Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

julia canım sana bir şey sorcam benim bugün çok az uzayan akıntım oldu şeffaf uzuyor su gibi yani yumurtlama akıntısı olduğunu düşündüğüm lastik gibi yoğun bir akıntı değildi daha su gibiydi ince görünümlüydü ve kaç gündürde kasık ağrım var adet olacak gibi ateşimde bugün düştü bakarmısın tabloma

Ronyacım bence artık son güne kadar çıkışlara düşüşlere bakma,ateşin normalin üstünde ,ağrıların olabilir o normal,daha da artabilir de akıntın da normal hatta artık su gibi akıntın olsun sonra kremsi olsun :) şu an ateşin bence gayet yüksek inş sonunda pozitifi yakalayacaz :lepi:

Yarın doktora gıdıyorum bu soĞan kÜrÜndenmıdır bılmem acayıp kremsı bı akıntım var onu gÖsterıcem

çok rahatladım melekcim hep aklım kalıyordu ağrıları hissediyordum ama psikolojik olabilir diye aklımdan geçiriyordum ama doğruymuş çok şükür çatlamış işte çok inanıyorum ama yinede rabbim bilir tabiki hayırlısıysa olur ben bugün çalışmak zorundayım :KK43: doktor muhakkak çalışın dedi rabbim affetsin zevk için değil nasılsa

sen bilirsin canım çalışmak istiyorsan calış rahat olmana sevindim allahım hayırlısını versin...

sagol aabeyazmelekcigimmm..iyidir cok sükür, evet döndüm iki gündür temizlik yapiyorum ,off yap yap bitmiyor :) senden nbr nasilsin?
tamam canim 11 temmuz yeni regl tarihim...yazarsin bir zahmet..eline saglik

vallahi bende ne yapacagimi sasirdim , birileri hayit tohumu iyi ,birileri kötü diyor :KK43: ilacda kullanmak istemiyorum ..trde ölctürdüm yine 34.98 cikdi, yani kendiliginden düsmüyorrr :KK43: :KK43:

sagol canım iyiyim bildigin gibi işte tatil dönüşü kötü oluyor ama napalım yapacak bir şey yok tamam ekliyorum...

Yarın doktora gİdİyorum bu soĞan kÜrÜndenmİdİr bİlmem acayİp kremsİ bİ akıntım var onu gÖsterİcem

olabilir içindeki mikropu söküyormuş ya sogan kürü...

ronyacım hadi gözün aydın yumurtlamışsın bundan sonra rahat olmaya bak
kızlar ben 3 gündür çalışmıyorum haftaya cuma adet günüm napayım karar veremedim çalışayımmı sizce ..

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

luna......................... 19 haziran................(ateş ölçme )
ronya........................20 haziran................(ateş ölçme ,ovulosyon,preseed)
heoz.........................23 haziran................(ateş ölçme )
aabeyazmelek...........25 haziran................(ateş ölçme, klomen,çatlatma ignesi)
tuanat.......................27 haziran................(ateş ölçme )
biozard.....................28 haziran................(ateş ölçme,ovulosyon,bal+polen)
özlemyalçınkaya.......28 haziran................(ateş ölçme )
g.erkl........................3 temmuz...............(ateş ölçme )
welcome..................10 temmuz................(ateş ölçme )
japonica.................. .4 temmuz................(ateş ölçme preseed )
mirage1983..............17 temmuz................(ateş ölçme,klomen,sogan kürü )
esragg.....................11 temmuz................(ateş ölçme )

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: :nazar: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

XTATLIKIZ...............:hooray::CüvCüv:
Dolunay...................:hooray: :CüvCüv: hihoyyyt
hilalbebik..................:hooray::CüvCüv:
gözdeatı...................:hooray::CüvCüv:

HAZİRAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

julia canım sana bir şey sorcam benim bugün çok az uzayan akıntım oldu şeffaf uzuyor su gibi yani yumurtlama akıntısı olduğunu düşündüğüm lastik gibi yoğun bir akıntı değildi daha su gibiydi ince görünümlüydü ve kaç gündürde kasık ağrım var adet olacak gibi ateşimde bugün düştü bakarmısın tabloma
ronyacım ben hamıle tabloların abkatım onlardada rada bır ıkı sayılık düşüşler olmus benımde 2 gundur 36.9du bugun 36.7 cıktı senın gıbı 22.gunum. ama 36.7 de gayet ıyı bır ısı bır gunluk dususlerede cıkıslarada cok takılmayalım bence bende gorunce bozuldum 36.9 beklerken ama sonra normal olduğunu gördüm tatlım senınde bu ay daha yuksek gıbi:)
Ronyacım bence artık son güne kadar çıkışlara düşüşlere bakma,ateşin normalin üstünde ,ağrıların olabilir o normal,daha da artabilir de akıntın da normal hatta artık su gibi akıntın olsun sonra kremsi olsun :) şu an ateşin bence gayet yüksek inş sonunda pozitifi yakalayacaz :lepi:
julıacım nasılsın 3 ayı bıtırdın mıden daha ıyıdır ınsallhh bugunmu gıdıodun dığer bebışın cınsıyetı ıcın..
ronyacım hadi gözün aydın yumurtlamışsın bundan sonra rahat olmaya bak
kızlar ben 3 gündür çalışmıyorum haftaya cuma adet günüm napayım karar veremedim çalışayımmı sizce ..

meleğim yıne senle aynıyız bende ogunlerde beklemıorum regli:)))))))dun 21.gundu progesateron baktırdım ıyı cıktı şukur ama ben bu ay uzayan akıntımı goremedım 11.gun basladık preseedle gelenler akıntımmıydı preseedmıydı bılemedım ama progesterona gore catlamıs gozukuo 14.4 cıktı hayırlısı hakkımızda cnmm sen neler yapıosun

ronyacım ben hamıle tabloların abkatım onlardada rada bır ıkı sayılık düşüşler olmus benımde 2 gundur 36.9du bugun 36.7 cıktı senın gıbı 22.gunum. ama 36.7 de gayet ıyı bır ısı bır gunluk dususlerede cıkıslarada cok takılmayalım bence bende gorunce bozuldum 36.9 beklerken ama sonra normal olduğunu gördüm tatlım senınde bu ay daha yuksek gıbi:)

canım ateşin düşmesşnden çok az evvel gördüğüm uzayan akıntı kafamı karıştırdı sendede varmı bu seferki su gibi yumurtlama akıntısı olduğunu düşündüğüm akıntıdan farklı yani kıvamlı değil ele gelmiyor su gibi ama uzuyordu acaba diyorum ateşim düştü yeni yumurtlama oldu belkide normaldir julia olabilir dedi

Ronyacım sız preseed kullanıyorsunuz ya oyÜzden akıntı olabılır dıye dÜŞÜnÜyorum ben.
HoŞgeldın emelcım...

canım ateşin düşmesşnden çok az evvel gördüğüm uzayan akıntı kafamı karıştırdı sendede varmı bu seferki su gibi yumurtlama akıntısı olduğunu düşündüğüm akıntıdan farklı yani kıvamlı değil ele gelmiyor su gibi ama uzuyordu acaba diyorum ateşim düştü yeni yumurtlama oldu belkide normaldir julia olabilir dedi
cnm benım dpo 9.gundeyim benımde beyaz krem kıvamında akıntım var iç çamasırım sürekli ıslak ama senın yeni çatladığı için olması normal bencede..
evet umutcum aynıyız ateşlerimiz bile aynı bugun benim 36.9 çıktı BUGUN 22 GÜNÜM...

cnm acaba havalardanmı oylee benım cok nadır bı kez 36.9u görmüştüm gecen aylarda ama bu ay yuksek gıdıo cok sukur..ama baktım sen ronya ben bu ay yuksek gıdıo havaların bı katkısı olabılırmıkı..

Bence havalardan degıldır umutcum geÇen ayda sıcaktı havalar ozaman nıye olmadı dıye dÜŞÜnÜyorum bende hayırlısı heyecanlıyım valla ınŞallah allahım dÜn yapılan dualarımızı kabul etmıŞtır...

X