Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

benim zaten hiç umudum yoktu çunku hiçbi belırtım yok sarı akıntı olmus mesela herkesde koyu kıvamlı yok benım sadece camasırım ıslak okadar yada gecen aylardan farklı hiçbişey yok sadece tablom gariptı ama ınsan ateş ölçunce bı beklentısı oluo ben ılk defa sonuna kadar ölçtum bidahada ölçmem oyle ovulasyondan 3 gun sonra teyit ıcın, bıde regl gunu ölçuorum okadar..sen yarın ılk ıdrarınla gebelık testı yap uzulmem dıosan canımm

öyle canımm bende öyle dıorum zaten hep hayırlısını dıledım sağlıklısını onumuzdekı ay fılan tasınma var 30 saatlık yola ev tasıyacağız korkmuoda değildi kalırsam bişey olurmu evı toplıcam yerleştırıcem okadar yol gidicez diye rabbimin bir bıldığı vardr elbett.
ayy bı gırdı forma herkesın ateşi düşmüş guzel haberler almayı umuodum hilalciğme uzuldum ama o iyi çok sukur sen naptın bugun ovulasyon testi yaptınmı cnm

canım öyle daha çok üzülüyorum ancak ateşim yükselirse yaparım o testi.aslında benim belirtilerimde farklıydı o yüzden bu kadar ümitlendim zaten.mesela göğüslerim herzamanki gibi 7.gün birdenbire şişmedi.10. günü falan başladı yavaş yavaş oda yanları acıyo.mesela ağrımda yoktu bugüne kadar.batmalarım vardı dün kasıklarımda.halsizlik vardı.yüzümde hiç sivilce çıkmadı.bende bunlardan çok umutlandım işte.ama ateşim düşünce hiç umudum kalmadı.

haklısın canım yapma ozaman ben arsızlaştım artık onun için negatif görüncee bişey hissetmıorum :))))))))dun yapmıstım bende bugun dusunce ateş yapmadım test...canım belırtıler yanıltıcı olabılır am ben akıntı olayını kendın yapamzsın psıkolojık olamaz bı gu n eğer benımde o cıvcıv sarısı yogun akıntım olursa umutlanırım ınan dedıklerın hep oluo bende ama foss bu saydıkların aslında premenstural sendromu denıo( regl oncesı sendrom) bebk dusununce ona yoruo ve daha cok hıssedıoz bende oylee onun ıcın ben artık hiiç ona yormuorum ama sende ılk defa olmuşş dur bakalım yarında bı bak cnm yarın regl gunu olsa bende umut yokderdim aam senın gunnune evar daha....

bakalım artık hayırlısı ne diyim.bende ilk defa olduğu için bu belirtiler o yüzden umutlandım bu ay.ama dediğin gibi o sarı akıntı bendede yok hatta akıntım yok denecek kadar az.artık yarında düşerse ateşim adet olurum yükselirse ki hiç sanmıyorum o zaman test yaparım.

biozard senin bence hala ihtimalin var zaten,daha gününe var ,ateşin düşüp yükselebilir,sabah da dedim ya erkenden ümitsizliğe kapılma ama bence yarın test yapabilirsin ilk idrarınla,eğer pozitif çıkarsa kana git hemen

ah ah canım nerde o günlerr.pek sanmıyorum ama bakalım eğer yarın ateşim yükselirse sabah test yaparım.ff de hamile tablolarını inceledim böyle iki kere ateşi düşenlerde var aslında.tamda 10 ve 12.günde var.ama işte o bana denk gelir mi bilinmez.

slm hanımlar ilk defa ateş ölçme işini sizlerden öğrendim ve bugüün kırmızlarla tanıştım en azından vucudumu tanımış olup testlere para haracamadım ama şu grafik işi nasıl yapılıyor bir bilen analatsın ya .(

canım rabbime emnanet ol sonuna kadar hak veriyorum sana

hilalcim çok geçmiş olsun canım... sabrına ve söylediklerine hayran kaldım.. bu tevekkülün karşılığını Rabbim verecektir sana emin ol arkadaşm... her zaman bir risk altındayız değil mi hamilelik bitip çocuğu kucağımıza alsak bile ne zaman ne olacağı hiç belli değil... Allahım sana en hayırlı evladı versin inşallah

hilalciğim çok geçmiş olsun bitanem..
maşallah o kadar gü<el şeyler yazmışsınki söylenecek hiçbişey bırakmamışsın..
Allah a emanet ol canım
Allah gönlüne göre versin inş....

