Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

günaydın japonica lekenin geldiği günü sayacaksın canım

Son düzenleme:
japonica dr bana hep kırmızı olduğu günden say derdi bunu kaç dr sorduysam öyle dediler bana
çünkü adet öncesi 3 gün kahverengi akıntım olurdu benim de kafam karışırdı ordan biliyorum

Japonica kırmızıların geldiği gün ilk gündür,lekelenmeler sayılmıyor.

Herkese teşekkürler yaptıkça paylaşayım diyorum ama bu ara pek yapamıyorum ki,arada nikah şekerleriyle uğraşıoruz işte:)

Ronya ateşin yükseldiği için artık 30. gün diyebiliriz. bu kadar uzun süre çalıştın inş karşılığı gelir :)

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan Günaydın hatunlar... opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Ronya ateşin yükseldiği için artık 30. gün diyebiliriz. bu kadar uzun süre çalıştın inş karşılığı gelir :)

canım FF de eğer yarında yüksek olursa kalın kırmızı çizgiyi çekiyor 30.güne.ayyy ne kadan sevindim bilemezsin :)))

günaydın kızlarrrr
canım çok sıkıldı sizinle paylamak istedim, bugün benim 9. günüm ve yarın sabah eşim şehirdışına gidiyor, tam yumurtlama günlerimde olmıcak burada, o kadar ov. testi preseed hazırlığı boşa gitti, 11-12. günlerde yumurtlama oluyor bende. dün preseedle bi çalışma yaptım, bu akşam da yapacam ama o kadar asıl önemli günlerde boş geçecek.
size soracağım preseed spermin ömrünü uzatır mı , yani 9. günde ilişki olsa yumurta 11. günde çatlasa olur muki? beynime komut veriyorum hani diyorlar ya hep beyinde bitiyor die, çabuk çatla yumurtacım diyorum ama sanırım bu ay da boşa gidecekk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…