Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

o zaman bendemi bir anormallik anlamadim bende gecen cuma ögrendim hamile oldugumu hem kendim test yaptim hemde doktora gidip test yaptirdim yarin doktora gidiyorum ultrason ve kan tahlili icin cok heycanliyim vede cok korkuyorum umarim hersey yolundadir ve sende en yakin zamanda bebegine hayirlisiyla kavusursun ins.

eczanede yok sanırm hilal internetten sipariş ediyordu kızlar
özlem ronya falan onlar almıştı
neden kız preeseed kuruluk mu var

inşallah adet lmazsın hehehe bende iyiyim canım şükürler olsun macunu yapmadık bu ay birşey olmazsa önümüzdeki ay deneyeceğim mutlaka

emelim kuruluk başlarda var ama yine de olsun bir bunu denememiştim bunuda deneyeyim bide sperler içinde fayadası varmış okudum hem eşimin de sperm bozukluluğu varya ondan iyi gelir diye düşündüm

ben doktordan geldim kızlar yumurtam dün çatlamış :)) rahim kalınlığın süper dedi bu akşam preseedle çalışacağız p.teside progesteron baktıracağım hayırlısıyla

juliacım sen nasıl oldu kaç gündür seni göremiyorum

İyiym ben de Hilalcim,uğraşıorum hastalarla ,oğlum burda bakıcımızın dişi ağrıordu geldiler yanıma,dağıttı ortalığı toparlamaya çalışıorum :)

Deniz,iki günlük ateş ölçümünle anlamak imkansız gibi bişey bir de ilk defa ölçüorsan senin normalde hangi değerlerle adet olduğunu bilmediğimiz için bir yorum yapmak zor.Tabi şunu da söylemek lazım değerlerin yükselmiş düşmemiş bu da iyiye işaret.hayırşısıyla inş hamilesindir.

daha sen çok toplayacaksın 2 tanede daha geliyor juliacım :)

Özlem senin ateşin de dün çatladığını gösteriyor niye tablonu yüklemedin ki anlamadım gayet güzel görünüyor

Sorma Hilalcim,herkes ayy çok zor nasıl bakacaksın diyor deli oluyorum :) ya ben gayet umutluyum Rabbim dağına göre kar verirmiş elbet yardımcı olacak bize,napalım başa gelen çekilecek di mi :)

Sorma Hilalcim,herkes ayy çok zor nasıl bakacaksın diyor deli oluyorum :) ya ben gayet umutluyum Rabbim dağına göre kar verirmiş elbet yardımcı olacak bize,napalım başa gelen çekilecek di mi :)

ay bende kızdım klava: evet doğru söylüyosun Rabbim sna vermiş onlara ne canım ben bile ikiz istiyorum ay ne güzel bir evin içinde ikisi birlikte ağalayıp ikisi birlikte gülecekler çok güzel bir duygu valla :)

kızlar preseedi aldıktan sonra üzerinde nasıl kullanılacığı yazıyor demi eğer yazmıyorsa benden kurtulamazsınız çok soru sorarım :)

saol canım ya di mi biz heveslendik :)) inş canım Rabbim gönlünüze göre versin :)
YArın randevum var bakalım diğeri görünecek mi :) başlayacam almaya hazırlıklara :)birinin adını kardeşimin ismini koymayı düşündük ama ikncisi erkek olursa ona da isim bulacam daha :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…