Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ronya cım teşekkürler canım sanırım bağırsaklarım sıkışmış şekerli su içtim anne tavsiyesi geçti ne varsa eskilerde var:)bu arada ateş ölçmeye devam ediyorum ff i anlamadım bu ay ben pro üyelik falan diyo doğru dürüst bişey göstermiyo

arkadaşlar merhaba.. az önce doktordan geldik.. bebeğim 6+4 haftalıkmış kalp atışlarını falan gördük her şey yolunda ama sol tarafımda 3cmye 4cm boyunda bir kistim varmış... doktor 3 hafta sonra tekrar çağırdı kiste tekrar bakmak için.. off biraz endişelendim acaba kist zarar verir mi bebeğe bir fikriniz var mı

ben yyorum yapayım 16.gün olmuş canım

çok teşekkür ederim cnm moral oldu bana saoll yarın doktora gşdicem progesterona bakılsın bide inşallah herşey yolundadır loveli seni önceden de okurdum cnm hamiş kalmadan öncede çok isterdim hep hamile olmanı çok şükür nasip olmuş sağlıla büyüsün bebeğin

cnm banada 17. gün gibi geldi sanki ama julia benden çok daha tecrübeli bazen şaşırıyorum onun yorumlarına sen ff ye üye olsana orası güzel bilgiler veriyor cnm

saol cnm yorumun için inşş dediğiniz gibi ya 16 ya 17de olmuştur 16da çalıma oldu ama 17yi boş geçmiştik hayırlıs artık yterki döllensin sağlıkla ben bu ff yi pek anlayamadım cnm oyüzden yapamadım onda tablo böyle yazıp sizin yorumlarınız almak daha güzel geldi bana grşz cnm teşk.

Ateş ölçenler nasılsınız? beni hatırlayan vardır herhalde, bir iki ay önce sık sık ateşimi giriyordum buraya.Bebek halen istiyoruz ama şu aralar biraz yoğunuz.Ülke değilştirdik, vatana dönüş yaptık.Düzenimiz yerleşince gene ateş ölçeceğiz gibi görünüyor.Umarım hepiniz iyisinizdir, güzel haberler vardır inşallah

arkadaşlar merhaba.. az önce doktordan geldik.. bebeğim 6+4 haftalıkmış kalp atışlarını falan gördük her şey yolunda ama sol tarafımda 3cmye 4cm boyunda bir kistim varmış... doktor 3 hafta sonra tekrar çağırdı kiste tekrar bakmak için.. off biraz endişelendim acaba kist zarar verir mi bebeğe bir fikriniz var mı
canım sakın endişe etme bebeğine zarar verme doktor bişey dememiş sonuçta inş.çok güzel ve sağlıklı bir gebelik geçirisin moralini yüksek tut:nazar:

Ateş ölçenler nasılsınız? beni hatırlayan vardır herhalde, bir iki ay önce sık sık ateşimi giriyordum buraya.Bebek halen istiyoruz ama şu aralar biraz yoğunuz.Ülke değilştirdik, vatana dönüş yaptık.Düzenimiz yerleşince gene ateş ölçeceğiz gibi görünüyor.Umarım hepiniz iyisinizdir, güzel haberler vardır inşallah
hoşgeldin:)

Bianka seni görmek ne güzel ben de bıraktın herhalde buraları diyordum,hayırlı olsun yeni işiniz yeni eviniz,daha sık görüşürüz inşallah.

Dolunay merak etme o kistler zamanla gidiyor,çoğu kişi yaşamış onu sen besenmene dikkat et bebeğini düşün onu boşver :)

baby senin döngün kısaydı herhalde geçe nay 12. gün olmuş ama bu ay daha erkeen görünüyor 10. gün gibi saysak ateşin gayet yüksek bence.eğer 7-10. günler arasında çalıştıysanız şimdilik durum iyi

günaydınlarrr ben iyiyim kendi adıma sen nasılsın köpeğiniz geldimisempatiksalakcinni

Yok canım daha gelmedi...Annesinin karnından çıkamadı ki...

Canım panik yapma bir arkadaşında böyle olmuştu aldılar kisti ve çok iyi şimdi...Sende atlatacaksın canım merak etme...

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

luna......................... 19 haziran.................(ateş ölçme )
ronya........................20 haziran.................(ateş ölçme ,ovulosyon,preseed)
heoz.........................23 haziran.................(ateş ölçme )
aabeyazmelek........24 haziran.................(ateş ölçme, klomen,çatlatma ignesi)
tuanat.......................27 haziran.................(ateş ölçme )
biozard....................28 haziran................(ateş ölçme,ovulosyon,bal+polen)
özlemyalçınkaya......28 haziran................(ateş ölçme )
esragg.....................22 haziran................(ateş ölçme )
g.erkl........................3 temmuz...............(ateş ölçme )
welcome.................10 temmuz................(ateş ölçme )
japonica.................. 4 temmuz.................(ateş ölçme preseed )
mirage1983.......... 17 temmuz...............(ateş ölçme,klomen,sogan kürü )

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: :nazar: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

XTATLIKIZ...............:hooray::CüvCüv:
Dolunay...................:hooray: :CüvCüv: hihoyyyt
hilalbebik..................:hooray::CüvCüv:
gözdeatı...................:hooray::CüvCüv:

HAZİRAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

günaydın kızlar ateş ölçülerim doğru çıktı sanırım daha çok erken ama sanırım hamileyim adet günüm geçti idrarda silik çıktı pazartesi kanda baktırcam hayırlısı hakkımızda inşallah.Rabbim isteyen herkese sağlıklı uzun ömürlü nasip etsin inşallahh :Saruboceq:

günaydın kızlar ateş ölçülerim doğru çıktı sanırım daha çok erken ama sanırım hamileyim adet günüm geçti idrarda silik çıktı pazartesi kanda baktırcam hayırlısı hakkımızda inşallah.Rabbim isteyen herkese sağlıklı uzun ömürlü nasip etsin inşallahh :Saruboceq:

tebrikler canım allah daim etsin inşallah.tablonu koyarmısın bakalım bizde

peki ateşin düştümü yükseldimi cnm adet gününe kadar ???

X