Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Hoşbulduuuk kızlar
Teşekkür ederim Julia, hamilelik nasıl gidiyor? ikizler geliyormuşşş

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan Günaydınlar... opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Tebrik ederim canım...İnşallah idrar testinde çıktığı gibi kandada pozitif çıkar...Zaten günlerinde geçmiş sen hamilesin kesin canım...Ateş tablonu koyda görelim canım...

günaydın sevgili arkadaşlar ateşim çok vasat malesef
2e2c5d Ovulation Charts

:sm_confused: Neden böyle gidiyor canım bu... :sm_confused:

özlem ya bu ateş niye bana kalleşlik yaptı :)))
acaba yumurtlamadımmı diyom önümüzdeki ay bir doktora gideyim bakalım ne dicek.2 ay önce gittim kadın bir problem yok dedi yumurta rezervine bakalım dedi oda normal çıktı valla çok sinir bozucu bir durum

Ay kızlar bir uyumuşum ki sormayın...Sabah ateş ölçmem için telefonun saati çalmış onu kapamışım ve ateşimi ölçmeden uyumuşum...Yalnız bunları hatırlamıyorum bile...

julia canım hoş geldin benim şu saçma sapan ateş grafiğime bakarmısın canım

julıa slm senden gene yorum istiycem canm

ateşim kademeli yükseliyor demiştin ya 36 dan 36,1 sonra 36,2 şimdi 2 gündür 36,5 oldu regl me 2 gün kaldı cnm ya yükselmesi nedir regl olursammı düşer

ronyacım ben senin bu ayki durumundan bişey anlamadım ama Dolunay da olmuştu böyle bir ay yumurtlama olmadı ya da geç olacak.biraz değişik bir durumdasın beklemekten başka çare yok.

busecan sana hangi gün ovulasyon dedik acaba,hatırlayamadım.bir de ateş en kötü ihtimal regl günü düşer ama bu kişiye göre değişir,bende iki gün öncesi düşüyordu.yani bunu bilmemiz için senin bir kere tablonu tam görmemiz lazım

Ronya bazı aylar yumurtalıklar dinlenirmiş ,bence sorun olarak görme bunu.

Ronya bazı aylar yumurtalıklar dinlenirmiş ,bence sorun olarak görme bunu.

julia sana bir şey sorcam ben sabah 7 de ateşimi ölçüyom ama gece sık sık uyanıyom çoğu zaman birde her sabah 6 gibi uyanıp tekrar uyuyup öyle ölçüyom acaba etkisi varmıdır yani hiçbir zaman deliksiz uyuyamıyorum.
birde canım ben doktora gittiğimde ben yumurtlamıyom dedim kadın güldü baktı ultrasonla kist falan bir şey yok dedi.bütün hormon tetkiklerim yapıldı onlarda gaet güzel çıktı ama ben hala şüpheliyim çünkü yumurtlama belirtileri yaşamıyorum

Ateş onlarla çok etkilenmez merak etme,bir de dediğim gibi her ay yumurtlamaz kadınlar hem tetkikler yapılmış sorun olmamış adet olursa no zaman git doktoruna ve artık bebek istiyorum ben hızlandıralım de.

16 gün 36
17 gün 36
18 gün 35,9
19 gün 36,1
20 gün 36,1
21 gün 36
22 gün 36,2
23 gün 36,2
24 gün 36,2
25 gün 36,5
26, gün 36,5

bu şekilde 18 gün demiştin julıa cım zaten 28 günde regl görüyorum netteki takvımde 26-31 mayıs önemli günlerdi

bide 16 gün 1 haziran oluyor cnm

şimdi hatırladım ,18 in üstüne 14 koy demiştim 32. gün adet günün oluyor yani. daha erken sana.

slm kızlar nasılsınız pataloji sonucumu aldım çok iyi dedi doktorum bişey çıkmamış varmı hamiş haberleri

evet valla çok sevindim gelecek aya bebiş bekliyoruz inş. gelir adet olmayı bekliyorum sen nasılsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…