Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

günaydın kızlarrrr
canım çok sıkıldı sizinle paylamak istedim, bugün benim 9. günüm ve yarın sabah eşim şehirdışına gidiyor, tam yumurtlama günlerimde olmıcak burada, o kadar ov. testi preseed hazırlığı boşa gitti, 11-12. günlerde yumurtlama oluyor bende. dün preseedle bi çalışma yaptım, bu akşam da yapacam ama o kadar asıl önemli günlerde boş geçecek.
size soracağım preseed spermin ömrünü uzatır mı , yani 9. günde ilişki olsa yumurta 11. günde çatlasa olur muki? beynime komut veriyorum hani diyorlar ya hep beyinde bitiyor die, çabuk çatla yumurtacım diyorum ama sanırım bu ay da boşa gidecekk

canım sperm tüplerde 72 saate kadar yaşar kısmette varsa olur hiç sıkılma preseedle çalışın

g.erkl bence bugünlerde çatlıyor yumurtan ateş normaldir her ay aynı olmaz .

ronyacım hayırlı olsun tablon ateşin de gayet iyi.

Japonica bence sorun etme nasipse her halde olur zaten sen elinden geleni yap,gerisi Allaha kalmış,hayırlısı inş :)

nasılsın juliacım rahatsızlıkların geçtimi?işlerini toparlayabildinmi?

ıyi olmaya çabalıorum da sıcaklar izin vermiyor ki :) ama yine de çok şükür midem daha iyi :)
ışlerim için de son 2 haftam bittiği an eve geçecem ,çok yoruldum insanlarla uğraşmak çok zor ,hem de işler gittikçe durgunlaşıyor ben zaten az geliyorum en güzeli biraz dinlenmeye geçmek :)
Sen tablonu koymamışsın?

İyi olmaya çabalıorum da sıcaklar izin vermiyor ki :) ama yine de çok şükür midem daha iyi :)
İşlerim için de son 2 haftam bittiği an eve geçecem ,çok yoruldum insanlarla uğraşmak çok zor ,hem de işler gittikçe durgunlaşıyor ben zaten az geliyorum en güzeli biraz dinlenmeye geçmek :)
Sen tablonu koymamışsın?

hayırlısı olsun canım işin için.ama yatıp dinlenmen daha iyi gelecek sana.
ben tablomu koymadım sevmedim çünkü heheheh doktora gdicem birazdan sancım çok gelince haber veririm

kızlarrrrrrrr, saat 11 de ovulasyon testi yaptım kopkoyu kırmızı çizgi çıktı hemen, kontrol çizgisinden daha da koyu. yani 24 saat sonra ovulasyon olacak demektir değil mi, benim de zaten çalışmak için sadece bu gece zamanım var. gerçekten de olay beyinde mi bitiyor yoksa, çünkü bugün benim 9. günüm. ama bir gün öncesindeki lekelenmeyi de sayarsam 10. günüm. geçen aylardaki gibi 11. gün yumurtlıcam heralde. ay ne bilim kafam karıştı.
cevaplarınız için çok teşekküğrler kızlar.

kızlarrrrrrrr, saat 11 de ovulasyon testi yaptım kopkoyu kırmızı çizgi çıktı hemen, kontrol çizgisinden daha da koyu. yani 24 saat sonra ovulasyon olacak demektir değil mi, benim de zaten çalışmak için sadece bu gece zamanım var. gerçekten de olay beyinde mi bitiyor yoksa, çünkü bugün benim 9. günüm. ama bir gün öncesindeki lekelenmeyi de sayarsam 10. günüm. geçen aylardaki gibi 11. gün yumurtlıcam heralde. ay ne bilim kafam karıştı.

canım inşallah çatlıyordur ve tuttutursunuz bu mübarek günün hürmetine rabbim yardımcın olsun inşallah gece çalışın eğer uygunsa sabahta çalışın :KK66:

Bu arada hepinizin kandili mübarek olsun birbrimize bu gece çok dua edelim rabbim inşallah kabul etsin.:Saruboceq:

hadi gözün aydın çalış preseedi 4 e kadar çek zaten bir haha kullanamıcan.pozitif çıkması demek 24 saat sonra çatlıcak demek.spermler içerde 72 saat yaşıyor.İnşallah olur canım

hilalcim nasılsın canım

iyiyim özlemcim adet olmayı bekliyorum :) gögüslerim şişmiş 4 güne kadar olurum sen nasılsın macunu yaptınmı ay yerimizde duramıyoruz biz :kedi:

amin hilalcim Rabim herkesin gönlündeki muradını versin

amin ronyacım inş. bu akşam çok dua edelim birbirimize Allahtan adet değilim kuran okurum dua ederim hepimize.

slm arkadaşlar şu ateş yöntemini bilen birisi bana yardımcı olabilirmi.adetime 1, 2 gün var son iki gündür sabahları ateşimi ölçüyorum dün 36.6 bu günde 36.7 oldu sizce iyimidir ne olur cevap yazın bana......

arkadaşlar bana yardımcı olacak kimse yokmu lütfennn

denizcim ates ölcme yöntemine pek kafani yorma bence. bende hep ölcüyodum gecen ay hep yüksekti atesim ama adet oldum.bu ay atesim hic yüksek degildi hep degisiyodu ve simdi ben hamileyim.yani herkezde ayni olmuyo atesin düstügü zaman morelini bozma hamile degilmiyim diye ben bu ay ovulasyon testi kullandim sende dene istersen

denizcim ates ölcme yöntemine pek kafani yorma bence. bende hep ölcüyodum gecen ay hep yüksekti atesim ama adet oldum.bu ay atesim hic yüksek degildi hep degisiyodu ve simdi ben hamileyim.yani herkezde ayni olmuyo atesin düstügü zaman morelini bozma hamile degilmiyim diye ben bu ay ovulasyon testi kullandim sende dene istersen

saol canım cevapın için ben yumurta takibi yaptırdım gecen haftada catlamaignesi olmuştum canım.haklısın herkez de aynı olmaz ama genelde yükse cıkınca gebelik oluyormuş regl olacagın zaman düşmeye başlıyormuş.öyle okudum şimdi bir yerde

X