Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

teşekkürler şekerim, benimde bugün adetimin 26. günü ateşimi ilk defa ölçtüm 35,6 demekki adetim yakındır dimi çok düşük çünkü ama daha önce hiç ölçmemiştim normalimi bilmiyorum

valla ilk defa ölçmüşsün kaçla adet olacagını bilemeyiz canım herkezin ateşi farklı ben artık kendimi tanıyorum çözdüm yani.. ateşini yaz görelim bi ..

meleğim test yapıp bi hamileyim de var yaaaa tebrik etmek için kocaeline bile gelirim:))))) :lepi:

tubacım inşallah bak beklerim hee ona göre...

bakalım artık bekliyecegiz zaten hayırlısı

Özlem tablonu koyr mısın ? baktığım tablo seninse eğer gayet iyi gidiyor görünüyor da :)

kızlar herkese günaydın özlemcim kaçma bir yere sakın.
dün preseedle gelen one step marka ovulasyon testini yaptım hemen hemen aynı koyuluktaydı ama yinede tamamen eşit değildi.benim daha 11.günüm ben bu kadar erken yumurtlamam zaten 35 günde bir adet oluyom genellikle 22-24 arası yumurtluyom ama olabilirmi erken acaba diyede düşünüyom yada testmi bozukki birde şu preseedi dün denedik 2 gm çektim az geldi herhalde hiç bir değişiklik hissetmedim :))

Ronyacım tablonda da yükselme olmuş sonra geri düşer ve yükselirse yine çift yumurtlamadan bahsedilebilir,siz gün aşırı çalışın bari en güzeli o kaçırmamış olursunuz

G.erkl yükselir daha ,senin de son iki gün belli oluyor ateşin,inş bu sefer düşmez

Ronyacım tablonda da yükselme olmuş sonra geri düşer ve yükselirse yine çift yumurtlamadan bahsedilebilir,siz gün aşırı çalışın bari en güzeli o kaçırmamış olursunuz

canım bu kadar erken sence yumurtlama olurmu ya valla şaşkınım ama ovulayon testi ikiside eşit koyulukta değildi yakındı birbirine sanırım vakit var

Nalim cim helal olsun canım.inşallah kötü birşey yoktur.habersiz bırakma bizi

Olabilir de ronyacım ama daha sana erken bence böyle de devam edebilir ,sen dediğim gibi gün aşırı çalış da kaçırmış olma

Hilalcim ne diyeceğimi bilemedim çok geçmiş olsun RABBİM hayırlısını ve gönlündekini tez zamanda kavuştursun sana:Saruboceq:

canım en az 3 mg çekeceksin ben ayaklarımı dikip sonuna kadar enjektörü geriye itiyorum 2 mg yi en dibe sonra yavaş yavaş çek hazneye çok az da girişe sür tatlım ovülasyona gelince erken yumurtlayabilirsin şimdiye kadar onun için tutmamış olabilir günde 2 ye çıkar test sayısını bende ilk 12 gün sabah yakaladım sonra akşam daha koyu oldu ertesi sabah ve öğleden sonra kopkoyu oldu

Özlemcim burda bir yerleşme düşüşü var aslında ama inş yanıltmaz bizi

dün bir olay yaşadım sizinle paylaşmak istedim.eşim arabamı değiştiriyor bir araba bulduk 1 hafta evvel eşim şehir dışına çıkınca kaldı bu haftaya bakma işi araba benim üzerime olacak diye eşim vekalet ver bana ben halledeyim sen gelme dedi sanki birşey beni dürttü yok dedim ben gelcem vekalete gerek yok dedim tam eşimin ofisini yaklaştım eşim tel açtı ben arabayı servise göstereyim sen ofise geç dedi yok dedim bende göreyim arabayı gittim arabanın sahibi bir bayanmış kardeşi ilgileniyor ama kadeşiyle servise gittik gösterdik almaya karar verdim ben arabanın sahibi bayanı yoldan aldık notere gidip devir işlemini yapmak için kadın bir nur yüzlü bir temiz anlatamam size o arada aracın temiz kağıdını almamışlar kardeşi bizi ofise bıraktı gitti tam 3 saat gelmedi biz kadınla sohbete başladık konu nasıl oraya geldi bilmiyorum ama çocuk meselelerini konuştuk bende 40 yıllık ahbabımmış gibi kaına herşeyi anlattım heheheh kadın bana yaparmısın bilmiyorum ama hac dan MERYEM ANA OTU getirtmiştim ablama kolay hamile kalmak ve doğum için dedi sana versem yaparmısın dedi şaşırdım yaparım tabi dedim bir komşusuda kullanmış geri vermiş ben sana kargo yaparım dedi ama benim 7 günüm var reglime dedim bunun suyunu 7 gün içmek gerekiyormuş sonra notere gittik işlemde srun çıktı devir kaldı yarın kadına gideceğim hem otu alacağım hemde devir yapacağız inşallah bana vesile olur bu ot çok istiyorum o kadını Allah gönderdi bana bundan eminim artık kul sıkışmayınca hızır yetişmiyor.umudum yerine geldi sanki.sadece mekkede bulunuyormuş bu ot

Özlemcim burda bir yerleşme düşüşü var aslında ama inş yanıltmaz bizi

bariz bir düşüş bilemiyorumki juliacığım hayırlısı olsun inşallah dün ara ara kasılarım sızı oldu sancı gibi değil göğüslerim şimdiye kadar acımalıydı ama birşey yok bilmiyorum artık

ronyacım her ay aynı zamanda yumurtlayacaksın diye bir kaide yok bence erken yumurtlayabilirsin çalışın..
g.erkl ateşin iyi gidiyor
özlemcim seninde ateşin süper hadi hayırlısı..
inşallah yarın belli olacak herşey hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…