Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

özlemcim üzülme tatlum, vardır elbette bi vakti bebişinin, sabretmeye devam et, inşallah en kısa zamanda geliverir nazlı bebiş... kafanı fazla takma ve stres yapma kendine, unutma biz sağlıklı ve moralli olursak üstesinden gelemiyeceğimiz hiçbişey olmaz..

ronya sen nasılsın, senin tablonu göremedim yada çok gerilerde kaldı, yumutrladın mı ?

diğer tüm arkadaşlara da selam ederim, melek seni unutmayız tatlım, inşallah sen de hayırlı haberlerle gelirsin tez zamanda..
juliacım ikizlerin sağlıklı olmasına sevindim, kendine çok ama çok iyi bak.

ALLAH HEPİMİZİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN...

kızlar günaydın rahimine kamrayla bakılan varmı bana yatmadan cylotec diye bir dil altı ilaç verdi adet sancısı gibi ağrım oldu miğdem bulandı kustum bide hafif kanamam odu öğlenden sonrada doktora gidicem bayıltarak rahimime kamerayla bakıcak hakkımda hayırlısı olur inş.

özlemcim üzülme tatlum, vardır elbette bi vakti bebişinin, sabretmeye devam et, inşallah en kısa zamanda geliverir nazlı bebiş... kafanı fazla takma ve stres yapma kendine, unutma biz sağlıklı ve moralli olursak üstesinden gelemiyeceğimiz hiçbişey olmaz..

ronya sen nasılsın, senin tablonu göremedim yada çok gerilerde kaldı, yumutrladın mı ?

diğer tüm arkadaşlara da selam ederim, melek seni unutmayız tatlım, inşallah sen de hayırlı haberlerle gelirsin tez zamanda..
juliacım ikizlerin sağlıklı olmasına sevindim, kendine çok ama çok iyi bak.

ALLAH HEPİMİZİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN...

cnm slm ateş düşüncemi oluyo tam anlayamadım bu işi ben ya nerden ölçeyim bide bende regl olursam tablo yapıcam inş hamıleyimdir inşşşşşşşşşşşşşş

Hilalcim ben daha önce yaptırmadım ama seni bayıltacakları için hiç birşey duymazsın eminim. ıçini ferah tut. Dilerim hiç bişey çıkmaz, çıksada artık herşeyin tedavisi var, bekleyip durmaktansa nedenini bilirsin. Tez zamanda bebeğini kucağına alısın inşallah. çok geçmiş olsun.

melek.. canim biliyorsun bende pek girmiyorum artik, malum işler askıda bizde... ama haberlerinizi merak ediyorum.. seni de merak ediyorum canım.. umarım hersey gönlünce olur canım...

buarada müge, julia (annemin memleketlisi), irem, ve beni tanıyan butun arkadaslar selam ve sevgiler.. Allah hakkimizda hayırlısını versin canlarim, öpüyorum sizleri..

Zeynepcim seninle hiç karşılaşmıyoruz,bizden de sana sevgiler canım yaa :) hemşo sayılırız demek :)

Hilalcim inşallah güzel haberlerle gelirsin
Mügecim Allah yardımcın olsun ,tezini atlatsan yükün kalkacak inşallah
Ronya 18.gün olmuş gibi tablon da testin de doğruluyor,hadi hayırlısı :)

Japonica bence ateşin iyi hadi artık yükselsin düşmesin

Kızlar ben hiç iyi değilim,artık sabahları akşamları hep bulantı kusma var,sabah yine çok kötyüdüm ama mecburen işe geldim hastalarıma bakıp gidecem hemen iptal ettim diğerlerini,ben hadi bu yüzden yokum sizler nerelerdesiniz bakiimmm:)

günaydın arkadaşlar bugün gittim tekrar doktora bhcg değerim yükeslmiş 1594 olmuş artık anneme sööleme vakti :)))

Oncelikle yeni hamileleri tebrik ederim, gerci etmistim tebrik ama az girdigim icin tebrik mesajimi almamissiniz, simdi geliyorrrr..

Dolunaycimmm gozun aydin, saglikla yavrunu kucagina al insallah. Iyi bakin kendinize, dinlenin, bebisini sevgiyle, saglikla buyut.. Iyi guzel haberlerini hep okumak dilegiyle..

Hilalcim ne oldu sana, rahmine mi bakacaklar?? Ben kacirmisim haberleri, meral ettim simdi, umarim hersey yolundadir, keyfin yerindedir. Haber ver bana..

Ve herkese en kisa zamanda hamile listesinde gormek dilegiylee. :))

Melekcim,askolsun ben seni merak ediyorum, okuyorum da caninin cok sikkin oldugunu da biliyorum, ama bak herkesin en mutsuz oldugu anda geldi bebisi, uzulme lutfeb, kafana takmamaya calis. Her inisin bir cikisi var, eminim en guzel aninda gelecek bebisin, oyle dua et canim arkadasim benim..

