Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

biozard günün geçmiş ateşin yüksek daha ne diyelim

ya öyle ama ben 13.gün test yapmıştım negatif çıktı o yüzden bişey yoktur diye test yapmıyorum.biraz daha bekliyim diyorum.geçen ayda tam bugün akşam adet olmuştum.gerçi ozaman çok ağrım vardı ve ateşim düşmüştü.şimdi ağrım yok ateşim yüksek kasıklarımda batma oluyo arada bide pıt pıt atıyo nedense.bekliyim bari haftasonuda geçsinde öyle yaparım test.yine çıkmaz diye korkuyorum.en azından böyle bi umudum var.

kıslar benide listeye ekleyin nolur regli günüm bugün yani 27 Mayıs

bu arada polen bal yedim bu ay ve soğan kürü yaptım

ateş ölçüyorsun dimi ekliyorum seni..
ama kendinden haber vermeyi unutursan 1 gün sonra silerim...

melek yemin ederim öyle çok istiyordumki bu ay senin hamile kalmanı okadar çok dua ettimki hayırlısı değilmiş demekki rabbim büyük vardır bir bildiği.inşallah meleğim inşallah ben tutabilirim elinden :KK43: ama bu ateşle zor canım be

allah razı olsun özlemcim hayırlısı napalım ümidini kaybetme güzelim ya bak ben okadar olay yaşamam ragmen pes etmeden umudunu yitirmeden yola devam ediyorum sen hiç olacak demiyorsun kendin inanmadıktan sonra biz inansak ne fayda sen kendi elinle bebeginin gelemini itiiyorsun yapma böyle lütfen :gitme:

melek canım hayırlısı olsun canım ya demekki zamanı değilmiş vardır elbet Rabbimin bir bildiği

öyle ronyacım hayırlı degilmiş evlilik yıldönümü hediyem birde kızımın ölüm yıl dönümünde gelicek inşallah benim melegimn kardeşi...:Saruboceq:

selam kızlarrrrrrr....
ben bugün dr. kontrolüm vardı..rahim duvarı kalınlaşmış..kan testi istedim gerci aslında günümede var daha 1 haziran ama kande negatif cıktı yani hamişlik yok..benimde adetim bugün yarın düşer büyük ihtimalle...acaba erkenmi yaptırdım 5 gün var daha...

daha erken haticecim çıkmamış olabilir bekliyelim...

bir adım uzağınızdayım canikom....
bu arada herkese günaydın, kafamı hamilelik düşüncesinden uzaklaştırmak istediğim için arada sırada girip yazılanlara bi bakıp çıkıyorum. inan ki işe yaradı, bu ay hiç umrumda deil bebekmiş, hamilelikmiş, sırf sizleri merak ettiğim için arada bakıyom. inşallah en yakın zamanda hayırlı haberlerinizi de alırım. abicim abiye kuzu bilem hamile kaldı yiter yaaa yiter yaaa sıra bizde artıkkkkk
özlemcim seni de çok öptüm canım, bi yerde okumuştum hamile kaldığın ilk zamanlarda ilişki acı veriyomuş die, inşallah sebebi budur tatlumm.

hepiniz öpüldünüzzzz:içelim:

hoşgeldin japonica bizler aynıyız inatçı olarak bizde seni öpüyoruz kendine dikkat et...

1.gün 36.4
2.gün 36,3
3.gün 36,3
4.gün -----
5.gün 36,4
6.gün -----
7.gün 36,6
8.gün 36,7
9.gün 36,9
10.gün 36,7
11.gün 36,6
12.gün 36,6
13.gün 36,6
14.gün 36,4
15.gün 36,4
16.gün 36,3
17.gün 36,4
18.gün 36,7
19.gün 36,7
20.gün 36,7
21.gün ------
22.gün 36.7
23.gün 36,6
24,gün 36,6
25,gün 36,6
26.gün 36.6

kızlar nediceksnz tabloma??

16 gün yumurtlama olmuş inşallah ozaman çalışmışsınızdır inşallah ..

hormon tahlillerim belli oldu hepsi gayet normal çıktı:lepi:

çok sevindim heoz gözün aydın olsun...

Kızlar benim DPO 22 çekmişti çizgiyi ama şimdi 24 aldı...Oyun oynuyor benle ya...

http://www.fertilityfriend.com/home/2d6ba9

hadi hayırlısı welcome...

merhaba kızlar...biraz yükselmiş ama geçen ayda bugünde yükselme olduğu için korkuyorym önemli olan yarın bakalım ne olacak....

http://www.fertilityfriend.com/home/2e6ba4

süper gidiyor maşallah..

