Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım sabah hep aynı saatte ölçüyorsun demi birde hasta falan yada uykusuz oluncada ateş etkileniyor.ayrıca ateşin başlarda daha düşükmüş ama genel anlamda biraz düşük gidiyor ama bu demek değilki gebelik yok çok düşük ateşle bile hamile olanlar oluyor yani.kaç günde bir adet oluyorsun

canım ilk 5 gün saat 7:45,de ölçüyodum ama sonra sabah namazına kalkınca ölçmeye başladım..canım normalde 30 günde oluyorum..

adetimin 5. günü başladım ölçmeye..
ve sabah ezanına kalkarken saat 5,te ölçüyorum..
5.gün....36.2 *
6.gün....36.2
7.gün....36.4
8.gün....36.1
9gün....36.2 *
10.gün....36.3
11.gün....36.0
12.gün....36.2 *
13.gün....35.8 *dr.kontrolü yumurta catlamış..
14.gün....35.9 *
15.gün....36.0
16.gün....36.0 *
17.gün....36.1
18.gün....36.0
19.gün....36.2
20.gün....36.3
21.gün....36.4
22.gün....36.4 *
23.gün....36.3
24.gün....36.4
25.gün....36.4
26.gün.....36.5
canım yarın dr. kontrolüm var..ateşim biraz düşük ilerliyo ama sabah erken ölçtüğüm için böyle.

ilk defa ölçüyorsun buay canım yumurtan çatlamış yarın adet günün ozaman çatlamanın üstüne 14 gün ekleniyor bence umut var bende aynı saatte ölçüyorum canım senin ateşinde bu degerdedir sıkma sen canını adet olana kadar umut her zaman var..

kızlar ben testi yaptım daha silik çıktı demekki ben fazla tutuyomuşum idrarımı :)))

tabi güzelim okadar tutmalütfen kurallara uy yerimseniben

canım ilk 5 gün saat 7:45,de ölçüyodum ama sonra sabah namazına kalkınca ölçmeye başladım..canım normalde 30 günde oluyorum..

ozaman bu ay erken yumrutladın canım yarın kaç çıkacak bakalım..

ilk defa ölçüyorsun buay canım yumurtan çatlamış yarın adet günün ozaman çatlamanın üstüne 14 gün ekleniyor bence umut var bende aynı saatte ölçüyorum canım senin ateşinde bu degerdedir sıkma sen canını adet olana kadar umut her zaman var..

evet bir laf var burda kanamayan vajinadan umut kesilmezmiş..:roflol::roflol:
yarın sabah ölçünce yazarım canım...seninde galiba yarın günün hakkımızda hayırlısı canım..:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:.

maşallah canım 36.7 36.5 bende görüyorum aynı ateşler ama zamanlamaları farklı..
hadi hayırlısı bakaşım..

özlemcim tek dereceyle strese girerken 2 taneyle ne işin var sempatiksalakcinni

ayyy canım hatırlamazmıyım çok sevindim tebrik ederim allahım saglıklı hamilelik geçirmeyi nasip etsin inşallah..:teytey::teytey::teytey:

melekcim napim o ilk derece çok sıktı beni heheheh SALDIM ÇAYIRA MEVLAM KAYIRA

iyiyim canım başım ağrıo çokk yaa uyuyayım dedım uyuyamadımda azcık takılayım burda kım var kım yok dedim:))))kumandayı eşim zapdetti bende izleyemıorum:)

kıyamam ya stres yaptın değilmi başın tuttu tabii benimde geçen ay öle olmuştu ne kadar değersiz bir söz olsada diyeceğim takmaaa sallaaa

kıyamam ya stres yaptın değilmi başın tuttu tabii benimde geçen ay öle olmuştu ne kadar değersiz bir söz olsada diyeceğim takmaaa sallaaa

yapmışım demekki kıs:))))) dünde ağrıdı bugunde ay hayır hasta olsam bişekilde rahatıoda ınsan..eşimin acil görevi vardıı daha biraz önce geldi dünde öyleydii yaralılar fılan varmıs ona stres oldum sanırım öptunn cnm

yapmışım demekki kıs:))))) dünde ağrıdı bugunde ay hayır hasta olsam bişekilde rahatıoda ınsan..eşimin acil görevi vardıı daha biraz önce geldi dünde öyleydii yaralılar fılan varmıs ona stres oldum sanırım öptunn cnm

yat canım yat Allah şifa versin inşalllahh

Peygamber efendimiz, (Allahü teâlâya günah işlemeyen dil ile dua edin) buyurdu. Böyle bir dilin nasıl bulunacağı sual edilince, (Birbirinize dua edin! Çünkü ne sen onun, ne de o senin dilinle günah işlemiştir) buyurdu. [Tergibüs-salât] dua edelim kızlar

beyazmelek canım ölçtüm ateşimi şimdi..36.5 cıktı yine...cıkmasımı gerekiyodu..CADIARZU.

X