Pikepolatcim geceleri artik cok giremiyorum, 3 hafta icinde tezimi vermem gerekiyor, acayip calisiyorum, insallah Haziran 21 bitecek, o zaman rastlasiriz bol bol.

Herkese selamlar, sevgiler

teşekkürler canım Allah razı olsun.. inş. hayılrısı ile sağ salim alırım kucağıma .. inş. tezini de ver hemen ondan sonra bol bol girersin canım.. Allah yardımcın olsun opuyorumnanaktan

günaydın kızlar.. bugün benim dpo 8. günüm ve tablomu ekliyorum, yorumlar mısınız lütfenhttp://www.fertilityfriend.com/home/2e7426

canım senin yorum için erken bence.. ama genel olarak tablon iyi gidiyor..

canım eklenmedsi herhalde tekrar ekliyorum
http://www.fertilityfriend.com/home/2e2c5d
ronyacım dün yumurtlama olmuş da olabilir olmamış da... bence çalışmalara devam edin.. zaten ovulasyon oldu ise 2 gün sonra belli olur canım... çalışmaya devammmm

kızlar günaydın rahimine kamrayla bakılan varmı bana yatmadan cylotec diye bir dil altı ilaç verdi adet sancısı gibi ağrım oldu miğdem bulandı kustum bide hafif kanamam odu öğlenden sonrada doktora gidicem bayıltarak rahimime kamerayla bakıcak hakkımda hayırlısı olur inş.

Geçmiş olsun canım....Allah yardımcın olsun.. inş. ağrın olmaz yaaa.... hadi doktordan sonra bildir bize tamam mı

arkadaşlar ben hakkariden önümüzdeki pazar günü 13ünde diyarbakıra gitmek zorondayım..eşimin gene kursu var diyerbakırda.. 15 gün ordayız.. 15 günün ardından diyarbakırdan memleketimiz olan aydına gideceğiz... abimin de düğünü var gelin de hataylı.. aydına vardıktan 2 gün sonra gelini almaya hataya gitcez tekrar aydına geri döneceğiz ardından ve aydında 15 gün kaldıktan sonra tekrar aydından hakkariye döneceğiz ortalama 6000 km falan sürüyor yol... sizce bebeğe zararlı olur mu.. haftaya doktora da sorcam ama sizlerden görüş de almak istedim... ve sadece hatay yolculuğunu iptal edebilirim

özlemcim üzülme tatlum, vardır elbette bi vakti bebişinin, sabretmeye devam et, inşallah en kısa zamanda geliverir nazlı bebiş... Kafanı fazla takma ve stres yapma kendine, unutma biz sağlıklı ve moralli olursak üstesinden gelemiyeceğimiz hiçbişey olmaz..

Ronya sen nasılsın, senin tablonu göremedim yada çok gerilerde kaldı, yumutrladın mı ?

Diğer tüm arkadaşlara da selam ederim, melek seni unutmayız tatlım, inşallah sen de hayırlı haberlerle gelirsin tez zamanda..
Juliacım ikizlerin sağlıklı olmasına sevindim, kendine çok ama çok iyi bak.

Allah hepimizin gönlüne göre versin...

üzülmemeye çalışıyorum canım ya bakalım hayırlısı inşallah tablon güzel gidiyor maşallah bence bugünki yerleşme düşüşü gibi hayırlısı olsun inşallah

julia bugün nasılsın canım? dualarım seninle.. inş. bir an önce geçer bulantıların ve iştahlı iştahlı yemek yemeğe başlarsın umarım opuyorumnanaktan

JULıA canım geçmiş olsun...Bu veletler annesini çok mu rahatsız ediyorlar...Cumartesi dr. kontrolüne gidecektin yine ozaman dr. yine dile getirirsin canım durumunu...En kısa zamanda inşallah bulantıların en azından geçer...

DOLUNAY canım öyle bir yazmışsın ki benim bile Diyarbakır Hatay Aydın falan arası başım döndü...Bence hem sen çok yorulursun ama bebiş konusunda bişey diyemem canım dr. görüş konuyu...Şimdiden hayırlı yolculuklar canım...

Teşekkür ederim ÖZLEM...Düşüş başladı ama takmıyorum daha...Eğer 12. günü düşüş başlarsa kırmızı canavar gelmekte kuşum benim...

Kızlar birde ben dün bütüngün ve bugünde olmak üzere sanki adetliymişim gibi ağrım var...Hatta rüyamda bile adet ağrımla uğraştım veyada uyurken ağrım vardı ama uyanamadım bilemiyorum...Bacaklarıma kadar ağrısı vuruyor...

sağool welcome.. ama zaten mersinde kalaırız diyoruz aydına giderken yani 8 9 saat gidecez ve kalacaz orda.. olmazsa hatay gitmem yaaa. ama diğerlerini gitmek zorundayım işte

X