Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

evet kızlar yarın gıdıcem cunku bu ay gıtmezsem dıger ay yumurtlama zamanı ıcım ıcımı yıycek yıne.acaba gecen ay catlamısmıydı.ya bu ayda catlamazsa dıye.inşallah catlamıstr.

kızlar selam
nasılsınız

6.gün---26 mayıs-----36,4
7.gün---27 mayıs-----36,3
8.gün---28 mayıs-----36,5 (bir saat geç ölçtüm)
9.gün---29 mayıs-----36,2
10.gün-30 mayıs-----36,2
11.gün-31 mayıs-----36,4
12.gün-1 haziran-----36,5 (bir saat geç ölçtüm)
13.gün-2 haziran-----36,5 (bir saat geç ölçtüm)
14.gün-3 haziran-----36,5
15.gün-4 haziran-----36,2
16.gün-5 haziran--------------gazoz---(ölçmedim) eşim bugün geldi
17.gün-6 haziran-----36,5---gazoz
18.gün-7 haziran-----36,3
19.gün-8 haziran-----36,7---gazoz
20.gün-9 haziran-----36,6
21.gün-10 haziran---36,7---gazoz---(bir saat geç ölçtüm)
22.gün-11 haziran---36,7
23.gün-12 haziran------------gazoz---(unuttum)
24.gün-13 haziran---36,6
25.gün-14 haziran---36,5---gazoz------yerleşme düşüşü de tamaaaam :1closedeyes:sempatiksalakcinni
26.gün-15 haziran---36,6
27.gün-16 haziran---36,7---gazoz
28.gün-17 haziran---36,3 VE KIRMIZI KARTI YEDıM!:tomato:
29.gün-18 haziran---
30.gün-19 haziran---
31.gün-20 haziran---
32.gün-21 haziran---
33.gün-22 haziran---

KIZLAR BıRı bana bunu açıklasın lütfen???
18. gün yumurtlamış gibi görünüyorum tabloda.. dr sağdan ymurtlamışsın dedi.. yumurtlamamış olsam dahi solda kistim var,kist geciktirir.. neden 28.gün geldi kırmızılar??? önce ümit ettim yerleşme kanaması mı diye ama devamı geldi... hayıttan mı böle oldu? üstelik hiç de ağrısız diil, eskisi gibi aynı. acaba düzene mi sokacak hayıt.. kafam çok karıştı içelim içelim:içelim:
günde iki doz klomenle bile 12.gün yumurtladım ve buna rağmen 33.gün adet gördüm. bu ay klomen de kullanmadım...

maşallah maşallah kalpten inan olacak inşallah buay doktora gitmek ne kadar rahatlatıyor dimiinsanı özlemcim...

çok rahatladım melekcim hep aklım kalıyordu ağrıları hissediyordum ama psikolojik olabilir diye aklımdan geçiriyordum ama doğruymuş çok şükür çatlamış işte çok inanıyorum ama yinede rabbim bilir tabiki hayırlısıysa olur ben bugün çalışmak zorundayım :KK43: doktor muhakkak çalışın dedi rabbim affetsin zevk için değil nasılsa

evet kızlar yarın gıdıcem cunku bu ay gıtmezsem dıger ay yumurtlama zamanı ıcım ıcımı yıycek yıne.acaba gecen ay catlamısmıydı.ya bu ayda catlamazsa dıye.inşallah catlamıstr.

canım sen neden aklına kist getiriyorsun görüyorsun benim 30.gün çatladı demekki olabiliyor.bende düzensiz adet oluyorum yani 35 günde ama kist yok sendede yoktur inşallah Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmaz inşallah

