Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

dolunaycım ben dün oğlumu anaokuluna kayıt yaptırmak için çıkmıştım görmedim yazdıklarını, iyi değilim pek valla yalan söyleyemem,midem giderek kötüleşiyor,sabahları çıkarıyorum ama mahvediyor beni,boş mideyle öğürmekten yoruluyorum,yatana kadar da bulanıyor ,artık yemek yeme işkence oldu bana ,zevkle yiyemiyorum bile.Onun dışında çok şükür bir sorun yok :)))
Cumartesi de bebişleri görmeye gidecez bakalım nasıl oldular,sen de iyisindir inşallah,hatta inşallah miden bulanmasın hiç.

Özlemcim bence prettyi dinle o zaman,çevre baskısı bence en büyük köstek,sizde hiçbir sorun olmasa bile var gibi hissettirirler ve o acı bence size daha büyük yük olacak,kimseye söylemeden tüp bebk işine girin,sen çok üzülüyorsun,daha fazla çekmeyin bence.

Şunu da söyleyim ama ,sizin bence sadece sakinliğe başbaşa kalmaya ihtiyacınız var ,karı-koca evliliğinizi yşayıp stressiz bebek beklemek lazım ama çevre baskısı işte .
Hayırlısı olsun hakkınızda inşalah.

Welcome inşallah ateşin yanıltmaz bakalım bizi :)

TEŞEKKÜR EDERİM JULİACIM sakin hiç kalamadıkki canım zaten sorunumuz o :KK43: rabbim tez zamanda hayırlısını versin inşallah diyecek başka birşey bulamıyorum.çok kararsızım ben bu ay mı başlayayım yoksa temmuzdamı bilemiyorum aşamaları bilmediğim için karar veremiyorum sizlerde fikir verin senem dolmadığı için tüp bebek önermedi doktorumuz yumurta takibi aşılama falan demişti dün akşam çok ağladım çok yıprattım kendimi eşimle konuşamadım bir türlü ne yapmamız knusunda kendini kötü hissetsin istemiyorum çünkü rabbim yardım etsin sizlerde duanızı eksik etmeyin ne olur.

özlemcim bence de yumurta takibi ve ilaçla dene
sonra aşılama sonra tüp sıralaama böyle
ben ilk hamileliğimi ilaçla elde ettim julia da öyle

dolunaycım ben dün oğlumu anaokuluna kayıt yaptırmak için çıkmıştım görmedim yazdıklarını, iyi değilim pek valla yalan söyleyemem,midem giderek kötüleşiyor,sabahları çıkarıyorum ama mahvediyor beni,boş mideyle öğürmekten yoruluyorum,yatana kadar da bulanıyor ,artık yemek yeme işkence oldu bana ,zevkle yiyemiyorum bile.Onun dışında çok şükür bir sorun yok :)))
Cumartesi de bebişleri görmeye gidecez bakalım nasıl oldular,sen de iyisindir inşallah,hatta inşallah miden bulanmasın hiç.

Özlemcim bence prettyi dinle o zaman,çevre baskısı bence en büyük köstek,sizde hiçbir sorun olmasa bile var gibi hissettirirler ve o acı bence size daha büyük yük olacak,kimseye söylemeden tüp bebk işine girin,sen çok üzülüyorsun,daha fazla çekmeyin bence.

Şunu da söyleyim ama ,sizin bence sadece sakinliğe başbaşa kalmaya ihtiyacınız var ,karı-koca evliliğinizi yşayıp stressiz bebek beklemek lazım ama çevre baskısı işte .

canım benim yaa inş. en kısa zamanda geçer bu bulantıların peki bulantı ilacı falan hiç yok mu acaba içiebilecek...bu şekilde yemek yemek tabi işkence olur ama senin haftan baya ilerledi bence 2 haftaya kadar geçer bulantıların canım bir de ikiz olunca iki kat yaşıyorsun canım.. çok geçmiş olsun canım.. Allah kolaylık versin... benim bulantılarım hiç yok daha,yeni mi başlayacak bilmiyorum ki.. 6. haftanın içindeyim normalde başlamalı falan yazıyor ama galiba benim rahat geçecek hamilelik inş.

günaydın kızlar bu günler neden geçmezzki bööle beklerken doktorum tekrar test yaptır demedi ama acaba ben gitsem yaptırsammı değerim düşük mü sizce yaa
canım bence değerin yüksek yaptırmana grek yok ama gene de sen bilirsin için rahatlayacaksa yaptır tabi ama aynı hastane olsun çünkü hastaneden hastaneye değişebiliyor diye duymuştum ben.. bir de hamilelikte fazla kan vermek de iyi değil diyorlar... karar senin tatlım...

