Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

“Muhakkak ki, sizi biraz korku, biraz açlık, biraz da mallardan, canlardan ve ürünlerden eksiltme ile imtihan edeceğiz. Müjdele o sabredenleri!” (2 Bakara/155)

Geçen hafta eşimin canı çok sıkkındı ben de cum sabahı işe geldim o sinirle dedim ki mail atacam ona bu ayeti buldum yolladım ,yarım saat sonra gülerek beni aradı ,çok saol canım dedi,doğru şeyi bulmuşsun dedi.Sadece sabır gerekli moralim bozulduğu an okuyorum,ben şu iki sene içinde candan,maldan,ürünlerden eksiltmeleri yoğun bir şekilde yaşadım,hepimize veriyor Rabbim sabrımızı ölçüor sadece azcık dayanacaz.ınş başka acılarımız olmasın.

saol canım ya di mi biz heveslendik :)) inş canım Rabbim gönlünüze göre versin :)
YArın randevum var bakalım diğeri görünecek mi :) başlayacam almaya hazırlıklara :)birinin adını kardeşimin ismini koymayı düşündük ama ikncisi erkek olursa ona da isim bulacam daha :)

inş. tatlım Rabbim bu mübarek günün yüzü hürmetine banada hepimizede versin ne güzel ama ben 2. de erkek olduğunu düşünüyorum yinede Allah bilir :) nette çok güzel erkek isimleri var ben yokken bile araştıyorum valla :)

oğlum Elif ve Ege koyacam dedi ya :) biz de hiç düşünmedik bile,sadece Murat Ege olur dedik o kadar ben de araştırmak zorunda kalcam herhalde :)

“Muhakkak ki, sizi biraz korku, biraz açlık, biraz da mallardan, canlardan ve ürünlerden eksiltme ile imtihan edeceğiz. Müjdele o sabredenleri!” (2 Bakara/155)

Geçen hafta eşimin canı çok sıkkındı ben de cum sabahı işe geldim o sinirle dedim ki mail atacam ona bu ayeti buldum yolladım ,yarım saat sonra gülerek beni aradı ,çok saol canım dedi,doğru şeyi bulmuşsun dedi.Sadece sabır gerekli moralim bozulduğu an okuyorum,ben şu iki sene içinde candan,maldan,ürünlerden eksiltmeleri yoğun bir şekilde yaşadım,hepimize veriyor Rabbim sabrımızı ölçüor sadece azcık dayanacaz.İnş başka acılarımız olmasın.

Rabbim ne güzel söylemiş zaten eşim bana sende ne sabır var diyip duruyo asıl o benim yerimde olsa ne yapardı diye düşünüyorum her şeyin başı sabır doğru sabır ediyorum bir gün elbet mükafatını alıcam eşlerin canı sıtkın olduğunda bizler koşuyoruz hep yardıma olumunekankayizsmile

Tabi ya hep biz aileyi çekip çeviren olmak zorundayız,çok şükür eşim bana çok destek olmuştur ama ben galiba nasırlaştım biraz daha çabuk toparlıyorum,eskiden tam tersiydi eşim bana moral olurdu şimdi ben :)

Tabi ya hep biz aileyi çekip çeviren olmak zorundayız,çok şükür eşim bana çok destek olmuştur ama ben galiba nasırlaştım biraz daha çabuk toparlıyorum,eskiden tam tersiydi eşim bana moral olurdu şimdi ben :)

juliacım öyle olmak zorundayız zaten boşuna demiyorlar yuvayı dişi kuş yapar diye :)

aabeyazmelekcım nasıl gıdıyor hayat
hilalcım yazmıyor pressedin üstünde ilişkiden 5 dak.önce içine sıkıyorsun ve ilişkiye giriyorsun

Sorma Hilalcim,herkes ayy çok zor nasıl bakacaksın diyor deli oluyorum :) ya ben gayet umutluyum Rabbim dağına göre kar verirmiş elbet yardımcı olacak bize,napalım başa gelen çekilecek di mi :)

julia canım insanların lafları birtürlü bitmiyor genelde insanların özendiği bir şeydir ikiz bebek :nazar:belkide içten içe kıskanıyorlardır çünkü çevremde böyle insanları çok görüyorum insanların midesini bulandırmaya çalışan en büyük güzelliğin altında bile bir pürüz bulmaya çalışan.herkes sadece başkalarıyla uğraşacağına kendinle yüreğinle hesaplaşsa ne güzel olur

kızlar preseedi aldıktan sonra üzerinde nasıl kullanılacığı yazıyor demi eğer yazmıyorsa benden kurtulamazsınız çok soru sorarım :)

canım sen al biz sana anlatırız çok basit kullanımı

yaşanan acılar güçlendirirmiş insanları hayat karşısında daha güçlü oluyoruz ve galiba büyüyoruz

Özlem inşallah bu sefer tamam desene :)

inşallah juliacım ben her ay hissediyordum fakat bir türlü doktora gitmeyi ayağım gitmiyordu bu ay gidicem dedim ve şükürler olsun çatlamış çok merak ediyordum çok iyi oldu aklımda şüphe kalmadı hayırlısıysa tutar bu ay tutmazsada daha çok aylar var dua et sende canım ya nolurropuyorumnanaktan

Özlem senin ateşin de dün çatladığını gösteriyor niye tablonu yüklemedin ki anlamadım gayet güzel görünüyor

doktora gideyim öyle koyayım dedim bakalım ateş,ovülasyon tutuyormu merak ediyordum ve tuttu :)

X