kızlar selam
nasılsınız

6.gün---26 mayıs-----36,4
7.gün---27 mayıs-----36,3
8.gün---28 mayıs-----36,5 (bir saat geç ölçtüm)
9.gün---29 mayıs-----36,2
10.gün-30 mayıs-----36,2
11.gün-31 mayıs-----36,4
12.gün-1 haziran-----36,5 (bir saat geç ölçtüm)
13.gün-2 haziran-----36,5 (bir saat geç ölçtüm)
14.gün-3 haziran-----36,5
15.gün-4 haziran-----36,2
16.gün-5 haziran--------------gazoz---(ölçmedim) eşim bugün geldi
17.gün-6 haziran-----36,5---gazoz
18.gün-7 haziran-----36,3
19.gün-8 haziran-----36,7---gazoz
20.gün-9 haziran-----36,6
21.gün-10 haziran---36,7---gazoz---(bir saat geç ölçtüm)
22.gün-11 haziran---36,7
23.gün-12 haziran------------gazoz---(unuttum)
24.gün-13 haziran---36,6
25.gün-14 haziran---36,5---gazoz------yerleşme düşüşü de tamaaaam :1closedeyes:sempatiksalakcinni
26.gün-15 haziran---36,6
27.gün-16 haziran---36,7---gazoz
28.gün-17 haziran---36,3 VE KIRMIZI KARTI YEDİM!:tomato:
29.gün-18 haziran---
30.gün-19 haziran---
31.gün-20 haziran---
32.gün-21 haziran---
33.gün-22 haziran---

KIZLAR BİRİ bana bunu açıklasın lütfen???
18. gün yumurtlamış gibi görünüyorum tabloda.. dr sağdan ymurtlamışsın dedi.. yumurtlamamış olsam dahi solda kistim var,kist geciktirir.. neden 28.gün geldi kırmızılar??? önce ümit ettim yerleşme kanaması mı diye ama devamı geldi... hayıttan mı böle oldu? üstelik hiç de ağrısız diil, eskisi gibi aynı. acaba düzene mi sokacak hayıt.. kafam çok karıştı içelim içelim:içelim:
günde iki doz klomenle bile 12.gün yumurtladım ve buna rağmen 33.gün adet gördüm. bu ay klomen de kullanmadım...

canım hayıt suyu benimde adet düzenimi iyice bozdu bence içmemek gerek bende hayıt içtiğim ay ara kanama olmuştu

çok rahatladım melekcim hep aklım kalıyordu ağrıları hissediyordum ama psikolojik olabilir diye aklımdan geçiriyordum ama doğruymuş çok şükür çatlamış işte çok inanıyorum ama yinede rabbim bilir tabiki hayırlısıysa olur ben bugün çalışmak zorundayım :KK43: doktor muhakkak çalışın dedi rabbim affetsin zevk için değil nasılsa

dün ve önceki gün çalıştıysan bugün çalışma kandil geceleri çalışmak iyi değil diyorlar gerçi batıl inançda olabilir ama sen bilirisn

dün ve önceki gün çalıştıysan bugün çalışma kandil geceleri çalışmak iyi değil diyorlar gerçi batıl inançda olabilir ama sen bilirisn

canım diyorum ya rabbim affetsin niyetimiz belli ama zaten 12 yi geçiricem doktor muhakkak dedi ve biz hep bugünlerde çalışmıyorduk çok ara veriyorduk ilk defa çalışıcaz

canım sen neden aklına kist getiriyorsun görüyorsun benim 30.gün çatladı demekki olabiliyor.bende düzensiz adet oluyorum yani 35 günde ama kist yok sendede yoktur inşallah Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmaz inşallah

canım hayıt suyu benimde adet düzenimi iyice bozdu bence içmemek gerek bende hayıt içtiğim ay ara kanama olmuştu

tatlım bilmiyorumki... çok iyi hormonlara deniliyo.. 21 gündür içiyorum. 28 gün sürdüğü oluyo adet döngümün ama ateş tabloma göre 18.gün yumurtladım.. diyorumya,12. gün yumurtladığımda bile 33.gün geldi adetim.. hiiiç anlamadım
amaaaaan boşvermeli yaa boshayallersmile

Mübarek Gün ve Gecelerde Cinsel ılişki

Bunda bir günah yoktur. Fakat bu vakitlerin gözetilmesi zararlı olmaz, faydalı olur. Geceyi ibadetle geçirmek daha güzel olsa gerek.

Erzurumlu ıbrahim Hakkı Hazretleri Marifetname isimli eserinde cima – cinsi münasebet- vakitlerinden bahsederken şöyle demektedir:

Berat gecesi cinsel ilişki

Berat gecesi yapılan cimadan çocuk olursa, kötü huylu olur.

