Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım ayın 14.de çatladı ve ben 1 gün öncesinden itibaren sürekli kasık ağrısı yaşıyorum adet olacak gibi belimde aynı şekilde ağrıyor.ben uzayan akıntıyı gördün ordan anladım ovulasyon test yapmıyordum son bir deneyim dedim 30.gündü artık ümidi kesmiştim 3 saatlik idrarımla nerdeyse aynı koyulukta çizgi gördüm ve akıntımdan ateşimdende anladım.
umarım sonuç güzel olur.bu gece rüyamda bir kızım olmuştu çok güzel bir kızdı :)))

ayyy canımm benimm inşallahh yaa bende coukken kuran kursuna gittiğim imam, meryem suresi okuodu ruyamda 3 gundur fılan okumamıstım okuyayım artıkk atlamadan, senın ruyanda cok gusel cnm hayırlara cıksın ınsallhh

ayyy canımm benimm inşallahh yaa bende coukken kuran kursuna gittiğim imam, meryem suresi okuodu ruyamda 3 gundur fılan okumamıstım okuyayım artıkk atlamadan, senın ruyanda cok gusel cnm hayırlara cıksın ınsallhh

amin canım inşallah aylardır bebek için uğraşıyoz ama ilk defa bu ay rüyamda bebek gördüm hayır olsun inşallah

KIZLAR bısı sorcam.ben 12. gunumde dr. a gıttım yumurtan sagda 17mm olmus.catlamak uzere dedı.12 ve 14. gun ılıskı onerdı.ama ben ogun eve gelıp ovulasyon testı yaptım sılıktı ıkıncı cızgı.ertesı gun bıraz daha koyulasmıstı.14. gunde tamamen koyulasmıstı ıkıncısı.sonra test yapmadım .bugun 17. gunum yaptım ıkıncı cızgı bayagı koyu ama ıkıncısıyle aynı koyulukta degıl ama yakın.her sabah ates olcuyorum.36.00 gordum bıkac gun once sonra 36.2
36.3 falan oldu tam yukselmede gormedım.benım yumurtam hala catlamadı mı acaba.ama dr. catlamak uzere demıstı.yaa kafam cok karıstı

KIZLAR bısı sorcam.ben 12. gunumde dr. a gıttım yumurtan sagda 17mm olmus.catlamak uzere dedı.12 ve 14. gun ılıskı onerdı.ama ben ogun eve gelıp ovulasyon testı yaptım sılıktı ıkıncı cızgı.ertesı gun bıraz daha koyulasmıstı.14. gunde tamamen koyulasmıstı ıkıncısı.sonra test yapmadım .bugun 17. gunum yaptım ıkıncı cızgı bayagı koyu ama ıkıncısıyle aynı koyulukta degıl ama yakın.her sabah ates olcuyorum.36.00 gordum bıkac gun once sonra 36.2
36.3 falan oldu tam yukselmede gormedım.benım yumurtam hala catlamadı mı acaba.ama dr. catlamak uzere demıstı.yaa kafam cok karıstı

canım çatlamamış olabilir bazen doktorların dedikleri birebir tutmuyor bence siz çalışın çünkü çatlayınca ateş baya farkediyor yükselmeye başlıyor

canım annem bana soyle bısı demıstı sız duydunuzmu.kandıl gecesı olan ılıskıden hamıle kalınırsa bebek ozurlu olurmus.bende bugun yapamıycam.dun sabah calıstık en son.bırde esım pzt gunu sabahtan sperm testı vercekrandevu aldık teoman beyden varıkoel ıcın.oyuzden de perhız yapması gerekıyor.bu aydanda umıdımı kesmem gerekecek galıba

canım annem bana soyle bısı demıstı sız duydunuzmu.kandıl gecesı olan ılıskıden hamıle kalınırsa bebek ozurlu olurmus.bende bugun yapamıycam.dun sabah calıstık en son.bırde esım pzt gunu sabahtan sperm testı vercekrandevu aldık teoman beyden varıkoel ıcın.oyuzden de perhız yapması gerekıyor.bu aydanda umıdımı kesmem gerekecek galıba

sen bilirsin canım bende senin dediğini okumuştum bir yerde kandil ve arife günleri için diyordu ama aslında inanılmaması gereken şeyler ama insan ister istemez etkileniyor

kizlar ben geldim nehaber ?? herkes iyimi , iyi haberler varmi , yeni hamisler varmi :)

bende hayit tohumuna basladim ,süt hormonumu düsürmek icin, kullanan oldumu bunu ???tohumu ezmek sartmi ???
adetliykende icilmelimi acaba, adet oldumda yine ben :KK43:

kizlar ben geldim nehaber ?? herkes iyimi , iyi haberler varmi , yeni hamisler varmi :)

bende hayit tohumuna basladim ,süt hormonumu düsürmek icin, kullanan oldumu bunu ???tohumu ezmek sartmi ???

canım ben hayıt suyu içtim birara adet düzenimi daha bir bozdu bence en güzeli adaçayı tabi yumurtlama döneminden sonra içmemek şartıyla çünkü düşüğe sebep olabiliyor

özlem benim ayın 14.ne çizgiyi çekti FF.senin ne zaman yumurtladığına dair bir bilgi verdimi doktorun

doktor dün gece çatlamış muhtemelen dedi yumurtan çok belirgin ve koyu renkte dedi rahim kalınlığıda çok güzel kalınlaşmış gebelik için hazır dediii :lepi:

özlemcim sen napıosunn yumurtan çatlamış senınde hadii bakalımm bugun bol bol dua edelım kıslar bugunun yuzu suyu hurmetıne hz.muhammedi(sav) araya koyuyorum dıyerek dua edecekmısız bı yerde okumustum hadii hayırlısı cnm..