Meleekk nerdesin yoksa hastalandın mı ?

evet güzelim hastalandım bir kerede yanılsam iyice kendimi çözdüm ateşimle ..

AABEYAZMELEK biliyorum günümü daha dün değiştirdin ama yine değiştirmen gerek DPO 22 olan çizgiyi 24 attı yani beni 9 HAZİRAN ekliyorsun...

Hadi çabuk gel durumunu merak ediyoruz...

tamam degiştiriyorum ..karnım agrıyor biraz dinlendim...

Nazarladık mı kızı yaa :KK43:((
İnşallah sorunu yoktur ,belki yatması gerekiyordur o yüzden gelmemiştir

ne nazarı tatlım CADIARZU

gittim bugün başka doktora o doktoru çok beğendim... doktor hcg 7000 falan olsun burda öyle net görünür kese dedi.. tahminimce senin 6000 falandır dedi ve bir sürü test için kan aldılar hormon, eliza, idrardan bir test hemoglam falan onlar için kan verdim.... sonuçlar çıkar bugün herhalde... o sonuca göre doktor randevu vercek.. özeline gidecem artık ama kese için de hastanede gireyim ultrasona diyorum ondan sonra bu doktorun özeline gidecem.. kartını ve numarasnı falan aldım bakalım hcg kaç çıkacak çok merak ediyorum juliacım.. inş. artmıştır yaa

allah allah okadar deger mi olması gerekiyormuş çok şaşırdım ilk defa duyuyorum inşallahyükselmiştir dolunaycım..

maşallah ...

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

esragg......................23 mayıs................... esra tr haber ver unutma bizi
biozard.....................27 mayıs..................(ateş ölçme,ovulosyon )beklemede..
tuanat.......................27 mayıs...................(ateş ölçme,polen bal,sogan kürü )
g.erkl.........................30 mayıs...................(ateş ölçme)
özlemyalçınkaya........1 haziran...................(ateş ölçme,incir,havuç,keçiboynuzu pekmezi,bal+polen,preseed)
welcome...................9 haziran...................(ateş ölçme )
japanica....................9 haziran...................(ateş ölçme )
luna...........................19 haziran.................(ateş ölçme )
ronya.........................20 haziran.................(ateş ölçme ,ovulosyon,preseed)
heoz..........................23 haziran.................(ateş ölçme )
aabeyazmelek.........24 haziran.................(ateş ölçme,yumurta takipi)

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

OCAK AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

TUBLİİŞŞH.... :hooray: :CüvCüv:
A&S...... :hooray: :CüvCüv:
PEMBE50.. :hooray: :CüvCüv:
ZEYNEPARZU: :hooray: :CüvCüv:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: :nazar: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

XTATLIKIZ...............:hooray::CüvCüv:
Dolunay...................:hooray: :CüvCüv: hihoyyyt

kızlar ateşim bugünde yüksekti 36,7 36,8 diye değişiyor birkaç gündür, ne zaman test yapsan acaba..hüsrana uğramaktan korkuyorum, 7 aydır bebek istiyoruz 5 kere test yapmışım şimdiye kadar tek çizgi görmekten bıktım artık. Acaba direk kan testimi yaptırsam ne dersiniz.

merhaba kıslar nbrsınız benim reglım bugun artık başladı dun lekelenme şeklindeydi parca parça seklınde bugün. 21.gun progesteron baktırmak şart oldu zaten artık tüp bebek için araştırma yapıoruz artık bundan sonra 2 ay zevkine:))))
bu ay artık yumurta tkibine gideyim dıorum en azından ov.testi pozitife yakın olduğu zaman gideyim bıde 2gun sonra çatlamısmı dıye teyıt için, en azından gunum gecınce umutlanmam...
sizden nbr belim çok ağrıo geçmişi cok okuyamadım meleğin cvbından gördüğüm kadarıyla bıozardcım senden ümitliyim demiştim bence yarın ilk idrarınla yapabilirsin ümitlenıp sonra bos olması daha kötü oluo varsa hem öğrenmiş olursun...
melekcim artık yeni ay yeni umut ne diyelim.. aynı günlerde oldu yaklasık bakalım ben cok ateş ölçmeyecem ama bu ay cok sıktı gerdi beni ovulasyondan sonra ölçmem
özlemciim iyi gidio ateşin haydı bakalım..
ronyacım pozitifi gödunmu ıyıce ov. testinde
julıacın sen nasılsın az kaldıı senınde bulantıların bıtmesıne inşallah

