Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

iyi akşamlar ronya ben sabah ateşimim ölçtüm ve 36.7 çıktı adet olamamda 3 gün var .Eğer adet olacaksam son gün mü ateşim düşer?

iyi akşamlar ronya ben sabah ateşimim ölçtüm ve 36.7 çıktı adet olamamda 3 gün var .Eğer adet olacaksam son gün mü ateşim düşer?

canım bazı kişilerde ateş adetten bir kaç gün önce düşüyor bazılarında ise adetin geleceği gün düşünüyor.benim lekelenmem geldiğinde ateşim 36.8 di.ertesi gün 36.5 e düştü ve adet oldum.yani çok belirleyici olmuyor

Anladım.en iyisi beklemek ah birde o sitres olmasa ne kadar güzel olur.Bo halde benim ateşimi ölçmeme gerek yok adet olğumuz an bile düşebiliyorsa gebelik için belirleyici sayılmaz.Çok sağol ronya .

günaydın kızlar ateşim 36,2 de idi 3 gündür bugün 36,5 oldu adetime 3 gün var hamıleysem yüksek mi kalıyor adet gelcekse düşüyormu?

Tamam canım...Aslında bakmamakla iyi yapmış dr...Sonra alıştırırsın kendini ilk söylenene...İnşallah diğeri kızdır canım...

Hadi canım yeni sürecin hayırlısı olsun...

inş.canım inş.

canım sende pko varmı?eğer varsa incir kürünü yapma bence.daha çok azdırıyo çünkü.ben yapmıştım 2 ay sonra adet olamadım 4 ay.

ayy canım gene kistim varmış zatenn ama ateş ölçmeye devam bu ay çokta umursamıycam soğan kürü yapıcam kist gitsin diyekaydirigubbakcemile3

????????????????***

canım ateş ölçme genelde yumurtlamanın tespitinde daha sağlıklı sonuç veriyor.gebelik için çok fazla yol gösterici değil bazen adetten birgün önce ateş düşüyor bazen bir kaç gün öncesi belli olmuyor onun için çok bir beklentin olmasın şuan ateşinden

sağol cnm adet olcaksın vs. diyolar ya ateş düştüğünde mi ki

günaydın herkeseeee
2e9bfd Ovulation Charts sanırım dün ovülasyon oldu hadi hayırlısı bakalım:))

heoz cnm bişi sormak sitiyorum ovulasyon dün oldu galiba demişsin ya yani 0.1 derecelik artışta da ovulasyon olmuş olaiblirmi senin o şekilde sanırım ben bu ferlty i bek anlayamıyoruma ama merak ettim cnm benmde ateşim çok aşırı yükselme yapmadı çünkü ovulasyon zamanlarında acaba çatlamaışmıdır diye düşündüm canım sıkıldı inşş olmuştur tablomu ekliim cnm yorumlarmısın julia da 16. yada 17.gün dedi ovulasyon için seninde fikrini alabilirmiyim
5.günüm--- 36.4
6.günüm--- 36.4
7.günüm--- 36.5
8.günüm--- 36.5
9.günüm--- 36.5a
10.günüm--- 36.4a
11.günüm--- 36.2a
12.günüm--- 36.2
13.günüm--- 36.4s
14.günüm--- 36.3a(doktora gittim yumoşlarım büyümş)
15.günüm--- 36.4
16.günüm--- 36.3a
17.günüm--- 36.4
18.günüm--- 36.5a
19.günüm--- 36.8a(biraz rahatsızım sanırım ondan ateşim yüksekti)
20.günüm--- 36.8

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

luna......................... 19 haziran.................(ateş ölçme )
ronya........................20 haziran.................(ateş ölçme ,ovulosyon,preseed)
heoz.........................23 haziran.................(ateş ölçme )
aabeyazmelek........24 haziran.................(ateş ölçme, klomen,çatlatma ignesi)
tuanat.......................27 haziran.................(ateş ölçme )
biozard....................28 haziran................(ateş ölçme,ovulosyon,bal+polen)
özlemyalçınkaya......28 haziran................(ateş ölçme )
esragg.....................22 haziran................(ateş ölçme )
g.erkl........................3 temmuz...............(ateş ölçme )
welcome.................10 temmuz................(ateş ölçme )
japonica.................. temmuz.................(ateş ölçme )
mirage1983.......... temmuz...............(ateş ölçme,klomen,sogan kürü )

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

XTATLIKIZ...............:hooray::CüvCüv:
Dolunay...................:hooray: :CüvCüv: hihoyyyt
hilalbebik..................:hooray::CüvCüv:
gözdeatı...................:hooray::CüvCüv:

HAZİRAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

cnm banada 17. gün gibi geldi sanki ama julia benden çok daha tecrübeli bazen şaşırıyorum onun yorumlarına sen ff ye üye olsana orası güzel bilgiler veriyor cnm

ben yyorum yapayım 16.gün olmuş canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…