Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

juliacım dikkat et canım ya geçecek inşallah bunlarda

ikili test için yer araştırıyorum da
çok pahalıymış yaa :KK43:
Aradım aradım en ucuz medipol çıktı offff 400 lira dedi her yer bu 190 a yapacak, ikiz gebelikte farklı bakılıyormuş zaten kandan olmuyormuş en sıkışık zaman bir de Rabbim yardım eder inşallah

Aradım aradım en ucuz medipol çıktı offff 400 lira dedi her yer bu 190 a yapacak, ikiz gebelikte farklı bakılıyormuş zaten kandan olmuyormuş en sıkışık zaman bir de Rabbim yardım eder inşallah

Allah yardımcınız olsun canım ya masraflar ikiye katlayacak bundan sonra

julia eğer devlet hastanelerinde yapılabiliyorsa kamu hastanesin de eşim müdür yardımcısı bir araştır istersen belki daha ucuzdur işlemlerde kolaylık sağlar sana

Bizim sınavımız da bu,sıkıştıkça sıkışıyoruz,bir yerlerden hep ek gider çıkıyor,Elbet bunun da bir çıkışı olacak,sabretmem lazım,Rabbim herkesin yardımcısı olsun

Kızlar ben bugün bir karar aldım daha doğrusu dün gece eşim şehir dışındaydı oturup sakin sakin düşündüm bu aydan sonra hiçbirşey yapmayacağım zaten yeteri kadar stres var birde ateş ölçmek falan dahada stres yapıyor oyüzden hiçbirşey yapmamaya kendi haline bırakmaya karar verdim ağustos başındada inşallah sağlık şartlarımız uygunsa aşılama yada tüp bebek yaptırmak istiyorum hayırlısıyla bugün eşim dönecek onada kararımı bildireceğim ama hep aranızda olmaya çalışacağım dualarımda hep sizinle olacak.

Devlette 3 boyutlu bakılıyor mu ki ?
^ya da boyutlu bakılması lazımmış sadec o ölçüm geçerli oluyormuş

Özlemcim hayırlısı olsun da dediğim gibi ateş ölçmeyi bırakırsan belki kafan daha rahat olur

Özlemcim hayırlısı olsun da dediğim gibi ateş ölçmeyi bırakırsan belki kafan daha rahat olur

aynen öyle juliacım bırakıcam çünkü gerçekten kötü oluyorum herşey ona endeksli oldu hayatımda :KK43: hayırlısı ne ise o olsun inşallah

ay canım benim hepimiz hamile olalım ben olursam seni arkamdan süreklerim canım
umudunu yitirmek yok canım sen böyle yaparsan bebegin nasıl gelir olmaz canım bak kendin diyorsun ateşim farklı diye farklılık bebek getirir inşallah lütfen bunlar kafaya takılacak şeyler degil saglıgımız yerinde olsun yeter tamammı bak kızıyorum hehe

kızma bana melek :KK43: umutlu olmayı okadar ço istiyorumki ama olmuyor ne yapayım neyse rabbim büyük inşallah dediğin gibi olur önce sen hamile kalırsın bende arkandan sürüklenir gelirim heeheh[/QUOTE]

inşallah canım pozitif ol çünkü üzülünce ele birşey geçmiyor... güzelim

Özlem aletini değiştirme ,onunla alakalı bişey değil valla sanaysaklayacam ateş ölçmeyi hee,daha ortada hiç bişey yokken nasıl hamile değilim diye umutsuzluğa kapılıorsun yaa,sakin ol az,kafnı dağıt bekleme

Melekcim sana niye küs olayım ben yorum yaptım sanıyorum yoksa yazmadım mıı?
Maşallah valla nazarım değmesin dedim ama içimden mi ddedim ki? bende şaşırdım :))

Ben senden bu ay olumlu sonuçlar bekliyrum canıminş da öyle olur seviniriz hep beraber :)

yok canım yapmadın arkadaşım benimde dikkatimi çektide neyse bebişlerin için birşey demiyorum güzelim ama herkeze yapıyor beni neden es geçiyor diye düşündüm yani içimcen geçenleri söylerim ..

kızlar merhaba.. az önce test yaptım bir baksanıza pozitif mi... resimde daha silik çıkıyor... çok heyecanlıyım kalbim yerinden çıkacak gibi

ayyy canım tebrikler allahıım sonucunda hihoyyythihoyyyt onaylar hadi bakalım çok sevindim :lepi:
evet hilalcım dolunayı sürükledin...

