Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

DOLUNAY canım tebrik ederim hamileymişin...:CüvCüv: Testin fotoğrafınıda şimdi gördüm...Bencede hamilesin...Süper...:lepi:

JULıA canım sen nasılsın...Ne zamandan beri görüşemiyoruz...Bebişler nasıl...Dr. gittin dimi...

tskler welcome inş. sen de en kısa zamnda kalırsın.. kanı verdim 1 saat sonra çıkacak sonucu çok heyecanlıyım

kızlar bu ateşi hep aynı saatemi ölçeceğiz mesala ben uyanır uyanmaz ölçüyorum bu bazan 5 30 bazan 6 00 bazan 5 oluyor yani göüzmü açtığım an ölçüyorum ya yatağın içinde sattimi beklemliyim ?boshayallersmile

tskler welcome inş. sen de en kısa zamnda kalırsın.. kanı verdim 1 saat sonra çıkacak sonucu çok heyecanlıyım
İnşallah canım ya...Bizler içinde bol bol dua edin...
kızlar bu ateşi hep aynı saatemi ölçeceğiz mesala ben uyanır uyanmaz ölçüyorum bu bazan 5 30 bazan 6 00 bazan 5 oluyor yani göüzmü açtığım an ölçüyorum ya yatağın içinde sattimi beklemliyim ?boshayallersmile

Canım ben çalar saatimi kuruyorum çaldığı gibi fazla hareket etmeden her sabah aynı saatte ölçüyorum...

serpilcim saat çok oynamadığı sürece çok farketmez mesela ben 7de ölçüyordum ama bazen 630da kendiliğimden uyanıyordum yatakta 7 olmasını beklemiyordum uyabdığımda ölçüyordum ama önemli olan genelde hep aynı saatte ölçmen iyi bence

serpilcim saat çok oynamadığı sürece çok farketmez mesela ben 7de ölçüyordum ama bazen 630da kendiliğimden uyanıyordum yatakta 7 olmasını beklemiyordum uyabdığımda ölçüyordum ama önemli olan genelde hep aynı saatte ölçmen iyi bence

evet ilk denemmedi en azından bu ateş ölçme işini öğrendim bilgilendirdiğin için tşk cnm

juliacım bebişler nasılllardıı anlatsana bakarken hangisine bakacağını şaşırdın mı

Evet yaa,ilk olarak minik olanı göstermiş ben de diğeri sanıorum ,bak senin bıcırığa nasıl büyümüş dedi o arada bıcırık da kıpırdandı ,ya cidden ben yeni anladım he ikizleri :))

tesekkür ederim tubacım.. inş. hayırlısı olur ben hala inanamıyorum biri bana şaka yapıyor gibi geliyor :)

Dolunay kaç gündür aklımdasın inan çok sevindim Allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına al inşallah, yani kafandan attın ve bebk geldi inanamıyorum :))

Juliacim cok sevindim ikizlerinin iyi olmasina, masallah:KK66:

Saol canım ya biz de çok sevindik :)

juli adına sevindim gözü aydın olsun :)

Teşekkürler Tubacım darısı olmayan tüm arkadaşlarıma :)

JULİA canım sen nasılsın...Ne zamandan beri görüşemiyoruz...Bebişler nasıl...Dr. gittin dimi...

Tablona bakıorum ben sürekli Welcomecım :) iki gündür iyi değilim aslında ,tansiyonum çok düşük ve ayağa kalktıkça gözüm kararıyo midem iyice bulanıo tansiyonum düşüyor,yatıorum ,bir de çarşambadan beri ağır grip geçiriyorum ,genzim tıkandı nefes almam da güç,off bugün valla ağlayacak gibiyim ama dolunayı görünce çok sevindim :)

Hilalcim Sen sakın iş yapma riskli gebeliğin ne de olsa ,dikkat et yat,inşallah sorun çıkmayacak

evet juliacım ben de hayretler içindeyim hiç aklımda değildi.. hatta rejim yapıyordum aklımın ucundan geçmiyordu hamile kalacağım.. ateş ölçme bana yaramadı galiba stres yaptım herhalde ne zaman rahatladım o zaman oldu bakalım kan tahlili ne çıkacak

JULıA canım çoook geçmiş olsun...Dikkat et diyeyim kendine...Hepsi üst üste gelmiş sende...

juliacım ikiz gebelik kolay değil Allah kolaylık versin sen de bebklerin de çok sağlıklı olsun da... gribin geçer inş. hemen

Kızlar ben çıkıyorum...Kahvaltı edelimde şu bizim ewdeki yarım kalan tadilatıda bitirelim...

Nerde çıkardı bu işleri başıma ya...Ben ne güzel yapmıştım bahar temizliğimi...

Hem 23-24 Mayıs benim düğünümün olduğu gün yani ewlilik yıldönümüm ama biz kaçtığımız günü ewlilik yıldönümü olarak kutluyoruz...

Heoz canım senin ateşine göre tablodan çizgini silmiş ama sen 4 gün daha bekle sonra olmazsan test yaptır bence

Saolun kızlar ya ben cidden çok zorlanıorum yine şu son 1 ay da geçse de kurtulsam bulantılardan,ağlayacam valla az kaldı bugün :)

Heoz canım senin ateşine göre tablodan çizgini silmiş ama sen 4 gün daha bekle sonra olmazsan test yaptır bence

moralim bozuldu julia. bugün namz için 5:25 te kalktım o zaman ölçtüm 36,6 çıktı normalde 7:00 gibi ölçüyordum hep sanırım 36,6 nın altına 3 kere indiği için çizgiyi kaldırdı

dolunay gözün aydın darısı hepimizin başına inş. sağ salim kucağına almak nasip olur

X