Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Helal olsun ne demek siz mutlu haberler alın biz de sevinelim en güzel şeyler onlar,bugün sahalara geri döndüm hee :))))

Heoz bu gece ve ertesi sabah çalışın doktor öyle söylemişti bize,yakalamış olabilirsiniz.Allah bilir kısmet tabi olur neden olmasın

sağol cnm ya sen yorumlayınca dr a muayene olmuş gibi rahatlıyorum valla hakkını helal et seviyoruz seni beaaaolumunekankayizsmile

Busecan tabiki yeterli neden olmasın ,Rabbim kısmet ederse tek seferle de oluyor biliyorsun çalışmalarınız bence iyi.

Nurberra bence de öyle gibi duruyor büyük ihtimalle çatladı ama doktorun kontorlunde fayda var tabi,hayırlısı inşallah

çok teşekkürler inş döllenme olmuştur en öenmlisi o inşallah hayırllı sağlıklı bebekelrmiz olur hepmizin.Rabbim evlatlarına saplık versin

karnın büyüdümü julia tekize göre kaç aylık gibi görünüyor karnın şimdisempatiksalakcinni

Karnım büyüdü büyümez mii :) 4 aylık görüntüsündeyim ,doktorum da söyledi tam 16 haftalık görüntüsü var genişlemiş karnın dedi,çatlak için krem kullan dedi :)

Karnım büyüdü büyümez mii :) 4 aylık görüntüsündeyim ,doktorum da söyledi tam 16 haftalık görüntüsü var genişlemiş karnın dedi,çatlak için krem kullan dedi :)

her hangibir önerisi oldumu peki? fito krem var bildiğim skatrizan

yazdı birkaç krem ama ben kakao yağı kayısı yağı falan karışım yaptırıyorum onu alacam.kremlerden fayda görmedim.

Welcome bu doktor cinsiyetlere hiç bakmadı bile erken yanıltır bizi dedi ama bizim afacan gösteriyordu bence :) biri kesin erkek de bakalım diğerini 2 hafta sonra artık öğrenecez

yazdı birkaç krem ama ben kakao yağı kayısı yağı falan karışım yaptırıyorum onu alacam.kremlerden fayda görmedim.

Welcome bu doktor cinsiyetlere hiç bakmadı bile erken yanıltır bizi dedi ama bizim afacan gösteriyordu bence :) biri kesin erkek de bakalım diğerini 2 hafta sonra artık öğrenecez

ben katı olan kakao yağından almıştım biraz ısıtınca eriyor sonra tekrar donuyor aktar çok işe yaradığını söylemişti

Nurberra değerlerin çok yakın aslında ama 16 ya da 17. gün olmuş gibi,kaç günde bir adet oluyordun?

Özlem maşallah çok sevindim moralli ol ki sürprizin gelsin zaten,vakti zamanı var elbet gelecek :)

inşallah canım ya hayırlısı bakalım senin iyi olmanada ben çok sevindim valla ikiz taşımak zormuş ama yinede istiyorum hehehehe

ben 12 haftalık hamileyim şimdi darısı sizlere busecan inşallah :)

tebrik ederim maşallahh allah sağlıklı kucağına almak nasıp etsin inş allaha emanet

Benıde lısteye ekleyın kızlar klomenede baŞlıyacaĞız kısmetse bu ay bende ıncır ve havuŞ kÜrÜ yapıcam

Tamam canım...Aslında bakmamakla iyi yapmış dr...Sonra alıştırırsın kendini ilk söylenene...İnşallah diğeri kızdır canım...

2e3071 Ovulation Charts

SELAM KIZLAR 53.GÜN OLDUM SONUNDA ADET BUGÜN DOKTORA GİDİCEM İNŞ.BAŞLARIZ Bİ TEDAVİYE ARTIK

Hadi canım yeni sürecin hayırlısı olsun...

Benİde lİsteye ekleyİn kızlar klomenede baŞlıyacaĞız kısmetse bu ay bende İncİr ve havuŞ kÜrÜ yapıcam

canım sende pko varmı?eğer varsa incir kürünü yapma bence.daha çok azdırıyo çünkü.ben yapmıştım 2 ay sonra adet olamadım 4 ay.

arkadaşlar benim 3 gündür rahmim ağrıyo deli gibi ağrıyo du ilk gün son iki gündürde ağrıyo ama çok şiddetli değil dokununca bile zıplıyom havaya o kadar yani ilişki sırasında çok canım yanıyo bu arada bu tam yumurtlama günlermde oldu şimdi ateşim yüksek ama bu ağrı beni öldürüyo hiç böyle olmamıştı kist yada rahimde iltahap gibi bişey olabilirmi yarın doktorada gidicem bıktım yemin ederim ya her ay başka bi sorun çıkıyo:KK43:

arkadaşlar benim 3 gündür rahmim ağrıyo deli gibi ağrıyo du ilk gün son iki gündürde ağrıyo ama çok şiddetli değil dokununca bile zıplıyom havaya o kadar yani ilişki sırasında çok canım yanıyo bu arada bu tam yumurtlama günlermde oldu şimdi ateşim yüksek ama bu ağrı beni öldürüyo hiç böyle olmamıştı kist yada rahimde iltahap gibi bişey olabilirmi yarın doktorada gidicem bıktım yemin ederim ya her ay başka bi sorun çıkıyo:KK43:

canım çok geçmiş olsun bence doktora görün pek normal bir durum değilmiş gibi görünüyor umarım ufak bir sorundur biran önce Rabbim acil şifa versin

X