çok iyiyim allaha şükürler olsun umutcum çok dua ediyorum hepimize inşallah rabbim kabul etsin bugünün hürmetine ama birbirimize çok dua edelim hayırı olanı buymuş

canım ayın 14.de çatladı ve ben 1 gün öncesinden itibaren sürekli kasık ağrısı yaşıyorum adet olacak gibi belimde aynı şekilde ağrıyor.ben uzayan akıntıyı gördün ordan anladım ovulasyon test yapmıyordum son bir deneyim dedim 30.gündü artık ümidi kesmiştim 3 saatlik idrarımla nerdeyse aynı koyulukta çizgi gördüm ve akıntımdan ateşimdende anladım.
umarım sonuç güzel olur.bu gece rüyamda bir kızım olmuştu çok güzel bir kızdı :)))

inşallah rüyan gerçek olsun canım arkadaşım inşallahhh

slmkızlar hayırlı kandıller.rabbım tum dualarımızı kabul etsın ınsallah.
benım durumum hakkında ne yorum ypıcaksınız. bırde yumurta catlamzsa kıste mı donusur ıllakı.

benım durumum hakkında ne yorum ypıcaksınız. bırde yumurta catlamzsa kıste mı donusur ıllakı.

canım çatlamamış olabilir.kistede dönüşebilir adetle o yumurtayı atadabilirsin.tekrar doktora gitseydin çatlamışmı öğrenirdin aslında.ff de tablon yokmu senin o çizgiyi çekerdi.ovulasyon testinde çatlayacağı zaman çizgi birinciden daha koyu oluyo genelde.bende öyle oluyo yani ertesi günüde çatlıyo ağrıdan anlıyorum zaten.çatladıktan sonra benimde ateşim çok yükselmiyo ama 36.5 falan oluyo 3-4 günde öyle devam ediyo.bakalım bikaç gün daha bekle ateşin yükselir belki.

canım çatlamamış olabilir.kistede dönüşebilir adetle o yumurtayı atadabilirsin.tekrar doktora gitseydin çatlamışmı öğrenirdin aslında.ff de tablon yokmu senin o çizgiyi çekerdi.ovulasyon testinde çatlayacağı zaman çizgi birinciden daha koyu oluyo genelde.bende öyle oluyo yani ertesi günüde çatlıyo ağrıdan anlıyorum zaten.çatladıktan sonra benimde ateşim çok yükselmiyo ama 36.5 falan oluyo 3-4 günde öyle devam ediyo.bakalım bikaç gün daha bekle ateşin yükselir belki.

canım bende hıc kıst gormedı dr. ne zaman gıttysem rahım tertemız dedı.hatta rahım fılmındede oyle cıktı.bu durumda kıst olusabılırmı.hormon testım de normal cıktı.ayyy korktum yaa

aabeyazmelekcım nasıl gıdıyor hayat
hilalcım yazmıyor pressedin üstünde ilişkiden 5 dak.önce içine sıkıyorsun ve ilişkiye giriyorsun

aaa kimler gelmiş hoşgeldin ceylanım nasılsın nasıl gidiyor hamilelik özledim seni valla
bendee iyiyim işte bildigin gibi durumlar ..

esracım hoşgeldin ne var ne yok bakalım döndünmü evine hayırlısı olsun hiçbir bilgim yok canım adet tarihini verde yazayım adının yanı boş duruyor..

doktor dün gece çatlamış muhtemelen dedi yumurtan çok belirgin ve koyu renkte dedi rahim kalınlığıda çok güzel kalınlaşmış gebelik için hazır dediii :lepi:

maşallah maşallah kalpten inan olacak inşallah buay doktora gitmek ne kadar rahatlatıyor dimiinsanı özlemcim...

canım hazelcim neden bukadar stres yapıyorsun biraz oluruna bırak çatlamıştır yumurtan çalışmaya devam et bende inanıyorum öyle şeylere oyüzden çalışmıyacagım bugun sonuçta önemli günler duamızı yapalım dimi ama...

canım bende hıc kıst gormedı dr. ne zaman gıttysem rahım tertemız dedı.hatta rahım fılmındede oyle cıktı.bu durumda kıst olusabılırmı.hormon testım de normal cıktı.ayyy korktum yaa

yok daha önce kist yokturda bu ay dedin ya 17 mm di diye hala çatlamadımı diye.işte o belki çatlamazsa kist olabilir demek istedim ama sanmam adetle atarsın çatlamasada.belkide çatlamıştır yada bikaç gün içinde çatlayacaktır bilemezsinki en iyisi doktora gitmen çatlayıp çatlamadığını öğrenirsin.

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

luna......................... 19 haziran.................(ateş ölçme )
ronya........................20 haziran.................(ateş ölçme ,ovulosyon,preseed)
heoz.........................23 haziran.................(ateş ölçme )
aabeyazmelek........25 haziran.................(ateş ölçme, klomen,çatlatma ignesi)
tuanat.......................27 haziran.................(ateş ölçme )
biozard....................28 haziran................(ateş ölçme,ovulosyon,bal+polen)
özlemyalçınkaya......28 haziran................(ateş ölçme )
g.erkl........................3 temmuz...............(ateş ölçme )
welcome.................10 temmuz................(ateş ölçme )
japonica.................. 4 temmuz.................(ateş ölçme preseed )
mirage1983.......... 17 temmuz...............(ateş ölçme,klomen,sogan kürü )
esragg......................???????

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: :nazar: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

XTATLIKIZ...............:hooray::CüvCüv:
Dolunay...................:hooray: :CüvCüv: hihoyyyt
hilalbebik..................:hooray::CüvCüv:
gözdeatı...................:hooray::CüvCüv:

HAZİRAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

X