İnşallah umutcum ,artık sizlerin haberlerini bekliorum:)

inşallah canımm..aslında sabır edebilsek belki kendiliğidne olacak ama 1 yıl olacak sadece bebek için yasıomus ve herseyı onun ıcn yapıomusum gibi gelıo onun için cabucak bişiler yapak istıorum tup bebek merkezi arastırıodum bende ama memelkette de streslımı olur bılmıorm sumu gördü bumu gördü kaygısı...

bortwen üzülmek yok,yeni ay yeni umut diyeceksin,çok şükür diyelim bu aya bakalım hatta önümüzdeki maçlara bakalım :)

öyle canim ama allahin gücüne gitmesin baska dert vermesin ama bazen yoruluyorum...her ay adet olacagim zamana yakn dikkat ediyorum kendimeyasakkelime aman hamileysem zarar gelmesin bebegime diye, ama her ayda hüsranla bitiyor.. nediyim bu ayda kismet degilmisssenağlama

umutçum seni adanaya bekliyoruz cüneyt beye umarım sana yardımcı olur bana olduğu gibi
julia nasılsın canım eklemeye başla merak ediyoroummmm

Özlem senin tablon bence çok iyi,yerleşme düşüşü bile bence var ama senin için daha erken konuşmaya son güne kadar bekleyecez başka çare yok,dediğim gibi ama sresten uzak rahat rahat bekleyecez :) bir de benceartık ilişki olmasın varsa da riske atmayın yani :)

saol juliacığım ya çok seviyorum seni ben yaaa.ya ilişki hiç böyle olmazdı bende korktum öyle olunca yapmayalım bari napalım.

allah razı olsun özlemcim hayırlısı napalım ümidini kaybetme güzelim ya bak ben okadar olay yaşamam ragmen pes etmeden umudunu yitirmeden yola devam ediyorum sen hiç olacak demiyorsun kendin inanmadıktan sonra biz inansak ne fayda sen kendi elinle bebeginin gelemini itiiyorsun yapma böyle lütfen :gitme:

melekcim olmasını tabiki çok istiyorum ama olacak diye diye umutlandım bu aya kadar biliyorsun benim ateş regl günü düşüyor oyüzden kendimi kaptırmak istemiyorum çok üzülüyorum sonra sadece rabbim hayırlısı neyse onu versin diyorum :)

merhaba kıslar nbrsınız benim reglım bugun artık başladı dun lekelenme şeklindeydi parca parça seklınde bugün. 21.gun progesteron baktırmak şart oldu zaten artık tüp bebek için araştırma yapıoruz artık bundan sonra 2 ay zevkine:))))
bu ay artık yumurta tkibine gideyim dıorum en azından ov.testi pozitife yakın olduğu zaman gideyim bıde 2gun sonra çatlamısmı dıye teyıt için, en azından gunum gecınce umutlanmam...
sizden nbr belim çok ağrıo geçmişi cok okuyamadım meleğin cvbından gördüğüm kadarıyla bıozardcım senden ümitliyim demiştim bence yarın ilk idrarınla yapabilirsin ümitlenıp sonra bos olması daha kötü oluo varsa hem öğrenmiş olursun...
melekcim artık yeni ay yeni umut ne diyelim.. aynı günlerde oldu yaklasık bakalım ben cok ateş ölçmeyecem ama bu ay cok sıktı gerdi beni ovulasyondan sonra ölçmem
özlemciim iyi gidio ateşin haydı bakalım..
ronyacım pozitifi gödunmu ıyıce ov. testinde
julıacın sen nasılsın az kaldıı senınde bulantıların bıtmesıne inşallah

umutcum sakın biyere gitmeee inşallah tüpe gerek kalmayacak bak gör opuyorumnanaktan

özlemcim nbr hayatım yarın yine ilk işim senin ateşine bakmak olacak inşallah böyle yüksek yüksek devam eder :nazar:.özlem sana bir şey sorcam ovulasyon testinde hiç ikinci silik çizgiyi görmediğin oldumu yani tek çizgi gördünmü hiç.benim hep 2.silik çıkıyor acaba silik olması yumurtlama yaklaştımı demek oluyor

X