Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

MHerkese iyi akşamlar.Arkadaşlar acaba gün aşırı ilişk mi gebe kalma ihtimalini artırıyor yoksa her gün ilişkiye girmek mi daha iyi(yumurtlama ddönemleri için) ZAten yumurtanın ömrü kısa imiş ee birde gün aşırı olunca denke gelmeme ihtimali artıyor.

canım 15 saniyemi 5 saniyemi sanırım biz fazla tutuyoruz.baktım coretestin kullanım klavuzuna 5 saniye diyor sanırım one stepde aynıdır

5 saniye tuttum ben ronya prospektüsündede öyle yazıyormuş eşim baktı

yok cnm yumuşlar belli bir boyuta gelince çatlar ve sperm içeride 3 gün canlı olarak kalabilirmiş.gün aşırı olması daha iyi çünki spermin kalitesi yüksek olur.umarım yardımcı olabilmişimdirboshayallersmile

teşekkürler ske.Evet çok mantıklı.Aman ne bileyim insan ne yapacağını şaşırıyor.KAfamızı dağıtsak süper olacak ama ne yapmalıyız bilemiyorum.Aslında güzel bir tatil süper olur.tatiede az kaldı zaten.

melek canım nbr ateşin nasıl gidiyor geçmişi pek okuyamadım umarım iyi gidiyordur

özlem canım sence bu ovulasyon testleri doğrumu bu kadar çabuk yumurtlama olurmu ya 11.gün bugün sanırım bak testimi ekliyorum

canım ben yumurta takibi yaptırdım...benimde yumurtam 13. gün catlamıştı..olabilir yani sen çalış bugünlerde ihmal etme..

maşallah canım 36.7 36.5 bende görüyorum aynı ateşler ama zamanlamaları farklı..
hadi hayırlısı bakaşım..

Umutcum yüksek gitmeye başladı sanki diğer derecem 36.8 di walla anlMDim gitti hayırlısı diyelim hehehe

özlemcim tek dereceyle strese girerken 2 taneyle ne işin var sempatiksalakcinni

selammmmmmmmmm
kızlar beni unutmamışsınız umarım
size bi haber veriyim diye geldim
ben hamileyimmmmmmmmmm
rabbim kimseyi aratmasın
rabbim olmayana evlat
hamileye hayırlı doğumlar nasip etsin

ayyy canım hatırlamazmıyım çok sevindim tebrik ederim allahım saglıklı hamilelik geçirmeyi nasip etsin inşallah..:teytey::teytey::teytey:

kızlar bu rahıme bakma olayı nasıl.yanı nasıl bakarak hamılelık varmı yokmu dıye anlasılıyor.bılgınız varmı

ronyacım çok fazla idrarını tutuyorsun 4 saat sonra yap testi onestop benimkide
aa çıkmışsın neyse bende çıkıyorum yaprak dökümü başladı..

inşallah canım bakalım artık ronyacım
hazel ben çözemedim rahimden nasıl anladıkları valla..

adetimin 5. günü başladım ölçmeye..
ve sabah ezanına kalkarken saat 5,te ölçüyorum..
5.gün....36.2 *
6.gün....36.2
7.gün....36.4
8.gün....36.1
9gün....36.2 *
10.gün....36.3
11.gün....36.0
12.gün....36.2 *
13.gün....35.8 *dr.kontrolü yumurta catlamış..
14.gün....35.9 *
15.gün....36.0
16.gün....36.0 *
17.gün....36.1
18.gün....36.0
19.gün....36.2
20.gün....36.3
21.gün....36.4
22.gün....36.4 *
23.gün....36.3
24.gün....36.4
25.gün....36.4
26.gün.....36.5
canım yarın dr. kontrolüm var..ateşim biraz düşük ilerliyo ama sabah erken ölçtüğüm için böyle.

canım sabah hep aynı saatte ölçüyorsun demi birde hasta falan yada uykusuz oluncada ateş etkileniyor.ayrıca ateşin başlarda daha düşükmüş ama genel anlamda biraz düşük gidiyor ama bu demek değilki gebelik yok çok düşük ateşle bile hamile olanlar oluyor yani.kaç günde bir adet oluyorsun

kızlar ben testi yaptım daha silik çıktı demekki ben fazla tutuyomuşum idrarımı :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…