Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Kızlar ben geldim...Koltuklarımı 2. elciye veriyorum onlar taşırlarken bende biraz takılayım dedim...
Ya ewet çizgiyi çekti canım ama DPO 1-2-3 diye yazmadı sorun olmaz dimi kızlar...

yaa özlemcim ben sana demiştim gün dogmadan neler dogarmıiş oyüzdem şükür halimize allahım yeterki ol desin sen ümidini yitirme sabırlı ol mu
fakatını alıcaksın ..
arabanız hayırlı olsun...

Özlemcim hayırlısı bakalım belki de vesile olur ya da hiç gerek kalmaz :lepi:

nasıl bir yanlışlık var tahminince? bide dün bir iki damla oldu akşama kadar ama ağrıdan kıvrandım akşam bir cataflam aldım sabah acayip kanama başladı

ÖZLEM canım Allah'tan hayatta ümit kesilmez...En ummadığın anda yolların tıkansada sana patikadan bir yol çizer...

Yeni arabanda hayırlısı olsun canım...Kazasız belasız kullanmayı nasip etsin...Belkide yeni arabanla bebeğine kavuşursun...

evet canım öyle sabrın sonu selamet olur inşallah çok teşekkür ederim canım Allah daha iyilerini hepinize nasip etsin inşallah

ay kızlar ya bugün ateşim yine yükseldi kafayı yiycem artık he tam diyorum tamam düştü adet oluyorum yine yükseliyor.dün bide baya kasık ağrım vardı.sağ ve sol kasığım bide ortası baya ağrıdı bide bütün gün battı.bugün ağrılar geçti çok şükür.bakalım siz ne yorum yapacaksınız.bide artık diyorum 30 mayısa kadar bekliyim eğer ateşim yüksek devam ederse 30 unda yaparım testi.çünkü asıl adet olmam gereken tarih 30 mayıs.daha erken sanırım.çünkü bi düşüyo bi çıkıyo nolacağı pek belli olmuyo.
http://www.fertilityfriend.com/home/2df74b/?a=3855353&u=1&

Heoz senin günün değildi ki dün,ya dediğim gibi yumrtan çatlamadı kisti atıyorsun ya da bilmediğimiz bişey oldu,ateş yanıltmaz aslında

Allahtan ümidimi hiç ksmedim zaten dilekcim ama umutsuzluk oldu o da stresten dolayı inşallah bu da geçecek :) çok saol canım Allah razı olsun Allah sizede en iyilerini nasip etsin inşallah.inşallah bebekte gelsin canım yaa çok istiyorum hayırlısıyla sağlıkla gelecek inşallah

Heoz senin günün değildi ki dün,ya dediğim gibi yumrtan çatlamadı kisti atıyorsun ya da bilmediğimiz bişey oldu,ateş yanıltmaz aslında

ama dün sabah ateşim düştü luteal faz dediğin dönem mi kısa asıl regl günüm 23 mayıstı 2 gün geçmişti günüm ben klomenin etkisi diye düşündüm hala tam olarak anlayamadım ne demek istediğini nasıl bilmediğimiz bir şey olabilir?ne gibi mesela düşük gbimi?

Ben şimdilik çıkıyorum kızlar saat 15:00 aranızda olurum yine koçişi geçirdikten sonra...

julia bende dün öyle dedim umudumu kazanmak için vesile oldu bana en azından.ınşallah gerek kalmaz hehehe

canım o ottan bendede var yapmadım ama evde duruyo banada arkadaşım getirtmişti.daha öncede bi arkadaşım yine hacdan meryem otu getirtmişti ben onu denedim bişey olmadı o yüzden şu an evde duran otuda yapmadım.inşallah sana bebek getirir.sen yinede umutlu ol canım belkide Allah vesile etmiştir sana.

Heoz ateşine göre söylüorum yani senin yumurtan çatlamış görünüyordu ama yumurtan duruyordu,iki kere olduğunu varsaydık o zaman luteal faz kısa sürdü evet,bilmediğimiz şey yani belki tahmin edemioruz ne olduğunu o anlamda dedim

eğer 20. gün çatladıysa luteal faz 9 gün sürmüş oluyor bu neyden kaynaklanıyor peki yarın hormon tahlili yaptıracağım adetin 3. günü

bide kızlar bu ff de tablonun üstünde takvim varya orda benim 13.de yumurtlama tarihimdi ya 13.den 22sine kadar koyu renk olmuş sonra 23-24 açık renk 25-26 yine koyu renk olmuş.bunun bi anlamı varmı?

bide kızlar bu ff de tablonun üstünde takvim varya orda benim 13.de yumurtlama tarihimdi ya 13.den 22sine kadar koyu renk olmuş sonra 23-24 açık renk 25-26 yine koyu renk olmuş.bunun bi anlamı varmı?

hamile kalabileceğin günler yeşil oluyor sarıya dönerse artık hamile kalmak güçleşiyor diye biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…