arkadaşlar hasteneye gide gide galiba hastaneden grip kaptım.. burnum çok akıyor bademcikler de şişti çok halsizim.. evde önceden içtiğim ilaçlarım var.. içmek zararlı değil mi.. peki hiç ilaç çmeden nasıl duracağım

welcomecim çok iyi gidiyor yumutlama sonrası 9.gün düşüş var bakalım ne olacak

Kızlar inşallah ateşim yanıltmaz...Bakalım sonucum ney olacak...

arkadaşlar hasteneye gide gide galiba hastaneden grip kaptım.. burnum çok akıyor bademcikler de şişti çok halsizim.. evde önceden içtiğim ilaçlarım var.. içmek zararlı değil mi.. peki hiç ilaç çmeden nasıl duracağım

Canım kapmış olabilirsin veyada havalardanda olabilir...Dr. danışmadan sakın ilaç kullanma canım...Sıcak bişeyler iç boğazın için..Geçmiş olsun....

özlemcim bence de yumurta takibi ve ilaçla dene
sonra aşılama sonra tüp sıralaama böyle
ben ilk hamileliğimi ilaçla elde ettim julia da öyle

emelcim çok sağol canım fikirleriniz benim için çok önemli işte bu sıralamaya başlamak için eşimin spermiyogram yaptırması şart bakalım bu akşam konuşacağım kısmetse eğer sperm düzgün çıkarsa ben hsg çektireceğim ve tedaviye başlayacağız allahım yardım etsin hepimize

Dolunaycım benimki 2 hafta sürdü ,hiç ilaç içmedim,bol vitaminli şeyler ye başka çare yok.geçmiş olsun

Heoz bence ateşin normal bir sorun yok,daha yeni başlamış günlerin ,iniş çıkış olur.

Özlem inşallah Allah yardımcın olsun,doktoruna git acele etmek istediğini belirt o zaman,ben bu sefer gittiğimde eski durumumu anlatmıştım,yani hemen istiyorsun o zaman demişti doktorum,evet dedim tabi ben de :)
Sonra klomenle çoğul gebelik oldu ya o yüzden pişman oldu doktorum keşke sadece takip yapsaydık sana dedi :)

slm kızlar nasılsınız ben geldimmmmmmmmmm opuyorumnanaktan

oooo hilalimm hoşgeldin canım.. keyiflerin nasıl iyisindir inşallah opuyorumnanaktan
Dolunaycım benimki 2 hafta sürdü ,hiç ilaç içmedim,bol vitaminli şeyler ye başka çare yok.geçmiş olsun

Heoz bence ateşin normal bir sorun yok,daha yeni başlamış günlerin ,iniş çıkış olur.

Özlem inşallah Allah yardımcın olsun,doktoruna git acele etmek istediğini belirt o zaman,ben bu sefer gittiğimde eski durumumu anlatmıştım,yani hemen istiyorsun o zaman demişti doktorum,evet dedim tabi ben de :)
Sonra klomenle çoğul gebelik oldu ya o yüzden pişman oldu doktorum keşke sadece takip yapsaydık sana dedi :)

sağol canım eşim yemeğe geliyor şimdi, limon söyledim limon yiyicem bol bol artık :))

iyiyidir tatlım sizler nasılsınız bakayım hamile haberleri varmı diye ne olsun bende 2 gündür hastaneyi su yolu yaptım gidip geliyorum yarında bayıltarak rahimime kamerayla bakıcaklar rahim içerisindeki myom, polip, septum (perde), rahim içi yapışıklık gibi oluşumlara müdahale ediceklermiş hayırlısı bakalım

Son düzenleme:
hoşbulduk emelllim sen nasılsın ne olsun yarın doktor işimvarda eşimde burdakilere güvenmiyor ne olacak bilmiyorum

Hilal sen dönüp hamileyim diyeceksin yakında bize var ya,kalp atışını görmeden de söylemezsin şimdi, :))) merakla beklioruz sonuçlarını hadi hayırlısı bakalım :)

Emelcim senle de karşılaşamadım uzun zamandır,sabah düşünüyordum kimseyi göremiorum diye,bugün hepiniz varsınız,ıremle Melek de gelsin artııkkkkk

X