı ayrıca karın altım mekik çekmiş gibi gergin sızılı akıntımda güzel heheheh çok rahatım bu ay ya olsada omasada ruhen iyiyim şükürler olsun.

Son düzenleme:
güzeller ne alemdesiniz
valla ben ilk hamileliğimde farklıyıdı göğüsler şimişti yumurtlama döneminden itibaren bu hamileliğimde ise hepsi adet olacağımın belıeritisiydi hakikaten belirtiden anlaşılmıyormuş

benim prolaktin adetin 3.günü 9 çıktı sınırda dedi 11 in üstüne çıksa problemmiş ama 21.gün hiç yaptırmadım ben özlemcim bende avcılar medinacaya gittim özlem hanım çok tatlı bi kadındı canım b.düzü ters geldi işten gelip gitmek problem olur diye gidemedim oraya

X