Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ıyımıyım kÖtÜmÜyÜm bılmıyom canım bu kıst olayı canımı sıkıyo ama bı arkadaŞta umursama olursa kıst varkende oluyo dedı onun Öyle olmuŞ bakalım soĞan suyu ıÇıÇem ınŞ.ıyı gelır geÇen ay ıyı gelmıŞtı

İyİmİyİm kÖtÜmÜyÜm bİlmİyom canım bu kİst olayı canımı sıkıyo ama bİ arkadaŞta umursama olursa kİst varkende oluyo dedİ onun Öyle olmuŞ bakalım soĞan suyu İÇİÇem İnŞ.İyİ gelİr geÇen ay İyİ gelmİŞtİ

canım soğan kürünü yap mutlaka aksatma bebeğin olmasına büyük bir engel geçmiş olsun

hilalcim hoşgeldin sonuçlarının iyi çıkmasına sevindim inşallah güzel olcak herşey.canım genetik araştırma yaptırdınmı 2 den sonra olan düşüklerde genetik araştırma öneriyor doktorlar

hilalcim hoşgeldin sonuçlarının iyi çıkmasına sevindim inşallah güzel olcak herşey.canım genetik araştırma yaptırdınmı 2 den sonra olan düşüklerde genetik araştırma öneriyor doktorlar

hoşbulduk ronyacım nasılsın inş. tatlım genetik araştırma yapıldı kromozomlarada bakıldı bakılmadık hiçbişey kalamadıki hepsini yaptırdık bişey çıkmadı çok şükür sebepsiz bizimkisi Allaha kalmış :)

kızlar bide bir macun öğrendim yerimde duramıyorum 10 gün ilişki yok dedi doktorum kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile3 yarım kavanoz bal 2 avuç az dövülmüş fındık 1 avuç az dövülmüş ceviz bide çok ufatmayın ağıza gelsin kıtır kıtır olsun 2 yemek kaşığı polen sabahları karıştırın hepsini aç karınına 1er kaşık eşinizle yiyin enerji deposu valla hem yumurtmaya hemde hızlı sperlerin oluşmasına yardımcı oluyo bunuda benim bir arkadaşım tavsiye etti karı koca kısırmış 2 ay bunu uygulamışlar hemen kalmış eşi varikosel kendisindede yumurtlama problemi ve tek yumurtalığı varmış Rabbim şifa vermiş işte olmuş

hilalim herşey güzel çıkmış çok sevindim
ooo bomba etkisi yaratacaksın yani
inş. bebişin gelir sağlıkla

hilalim herşey güzel çıkmış çok sevindim
ooo bomba etkisi yaratacaksın yani
inş. bebişin gelir sağlıkla

teşekkür ederim emelim çok sevindim rahatladım valla bomba ama ne bomba kaydirigubbakcemile3 inş. tatlım

Hilal gözün aydın ,sonucuna sevindim :)

teşekkür ederim juliacım saol sen nasılsın bebişlerin cinsiyetini öğrendinmi

slm kızlar nasılsınız pataloji sonucumu aldım çok iyi dedi doktorum bişey çıkmamış varmı hamiş haberleri

hilal çok sevindim canım hayırlısıyla artık hayırlı haberlerini bekliyoruz canım.yarım kavanoz bal ne kadar miktar olarak? bende deneyeyim heheheh

özlem ya bu ateş niye bana kalleşlik yaptı :)))
acaba yumurtlamadımmı diyom önümüzdeki ay bir doktora gideyim bakalım ne dicek.2 ay önce gittim kadın bir problem yok dedi yumurta rezervine bakalım dedi oda normal çıktı valla çok sinir bozucu bir durum :KK43:

tatlım bilmiyorumki neden böyle oldu akıntı kontrol ettinmi ovülasyon testindende hiç bahsetmiyorsun bi doktora git diyorum bi baktır bakalım yumurta varmı yokmu ben bu ay çatlama sancım olunca bi baktırcam bişey varmı yokmu diye kaç aydır niyetleniyordum fakat gitmek nasip olmamıştı.

tatlım bilmiyorumki neden böyle oldu akıntı kontrol ettinmi ovülasyon testindende hiç bahsetmiyorsun bi doktora git diyorum bi baktır bakalım yumurta varmı yokmu ben bu ay çatlama sancım olunca bi baktırcam bişey varmı yokmu diye kaç aydır niyetleniyordum fakat gitmek nasip olmamıştı.

canım kaç gündür ovulasyon testi çok çok silik çıkıyor yani negatif.daha önceleri aynı koyulukta iki çizgi görmedim ama hemen hemen birbirine yakın çıktığı oldu.bilmyorum canım yumurtluyommu yumurtlamıyommu anlamadım dr.göre bir problem yok uzayan akıntıda çok az gördüm oda sürekli kontrol ettiğim için görebildim.bazı kişlerde akıntı çok az olabiliyormuş.yapcak bişey yok birkaç ay daha beklicem olmadı doktora gidicem

canım kaç gündür ovulasyon testi çok çok silik çıkıyor yani negatif.daha önceleri aynı koyulukta iki çizgi görmedim ama hemen hemen birbirine yakın çıktığı oldu.bilmyorum canım yumurtluyommu yumurtlamıyommu anlamadım dr.göre bir problem yok uzayan akıntıda çok az gördüm oda sürekli kontrol ettiğim için görebildim.bazı kişlerde akıntı çok az olabiliyormuş.yapcak bişey yok birkaç ay daha beklicem olmadı doktora gidicem

ee tamam işte akıntıyı görmüşün yakın koyuluğuda görmüşsün daha ne ossun tatlışım stres yapma Allah büyük opuyorumnanaktan

X