Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

inşallah dolunaycım hayırlısı bakalım
evet ögleden sonraya kaldı neyse geç olsun güç olmasın güzelim..

heoz 12 gün çatladıysa yumurtan günü geçmiş canım
ama 20gün çatladıysa 5 gün var hayırlısı olsun bekliyecegiz..

heoz 12 gün çatladıysa yumurtan günü geçmiş canım
ama 20gün çatladıysa 5 gün var hayırlısı olsun bekliyecegiz..

öyle beklemekten başka çare yok bence 2 çatlama oldu 13. gün ve 20. gün ama her ihtimale karşı 4 gün bekleyeceğim

aynı zamanda ögrenecez desene bende cuma günü adet olmazsam yapıcam testimi tabi ateşimin durumuna göre degişir ..

Melekcim valla çok üzüldüm sana öyle mi düşündürdüm ya :KK43: burda peşpeşe okurken heyecanlanıp konuşuyorum kendi kendime yazdım sanıyorum hep :) demekki yazmamışım,ben dedim ya bu ay senin de listede adını göreceğimize inanıyorum ,heyecanla bakıorum tablolarınıza

Dolunay hala çıkmadı mı sonuç ?

Heozcum çok saol,birkaç yer daha aradım en uygun medipol galiba

yok canım lütfen seni üzmek için yazmadım valla bak bende özlürüm şimdi seni ve bebişeri üzdügüm için ben 3 kişiyi üzmüş olucam kusura bakma çok açık sözlüyüm sanırım yaaakannehir

okadar bekliyoruz ama tahliller için 1_2 saat bekliyemiyoruz valla dimi ama sabır canım geçecek bak saat bire geliyor..

Ayy fiyat soruyorum ben de bir yandan telefonda,aradım bildiğim hastaneleri ,yok yok melekcim sen üzülürsen üzülrüm dedim ya :)
Ben dee heyecanlandım şimdi :))

Melekcim valla çok üzüldüm sana öyle mi düşündürdüm ya :KK43: burda peşpeşe okurken heyecanlanıp konuşuyorum kendi kendime yazdım sanıyorum hep :) demekki yazmamışım,ben dedim ya bu ay senin de listede adını göreceğimize inanıyorum ,heyecanla bakıorum tablolarınıza

Dolunay hala çıkmadı mı sonuç ?

Heozcum çok saol,birkaç yer daha aradım en uygun medipol galiba

tmm cnm elimden gelen ne olursa yapmaya çalışırım sıkıntın olursa sen söyle

neyse ben çıkıyorum arkadaşımla buluşucam hazırlanıp çıkayım akşama okurum yazılanları..
dolunaycım inşallah sonucun iyi çıkacak hamileligin onaylanıcak..

X