Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

sağol canişkom umarım dediğin gibi kaçırmamışımdır gerçi benim son adet günümün üzerinden tam 30 gün geçti FF yumurtlamayı onaylamadı ama bu kadar da geç yumurtlanmaz herhalde

normalde hep böyle geçmi olursun?pko falan varmı sende?ama sen teste güven eğer birinciden koyu çıkarsa yumurtluyosun demektir.bakarsın yumurtlamışsındır da haberin yoktur belkide hamilesindir.o testler hamileykende pozitif çıkıyomuş ya :)

canım normalde adetim 35-40 günü bulabiliyor.doktora gittim yumurtlamıyor olabilirim diye ama çok şükür pko flan gibi herhangi bir kist veya rahimde bir problem yok yumurta rezervimde iyi yani bütün hormon tetkikleri normal.umarım hepimiz en yakın zamanda iyi sonuç alırız

özlem ben dediğim akıntıyı dün akşam bugün sabah ve bugün akşam üzeri gördüm kaçırmamışımdır inşallah 3 gün önce birlikte olmuştuk :Saruboceq:

inşallah kaçmamıştır kaçtıysa bak yeni bir tecrübe edinmiş oldun ff yi takma kafana akıntı normali gösteriyor bugün mutlaka çalış canım lütfennnnopuyorumnanaktan

güzeller günü gelen yok mu
özlem günüün ne zaman

emelcim nasılsın canım prens nasıl ? geçen gün sormuştun dönemedim sana ben bu ay çok iyiyim canım çok rahatım takmıyorum inşallah hehehe beklenmeyenim 28 haziran

inşallah kaçmamıştır canım çalıştık bile

kız bu ne hız böyle adamı kapıdan alıp yatağa attın heralde heheheh Allahın izniyle tutar inşallah canım ya valla çok istiyorum hamiş olmanı :Saruboceq:

ronya tatlımm ateşine göre 22.gun çatlamıs sankı 30.gun çatlayan duymadım cnm 44.gun regl olunmaz heralde:)))bence 22.gun olmus ama ff onaylamamıs bu gunku uzayan akıntıda 2.bı yumurtadır belkii yada dpo 11 de oluosun 22.gun olmussa oda iremdede julıada olan gebelık akıntısı olanbılrı ınsallhh vallaa tutuomu bılmıorum yorumlarım ama ınsallahh tutar ve bebeiş gelirr canımmm

kıslar sizdn naber özlemcim ateşin yukseldımı ben 18.gunumdeyım
36.6 üç gun ust uste oldu sonra
36.7
36.8
36.6 oldu yine ama kasıklarım ağrıo hala çatlamadımı naaptı anlamadım 21.gun progesterona baktırcaam aklımda kalmasın..
kıslar bide ben yıne 5.50 uyanıorum bukadar uyuz bı metabolizma olamaz ölçüyorum tekrrar uyuyorum herzamankı saat olan 7.30da ölçuorum bu değerler onlar ama 5.50 hep düşük çıkıo 36.5 filan hangisi doğru ..

umutcum hoşgeldin nasılsın canım?nasıl gidiyor?

umutcum benim daha 14. günüm yükselme yok malesef amaannn yükselmesi değil pozitif olması mühim değilmi :)

umutcum hoşgeldin nasılsın canım?nasıl gidiyor?

iyiyim canımm napayımm herşey yolunda çok şükür keyfim iyi kasık ağrım geçmedi yumurtlama olmadı mı diye düşünüorum arada..rahim filminden sonra bi irite oldum spekulumdan yumurta takıbıne gıdecektım bu acabaları yasamamak için..gidememedim de..hayırlıı yaa napim olmadıysada bikaç aya caresıne bakıoruz inşallah sen napıosunn cnm nasıl gıdıo

rahim filmimi çektirdin?sonuç nasıl?valla ben çok iyiyim şu meryam ana eli otuna başladım eşimede pekemz harici keçiboynuzu kürü yapıyorum şükürler olsun bu ay bende hiç takmıyorum bizde ağustosta doktora başvuracağız inşallah bir sonuç alamazsak eğer bakalım hayırlısı ne olacak

umutcum benim daha 14. günüm yükselme yok malesef amaannn yükselmesi değil pozitif olması mühim değilmi :)

aynen oylee canımm yaa senın daha var bır ıkı gun 15 16 da oluo ya genelde..valla düşmemesi önemli reglin gelmeemsı onmelı tatlım uzayan akıntın yumurtlamanın habercısı zaten bizde 11.gun pozıtıfı gördüm ov.testınde ogun dahil 4 gun ust uste çalıstık 3 gun preseedle.. sonta ateşim yukseldı gun asırı calışstık ayy artık bıraktıkk dınlenmek ıstıorum vallaa:))))
şekerler uykum geldı erkenden bugun yorulmusum yaa ben yatayım artkın kuzuları bile izleyemeyeceğim çook öptümm hepinizi..

insan rahatlıo demı bı karar verınce takmıo artkık sevındım cnm yaa çektırmıstım 2 ay oldu cnm o aralar okumamıssın demekki çok şükür yolunduydı herşey tamoxifen bi yan etkı yapmadı eşime bakalım bu hafta sperm örneği verecek artış varmıı artıs varsa aşılama yaptırcaz şöyle 13 14 mılyon olumussa yaa 8 mılyonla normal yolla hamıle kalmıs bı arkadas tup bebek bolumunde okudum hiç bişey ımkansız değil..
bıde ateş yukseldıkten 3 gun daha devam edılmelıymıs ılişkıye yanı benım bugun atesım yukseldı dıyıp bırakmayacakmısız bakalım bu ay hepsını uyguladık bakalım nolacak
öptum cnm ben kaçtımm

inşallah hamiş haberinle dönersin umutcum çok öptüm bende seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…