Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

günaydın heoz ne durumdasın?regl devamı geldimi?

gittim canım allhtan bu ay kistim de yok normal folikül kistmi ne ondan var diğer 5-6 cmlik kist yapmamışım bu ay söktürücü aldım 2.günü klomene başlıycam inş.

ayy sevindim en azından kist olmadı bu ay klomen hayırlı gelsin inşallah havuç ye sende julia gibi çatlamasına yardımcı olsun

günaydın heoz ne durumdasın?regl devamı geldimi?

geldi cnm az önce tahlil vermeye gittim homon için drum şaşırdı bu ayda mı olmadı diye bende ateşimi ölçtüğümü ve luteal fazın yani yumurtlama sonrası olan dönemin kısa olduğnu farkettiğimi söyledim bide ben 2002 senesinde endometriozis geçirmiştim kürete etmişlerdi iki kez . dediki 21. gün progestron bakacağız eğer bu ayda olmazsa gelecek ay rahim filmi çekilecekmiş bu endometriozisten dolayı tüplerin de yapışıklık olabilir dedi. yumurta var ovülasyon var ama gebelik olmuyor. eğer yapışıklık varsa zaten uğraşmanın anlamı yok kesinlikle tüp bebeğe geçilecek dedi
:1shok:

günaydın
melek gelmedi mi daha
çok merak ediyorum ya acaba ateşi kaç

inşallah yapışıklık falan yoktur canım bu ay daha iyi geçer senin için inşallah

juliaaa bak bakem benim tabloya bi yaa niye böyle oldu ki

Özlemcim bence doğru yerde çizgi ama sen ona takılma senin tablon maşallah çok iyi gidiyor,sakın düşünüp stres yapma sen elinden geleni yaptın hiç takılma artık ateşe tamam mı ? hadi hayırlısı bakalım :)

Heozcum doktorun bak tahmin edemeyeceğimiz bişey söylemiş,bilmediğimiz bişey,dün demiştim ya bu durum normal değil diye senin çatlamış olması gereken yumurtan ateşine göre görünmüyordu,çok şükür bak çaresi olan bişeyler söylenmiş,inş bu ay herşey hallolur :)

Hazel senin günün yarın ve ateşin gayet iyi bence,eğer yarın adet gelmezse bence test yap derim.

özlem canım şimdi tablona baktım buldum :)) bence ateşin süper yerleşme düşüşü bile var ayyy inşallah sonu güzel olur

julia ama ben çok eminim tutsun yada tutmasın 14.gün gece çatladı hadi 15. günü işaretledi emin olarak neye istinaden acaba 17 ye çekip kesik çizdi ateşim beklenene göre düşükmü acaba dedim tahmini rakamlar girdim yine orada kaldı değişmedi ateş ortalamam bu ay aslında geçen aylara düşük ama bu ff 36.26 ya yükseltti ööffff bugün göğüslerim acımaya başladı akıntı dün iyiydi ama bugün yok regl olduğum aylarda acayip akıyordu sıktı bu iş beni yaaa :)

bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile Günaydın hatunlar... bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile

özlem canım şimdi tablona baktım buldum :)) bence ateşin süper yerleşme düşüşü bile var ayyy inşallah sonu güzel olur

amannn ronyacım geçen ayda vardı bence yerleşme düşüşü heheheh ama sonu kırmızı oldu

AABEYAZMELEK canım geldiğinde benim listede tarihimi 7HAZıRAN olarak değiştirirsin...

HERKEZ BURDA mşallahama güzel haberim yok sabah ateşim 36.2 düştü adet yakın birdahaki aya kaldı umutlar ..haber vereyim dedim yataktan kalkasım gelmedi valla birazdan temizlik yapıcam

Günaydın Welcomee :)

Özlem ben de ağrı hissettiğim günün ertesinde doktora gitmiştim yumurtan çatlamaya başlamış demişti ama hala orda duruyordu,yani biranda çatlayıp kaybolmuyor benim gördüğüm o yüzden bize o gece ve ertesinde ilişki önermişti ve benim ateşim ondan 2 gün sonra bir derece arttı,sonra iki gün daha kaldı yine ağrım oldu ve yükselmeye başladı yani o gün ilk hareket başlar ama tamamen çatlayıp bitmesi diğer günlere kayabilir,hem bence cidden sorun yok senin tablonda boşver çizgiyi falan yaa,çeksin çekmesin sen biliyorsun işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…