Cuma Günü Cinsel ılişkide Bulunmak

Allah Resulü buyuruyor:

“Her Cuma günü karısıyla cinsi münasebette bulunamayacak olanınız var mı? ıyi ya bunda hem kendisinin, hem de eşinin yıkanması sevabı olmak üzere iki birim sevabı vardır.”

Cuma Gecesi Cinsel ılişkide Bulunmak

Bazı müçtehid alimler, Cuma gecesi cinsi münasebette bulunulmasının da, Cuma günü yıkanılmasını öğütleyen hadislerin kapsamına girebileceğini, aynı sevaba erdirebileceğini ifade etmişlerdir.

Kurban Bayramı gecesi cinsel ilişki

Kurban bayramı gecesi yapılan cimadan çocuk olursa, altı ve ya dört parmaklı olur.

Ramazan Bayramı gecesi cinsel ilişki

Ramazan bayramı gecesi yapılan cinsi ilişkiden çocuk olursa, ana babasına asi olur.

Cinsel ılişkide Eşlerin Başkalarını Hayal Etmeleri

Eşler cinsel ilişkide bulunurken erkek hanımını tanıdığı güzel bir kadın diye hayal etmesi, kadının da kocasını başka bir erkek diye hayal ederek sevişmesi, cinsel ilişkide bulunması haramdır.

ıbn-i Abidin bu, suyu şarap olarak düşünüp şarap niyetiyle içmeye benzer. O, haram olduğu gibi bu şekilde cinsel ilişkide haramdır.

Bu tür davranışları ailelerin yıkılmasına sebep olacağı için ıslam yasaklamıştır. (1)

Cinsel ılişkiden Önce Besmele Çekmek

Cinsel ilişkiden önce besmele çekmek müstehaptır. Sonra şu duayı okur:

Bismillhi, allahumme cennibna-ş şeytane ma-rezektena”

Bu müstehap ve cinsel ilişkinin edeplerindendir.

Kur’an Bulunan Odada Cinsel ılişkide Bulunulur mu?

Kur’an bulunan odada cinsel ilişkide bulunmanın bir sakıncası yoktur. Ancak Kur’an-ı Kerim’e saygı göstermek için onu örtmek icap eder.

1)Kaynaklarıyla Büyük Kadın ılmihali (ıslam Aile Hukuku) Rauf Pehlivan

Cima için tavsiye edilen vakitler:

Pazartesi, Salı, Perşembe, Cuma geceleri ve gündüz öğleden önce

Tavsiye edilmeyen vakitler:

1- Hafta içinde Pazar gecesi ve Çarşamba gecesidir
2- Kameri aylarının birinci, onbeşinci ve sonuncu geceleri
3- Ramazan bayramı ve Kurban bayramı geceleri,
4- Berât gecesi;
5- Yola çıkılacak gece;
6- Gündüz öğleden sonra

sagol aabeyazmelekcigimmm..iyidir cok sükür, evet döndüm iki gündür temizlik yapiyorum ,off yap yap bitmiyor :) senden nbr nasilsin?
tamam canim 11 temmuz yeni regl tarihim...yazarsin bir zahmet..eline saglik

vallahi bende ne yapacagimi sasirdim , birileri hayit tohumu iyi ,birileri kötü diyor :KK43: ilacda kullanmak istemiyorum ..trde ölctürdüm yine 34.98 cikdi, yani kendiliginden düsmüyorrr :KK43: :KK43:

arkadaslar bugün doktora gidiyorum nolur benim icin dua edin uyuyamadim ve erkenden kalktim cok korkuyorum umarim bebigim iyidir:Saruboceq:

günaydın aateşim düştü niye acaba :KK43:(
2e2c5d Ovulation Charts
canım bence hiç kafana takma bak benim bu ay 3.ayım oluyo ateş ölçme walla yumurtlamadan sonra ölçmedim sadece yumurta takibi için yapıcam yoksa psikolojim bozuluyo ateş ölçer her gün bin umut çeşit çeşit rüya bebekler o kadar çok bastırıyorum ki dilimin altına acıyo walla belki biraz 1 derece daha artarmı diye delirdim artıkdelikafaduldentakma yani düşmüş çıkmış sonuç inş.iyi olur hepimiz için

X