Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Canım şimdi baktımda ateş tablona sen önceki ayda 36.8 ile adet olmuşun...

evet canım malesef ateş umut verici olmuyor bende o yüzden cuma günü gidip doktorumla konuşacağım ama spermiyogram isteyecek ben eşime nasıl diyeceğim bilmiyorum zor bir dönem olacak benim için üzerinede gitmek istemiyorum bu konuda biz 2. spermiyogramı yaptırmadık o gideyim demedi bende git demedim.

canım sağlık olsun ya napalım en azından aşılma vb. gibi alternatifin var.sen en iyisimi hiç takılma rahat ol bir bakarsın stres olmayınca kendiliğinden gelmiş bebişin.
canım stres acayip etkiliyor ben aylardır uğraşıyom tık yok çok sinirleniyorum bu duruma o kadar dr.gittim kadın bana herşey normal şuan senin gebe olman gerek nasıl olmuyor anlamıyorum dedi.çok düşünmekten olmuyor.ben oğluma ilk ay hamile kaldım ama acaba olurmu olcakmı falan hiç takılmadım.şimdi stres yapmayayım diyorum ama sanırım elde değil

malesef elde ama yapamıyoruz üzgünüm bugün ama yarın gçecek yeni gün yeni umut olacak senağlama

Canım ewet isteyecek...Eşine uygun bir dille anlatırsın canım...Bunda kötü bişey yokki...Sen nasıl tahliller yaptırıyorsan oda onun kadar normal bişey...

peki cnm bu tahliller nasıl yaptırılıyorda erkekler istemiyor?

Canım bu sprem testi dr. 4-5 gn ilişkiyi yasaklıyor eşinin boşalmaması gerek sonra günün gelince labaratuvara gidiyorsun orda sana bir bardak gibi bişey veriyorlar sonra labaratuvara veriyorsun...

canım hayırlı uğurlu olsun kalp atışlarınıda duyarsın inşallah yakında

ronyacım çok sağol inş. kalp atışlarını da görürüz yakında

hayırlııs olsun canım inş. hiç tüp bebeğe gerek kalmadan haziranda gelir bebşin

oy maşallah kuzuyaaaaa kalp atışını görmek öyle güzelki

emelcim ben de çok merak ediyorum.. bir an önce o günün gelmesini bekliyorum Allah isteyen herkese nasip eder inşallahhhhhh

ozaman kızlar bu ateş ölçmenin güvenilirliği yok

herkesin aynı olacak diye birşey yok öyle 1 ay ölçmeyle yumurtlama günü tespit edilemez ateş ölçme hamile kalmak için değil yumurtlama gününü tespit için uygulanır.her gün sabah yataktan kalkmadan 6-8 arası bir saat uygula kendine ve aynı saatte ölç dil atından

tabiki hayırlısı inşallah dolunaycım napalım olmadı bu ayda

benim bu ay hep düşüktü yumurtlayıp yumurtlamadığımı bile anlayamadım hiç 36.4ün üstüne çıkmamıştı.bugün 36.6 oldu ilkdefa.adete 1 hafta var sence ateşim bundan sonra yükselirse hamile kaldım ihtimalini sayabilirimiyim.yoksa bugün ateşimin 36.6 olması bişeyi ifade etmezmi

bişey ifade etmez canım adet günün geçince ateşin düşmememesi gerek tabi yumurtlamayı tespiit ettiysen

kızlar merhaba uzun uzun sayfalarınızı okudum aranızda çok sıkıntı stres yapmış olanlar var aynı benim hallerim gibi nacizane fikrim bi tüp bebek hamilesi olarak bana doktorum demiştiki sperm sayısı azsa aşılamanın sizin normal yolla hamile kalma şansınızla aynı olduğu ve defalarca aşılamadada aynı sıkıntıları çekmenizi istemem tabi herşeyi allah bilir o ol demeyince olmuyo benim doktorum bana transferde bile o esnada tutmazsaüzülme bak dedi o bile umutsuzdu rabbim ol deyince oluyor ona sığının ben çok meryem suresi okudum okutturdum benim için sizde yapın
bu kadar stresten sonra anne olacağınıza inanın ve bence eğer sorun sperm azlığıysa tüp bebek yaptırın aşılamada da aynı acıları çekeceksiniz iyi araştırın
benim durumuma gelince bebişim büyüyor 45mm olmuş 12haftalık görünüyor usg de şimdi 2 li test sıkıntım var inşallah ondada bi sorun çıkmaz sağlıcakla kucağıma alırım inşallahhhh dualarım tüm anne olmak isteyenler için inşallah önce göbişiniz sonra kucaklarınız dolar sizde benim için dua edin olurmu ?

welcomecim çok iyi gidiyor yumutlama sonrası 9.gün düşüş var bakalım ne olacak

günaydın kızlar nasılsınız yeni hamişler var allahım
kucağınıza almayı nasip etsin
midem biraz daha iyi bulanıyo
ama en azından çıkarmıyorum
allahım sağlıkla meleklerimizi
kucağımıza almayı nasip etsin
isteyen herkese nasip etsin mevlam
evlat sahibi olmayı amin
kendinize iyi bakın canlarrr

juliaaaa nasılsın canımm.. yeğenlerim nasıl?

dolunaycım ben dün oğlumu anaokuluna kayıt yaptırmak için çıkmıştım görmedim yazdıklarını, iyi değilim pek valla yalan söyleyemem,midem giderek kötüleşiyor,sabahları çıkarıyorum ama mahvediyor beni,boş mideyle öğürmekten yoruluyorum,yatana kadar da bulanıyor ,artık yemek yeme işkence oldu bana ,zevkle yiyemiyorum bile.Onun dışında çok şükür bir sorun yok :)))
Cumartesi de bebişleri görmeye gidecez bakalım nasıl oldular,sen de iyisindir inşallah,hatta inşallah miden bulanmasın hiç.

Özlemcim bence prettyi dinle o zaman,çevre baskısı bence en büyük köstek,sizde hiçbir sorun olmasa bile var gibi hissettirirler ve o acı bence size daha büyük yük olacak,kimseye söylemeden tüp bebk işine girin,sen çok üzülüyorsun,daha fazla çekmeyin bence.

Şunu da söyleyim ama ,sizin bence sadece sakinliğe başbaşa kalmaya ihtiyacınız var ,karı-koca evliliğinizi yşayıp stressiz bebek beklemek lazım ama çevre baskısı işte .
Hayırlısı olsun hakkınızda inşalah.

Welcome inşallah ateşin yanıltmaz bakalım bizi :)

günaydın kızlar bu günler neden geçmezzki bööle beklerken doktorum tekrar test yaptır demedi ama acaba ben gitsem yaptırsammı değerim düşük mü sizce yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…