Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ya kızlar adetiem 1 hafta kaldı ateşim hala düşükkafamçokkarıştı
işin garibi bu ay ateşim 36.4ün üstüne hiç çıkmadı nezaman yumurtladım onu bile anlayamadım.
bugün adetime 1 hafta kaldı ateşim 36.6
hiç ihtimal yokmu

:ecrin_bebek: kııııııııııııııızzzzzzzzzzzllllllllllaaaaaarrrrrrr doktordan geldim şimdi ben bhcg 603.25 çıktı artık bu değerle kimyasal gebelik olmaz dimi sevineyim dimi bu sefer anneme bile haber vermedim veriyimmi artık

canım herkesin değeri farklı olablir sen üst üste iki kez ölçtürdünmü? mesala benim 4+2 iken değerim 1196 idi 4+6 iken de değer 5000 falandı. öneemli olan 2 gün arayla değerin ikiye katlanmış olması canım

arkadaşlar geldim doktordan keseyi gördüm 9 mm idi... kalp atışlarını duymadık daha.. doktor haftaya çarşambaya randevu verdi kalp atışlarını duyulması için... :ecrin_bebek:

Son düzenleme:
arkadaşlar geldim doktordan keseyi gördüm 0,9 mm idi... kalp atışlarını duymadık daha.. doktor haftaya çarşambaya randevu verdi kalp atışlarını duyulması için... :ecrin_bebek:

ay ne güzel allah sağlıkla kucağına almak nasıp etsin :nazar:

arkadaşlar geldim doktordan keseyi gördüm 0,9 mm idi... kalp atışlarını duymadık daha.. doktor haftaya çarşambaya randevu verdi kalp atışlarını duyulması için... :ecrin_bebek:

Off bende hamiş kalmak istiyorum ya...Sizler böyle yazdıkça keseyi gördüm kalp atışını duydum...

doktorum hamilesin hadi gözün aydın dedi ama keseyi göremedi haftaya salı gel dedi ben geçen ay kimyasal gebelik yaşamıştım ondan çok korkmuştum ama kimyasal gebelikte değerler çok düşük oluyodu sanırım ben 24 mayısta ölçtürmüştüm 3.75 çıkmıştı bugün yani 1 haziranda 603 çıktı yani nerdeyse günde 2 katına çıkmış bu değere göre geçen sefer ilkinde 14 çıkmıştı sonra 50 sonra tekrar 14 e düşmüştü ama bu değer kimyasal gebelik olamaz sanırım zaten doktorum da hadi gözün aydın dedi :))))

haftaya salı gel görelim keseyi dedi sanırım benimki geç döllenme yani 5 haftadan daha küçük

hadi gözün aydın canım kat be kat katlanmış işte ve doktorun da dediği gibi geç döllenme olabilir kese de zaten 1000 falan oluşmaya başlıyor ve vajinal ultrasonda görünür sadece bak benim bugün değerim 10000 falan imiştir ve keseyi rahat rahat gördük 9 mm olmuş bile... sen de göreceksin haftya inşallah.. bence annene söyle canım o da çok sevinir yaa

Son düzenleme:
kızlar bişey sorcam benim göğüslerim nisan ayından beri ağrıyo adet olcağımda ağrıdığı gibi bu ay adet oldum ama ne indi şişi nede ağrısı geçti bal çörekotu tarçın kullanıyorum ondan olabilirmi fikri olan varmı?

SELAM KIZLAR, ben bu ay fazla kafaya takmamak için biraz uzaklaşmak istedim herşeyden ama aklım hep burada kalıyor. ben de eklim bu ayki tablomu.http://www.fertilityfriend.com/home/2e7426

canım hoşgeldin tablon ortadaki sanırım.ve maşşallah diyeyim güzel gidiyor.canım arada bir kendini göster tamamen uzaklaşma olurmu özletme kendiniopuyorumnanaktan

arkadaşlar geldim doktordan keseyi gördüm 9 mm idi... kalp atışlarını duymadık daha.. doktor haftaya çarşambaya randevu verdi kalp atışlarını duyulması için... :ecrin_bebek:

canım hayırlı uğurlu olsun kalp atışlarınıda duyarsın inşallah yakında

kızlar bişey sorcam benim göğüslerim nisan ayından beri ağrıyo adet olcağımda ağrıdığı gibi bu ay adet oldum ama ne indi şişi nede ağrısı geçti bal çörekotu tarçın kullanıyorum ondan olabilirmi fikri olan varmı?

canım bal tarçın çörekotundanda olabilir ancak bu durum pek normal gelmedi bana göğüslerinin ağrıması ve şiş olmasının başka bir nedenide olabilir tabi olmayabilirde ama bence sen bir dr.git ve durumu anlat

rabbim bu ay da vermedi kırmızı leke geldi aynen geçen ayki gibi yeni tarihim 28 haziran sanırım biz günleri tutturamadık bu ay hep gün aşırı çalışacağım temmuzada Allah kerim bu aydan sonra bu sıkıntıyı stresi çekmeyeceğim direk tüp bebek yada aşılama inşallah.

Son düzenleme:
ocak hamilelerini sildim haber vereyim dedim ben arada giricem bu aralar iyi degilim mazur görün gerçi kimse beni sormuyor ama yinede haber vereyim dedim..
canımm hassas kalpli meleğim sana diğer tarafta yazdıklarımı okudun mu sen çok değerlisin bunu bil kendimi iyi hissetmiyorum dedin diye ben kendinle başbaşa kalmak istedin sandım kıymetilm
:ecrin_bebek: kııııııııııııııızzzzzzzzzzzllllllllllaaaaaarrrrrrr doktordan geldim şimdi ben bhcg 603.25 çıktı artık bu değerle kimyasal gebelik olmaz dimi sevineyim dimi bu sefer anneme bile haber vermedim veriyimmi artık
bence kalp atışına kadar bekle ama sen bilirsin ben öyle yaptım hele çevreye 3 aydan önce söyleme
oy maşallah kuzuyaaaaa kalp atışını görmek öyle güzelki

canım ben yaşadım prolajtin çıkmıştı sen de bir baktır istersen prolaktin hormonuna
illa olacak demek değikl ama sen yine baktır bal çörek otu belki yapar onu bilmiyorum

ya nolur bi söyleyin kızlarrr bir insan hamileyse ateşi adete ne kadar kala yükselir.adetime 1 hafta var ateşim hep düşük:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

X