Olanlar karşısında üzülmeyip sabırlı davranman beni çok mutlu etti...Hayırlısı böyleymiş ki böyle olmuş canım...Bir süre girmeyeceğim demişsin...Biraz kendini dinle ve fazla arayı açmadan kendini özletmeden geri gel aramıza...

tamam melekcim seni dinleyeceğim en azından beklenmeyen gelene kadar sabredip tevvekkül edeceğim pozitif olacağım çok sağol canım çok teşekkür ederim rabbim yüzünü güldürsün inşallah

amin hepimizin özlemcim şöyle ol işte canım

iyiyim meleğim sen nasılsın keyfim iyi türk malını izliyorum

bende iyiyim sagol emelcim ..

koymadım umutcum birazdan koyucam ama...

geçmiş olsun g.erkl allahım korusun sizi..
Dur bakalım neden bu umutsuzluk yaa daha gününe var..

günaydınlar
moralim çok bozuk bu gün sabah ateşi ölçtüm acayip bir düşüş demek bugün yarın regl olacağım
http://www.fertilityfriend.com/home/2e9bfd

hayırlısı olsun adet olmuşsun sanırım bir dahaki ay umutlar inşallah...

seninde var gününe ya dur bakalım biozard ..

dolunay hamileymiş tebrik ederim darısı olmayanlara inşşşş rabbim beyaz melekciğimede yaşatsın bu duyguyu inşşşş

amin canım benim inşallah ..

bence yumurtladın 20 günü yarın yükselir belki hayırlısı..

inşallah hayırlısyla görürsün dolunaycım

hilalcım geçmiş olsun canım allahım acil şifalar versin herşeyi söylemişsin seni canı gönülden tebrik ediyorum aferimsana yakışan bu ...
Sen kendini böyle hissettigin sürecesabrının mufakatını alıcaksın...

işte ben canım benim benim öyle oldu bende hep kötüyü düşünüp teselli oluyorum şükür halimize allahım hayırlısı versin saglıkla kucagıma almayı nasip etsin ben beklemeye razıyım..

hayırlısı olsun umutcum ama sende ismin gibi degilsin kırmızılar gelmeden umudunu yitirdin gün dogmadan neler dogar canım ..

meleğim diğer tarafa gel tatlişim

burayı merak ettim birde eşim geldi o sırada yemek hazırlamam lazımdı canım..

&#1576;&#1616;&#1587;&#1618;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1605;&#1616;&#1575;&#65010;&#1616;&#1575;&#1585;&#1614;&#1617;&#1581;&#1618;&#1605;&#1614;&#1606;&#1616;&#1575;&#1585;&#1614;&#1617; &#1581;&#1616;&#1610;&#1605;

esragg......................23 mayıs................... esra tr haber ver unutma bizi
biozard.....................27 mayıs..................(ateş ölçme,ovulosyon )
aabeyazmelek.........29 mayıs...................(ateş ölçme,incir kürü,keçiboynuzu pekmezive kürü klomen,yumurta takibi)
g.erkl.........................30 mayıs...................(ateş ölçme)
özlemyalçınkaya........1 haziran...................(ateş ölçme,incir,havuç,keçiboynuzu pekmezi,bal+polen,preseed)
welcome....................2 haziran...................(ateş ölçme )
nalim..........................3 haziran...................(ateş ölçme,ovulosyon,incir kürü )
japanica....................9 haziran...................(ateş ölçme )
luna...........................19 haziran................
ronya.........................20 haziran.................(ateş ölçme ,ovulosyon,preseed)
heoz........................????????

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

OCAK AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

TUBLİİŞŞH.... :hooray: :CüvCüv:
A&S...... :hooray: :CüvCüv:
PEMBE50.. :hooray: :CüvCüv:
ZEYNEPARZU: :hooray: :CüvCüv:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

XTATLIKIZ...............:hooray::CüvCüv:
Dolunay...................:hooray: :CüvCüv: hihoyyyt[/QUOTE]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…