Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

senin bu tarz sıkıntıların var mıydı niye yapılıyor
julliacım senle karşılaşamıyoruz nasılsın
demin yemek yedim midem bulandı yaa

Eveett aynı anda yazmışız,benim de yesem de yemesemde midem bulanıor yaa
Emel benim son 1 haftadır çok koyu sarı akıntım var bu sizlerde de oluyor muydu ya da var mı hala ? yoksa şüphelenmeli miyim ?

sarı akıntım var canım en baştan dr sormuştum normal dedi endişelenme kokusuz pütürlü peynir kesiği gibi değilse sorun yok
ben de de kaşıntı oluyor ama ara ara tahlil verdim bakalım ne çıkacak

HıLAL24 canım inşallah rahim filmin temiz çıkar...Kolaycacık hamiş kalırsın...

hee temem o zaman :)

kokusuz ama yeni olunca biraz korktum ilk defa gördüm çünkü hep beyaz olurdu bende,bu sefer gittiğimde soracaktım ,içim rahatladı :)

ınşallah sende de bişey çıkmaz ama bu çok akıntı meselesi kaşıntı yapıor gibi yaa,sürekli var çünkü

hilal canım hoşgeldin.tetkiklerini yaptırman iyi olacak inşallah

hoşbulduk ronyacım inş. tatlım sen nasılsın

Hilal sen dönüp hamileyim diyeceksin yakında bize var ya,kalp atışını görmeden de söylemezsin şimdi, :))) merakla beklioruz sonuçlarını hadi hayırlısı bakalım :)

inş. tatlım çok isterim bilemezsin :) bebişim gel artııkk o kadar uğraş veriyorumki çaba harcıyorum olsun diye Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın inş.

HİLAL24 canım inşallah rahim filmin temiz çıkar...Kolaycacık hamiş kalırsın...

canım rahim filmini geçen yıl çektirdim bu kamerayla bakıcaklar rahimi temizleyecekler inş.herşey güzel olucak

evet sürekli var okulda hele sıkıntı ooluyor iç çamaşır değiştiremiyorum ıslak ıslak zor oluyor o zaman kağıt havlu koyuyorum ama o da iyi değil bence evdeyken günde 4-5 değiştiriyorum valla ıslaklık oldumu hemen değiştiriyorum çamaşırı bir yııykorum yarısı iç çamaşırım

sağol canım ya sizler olmasanız ne yaparım ben bizi biz anlıyoruz ancak Allah hepinizden razı olsun.bugün eşimle konuşayım yarında inşallah yada cuma doktora gideyim ben en iyisi

hilalcim hoşgeldin iyi gördüm seni canım inşallah sonuçlar iyi çıkar bu sefer Allah tamamına erdirir inşallah

hoşbulduk dolunaycım sen nasılsın bebiş nasıl iyisinizdir inş.

iyiyiz çok şükür canım dün keseyi gördük.. çok şükür hiç bulantım olmadı henüz

inş. iyi çıkar sonuçların canım... yakında sen de hamile kalacaksın inş., Allah gönlüne göre versin hilalcim

hilalcim hoşgeldin iyi gördüm seni canım inşallah sonuçlar iyi çıkar bu sefer Allah tamamına erdirir inşallah

hoşbulduk özlemcim evet birazcık kendimi toparladım öyle olmak zorundayım yoksa bebiş gelmez :) amin canım inş.

oh oh ne güzel inş. yakında kalp atışınıda duyarsın amin canım çok saol baklaım yarın ne olacak var bende bişey biliyorum

selam kızlar hilal hoşgeldin canım rahim filmimi çektirceksin bende çektirdim canım hiç korkma hiçbir zorluğu yok allahımın izniylede temiz çıkar canım

selam kızlar hilal hoşgeldin canım rahim filmimi çektirceksin bende çektirdim canım hiç korkma hiçbir zorluğu yok allahımın izniylede temiz çıkar canım

rahim filmi değil canım geçen yıl çektirdim onu bu kamreyla bakıcaklar (HİSTEROSKOPİ)

bunda sadece bayıltacaklar aman acı duymak istemiyorum bayılsınlar yoksa acıya dayanamam :bbo:

rahim filmi değil canım geçen yıl çektirdim onu bu kamreyla bakıcaklar (HİSTEROSKOPİ)

bunda sadece bayıltacaklar aman acı duymak istemiyorum bayılsınlar yoksa acıya dayanamam :bbo:

yok canım duymuyosun kafa kıyak kalkıyosun hiç acısı yok allahım izniyle bundada temiz çıkacak

ocak hamilelerini sildim haber vereyim dedim ben arada giricem bu aralar iyi degilim mazur görün gerçi kimse beni sormuyor ama yinede haber vereyim dedim..

melek.. canim biliyorsun bende pek girmiyorum artik, malum işler askıda bizde... ama haberlerinizi merak ediyorum.. seni de merak ediyorum canım.. umarım hersey gönlünce olur canım...

buarada müge, julia (annemin memleketlisi), irem, ve beni tanıyan butun arkadaslar selam ve sevgiler.. Allah hakkimizda hayırlısını versin canlarim, öpüyorum sizleri..

Oncelikle yeni hamileleri tebrik ederim, gerci etmistim tebrik ama az girdigim icin tebrik mesajimi almamissiniz, simdi geliyorrrr..

Dolunaycimmm gozun aydin, saglikla yavrunu kucagina al insallah. Iyi bakin kendinize, dinlenin, bebisini sevgiyle, saglikla buyut.. Iyi guzel haberlerini hep okumak dilegiyle..

Hilalcim ne oldu sana, rahmine mi bakacaklar?? Ben kacirmisim haberleri, meral ettim simdi, umarim hersey yolundadir, keyfin yerindedir. Haber ver bana..

Ve herkese en kisa zamanda hamile listesinde gormek dilegiylee. :))

Melekcim,askolsun ben seni merak ediyorum, okuyorum da caninin cok sikkin oldugunu da biliyorum, ama bak herkesin en mutsuz oldugu anda geldi bebisi, uzulme lutfeb, kafana takmamaya calis. Her inisin bir cikisi var, eminim en guzel aninda gelecek bebisin, oyle dua et canim arkadasim benim..

Pikepolatcim geceleri artik cok giremiyorum, 3 hafta icinde tezimi vermem gerekiyor, acayip calisiyorum, insallah Haziran 21 bitecek, o zaman rastlasiriz bol bol.

Herkese selamlar, sevgiler

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…