aslında bekleyecektim 2. düzey usg den sonra alacaktım ama dayanamadım 3-4 parça elbise falan aldım bide nivea bakım çantasını. ee sırayla almak lazım her ay 100tl lik alışveriş yapsak anca biter:)))) bi anda alınmazki:) 2-3 ay sonrada beşikk taksitini ödemeye başlarız inş ama son ay getirtiriz inş

bide erkek diyorlarmış:))))

oy tubacım yigenime almaya başlamışsın kıyafetleri maşallah allahım kucagınada almayı nasip etsin

kızlar yarın doktora gidicem bugün biraz kahverengi lekelnmem oldu yatıyorum biraz o yüzden fazla giremiyorum yarın doktora gidicem dualrınıza ihtiyacım var

yat dinlen canım tez canlı olma inşallah birşey çıkmayacak dualarım seninle...

Kızlar ben salı gününe kadar yokum...Tadilat çıkardık biraz ewe...Salı aranızdayım yine...

tamam canım sen bak işine atlatlat biz buralardayız...

günaydın kızlar bugün regl günüm ama ateşim düştü dün 36.6 dı bugünde 36.5 akşama doğru gelir hiç atlamayan kırmızılar :KK43: neyse en azından vücüdumun ateş düzeyini öğrendim :)) inşallh diğer kızlar hamiş olur

hayırlısı olsun canım dur bakalım adet gelene kadar umut var..

günaydın arkadaşlar
hilal inş. hiç bir sıkıntı yoktur gönlünü ferah tut allah yar ve yardımcın olsun
tuba arkadaşımıda tebrik ediyorum darısı olmayanlara diyorum:)
arkadaşlar ff ovülasyonumu ve DPO mu kaldırdı bugün itibariyle ne oldu hiç anlamadım bilgilendirirseniz sevinirim dün regl günümdü bu arada olmadım hala
http://www.fertilityfriend.com/home/2e9bfdbilmiyorumkismile

ben ateşini göremedim yaa..

GÜnaydın kızlar ben artık bu ay ateŞ ÖlÇmeyİ bıraktım adette olamadım İdrar testİde negatİf doktor cİvenıma gİdİcem yarın yada ÖbÜr gÜn bakemmm ne deyecekk

siliyorum ozaman listeden seni...

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan Günaydın hatunlar... opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

http://www.fertilityfriend.com/home/2d6ba9

güzel gidiyor ateşin hadi bakalım..

kızlar bu ateşi hep aynı saatemi ölçeceğiz mesala ben uyanır uyanmaz ölçüyorum bu bazan 5 30 bazan 6 00 bazan 5 oluyor yani göüzmü açtığım an ölçüyorum ya yatağın içinde sattimi beklemliyim ?boshayallersmile

evet canım hergün aynı saatte yataktan kalkmadan ölçülecek ölçümler yanlış çıkar yoksa...
saatini kur öyle ölç..

Kızlar ben çıkıyorum...Kahvaltı edelimde şu bizim ewdeki yarım kalan tadilatıda bitirelim...

Nerde çıkardı bu işleri başıma ya...Ben ne güzel yapmıştım bahar temizliğimi...

Hem 23-24 Mayıs benim düğünümün olduğu gün yani ewlilik yıldönümüm ama biz kaçtığımız günü ewlilik yıldönümü olarak kutluyoruz...

evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun welcome...

juliacım gözün aydın görmüşsün ikizleri maşallah
geçmiş olsun dikkat et kendine dinlen valla dinlenmeden geçmiyor grip özellikle hamilelikte zor oluyor ..

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

luna............................23 mayıs................... haber ver silicem
esragg......................23 mayıs................... esra tr haber ver unutma bizi
heoz..........................23 mayıs....................(ateş ölçme,klomen) beklemede
erkaymak.................27 mayıs...................(ateş ölçme )
biozard.....................27 mayıs..................(ateş ölçme,ovulosyon )
aabeyazmelek.........29 mayıs...................(ateş ölçme,incir kürü,keçiboynuzu pekmezive kürü klomen,yumurta takibi)
g.erkl.........................30 mayıs...................(ateş ölçme)
özlemyalçınkaya........1 haziran...................(ateş ölçme,incir,havuç,keçiboynuzu pekmezi,bal+polen,preseed)
welcome....................2 haziran...................(ateş ölçme )
nalim..........................3 haziran...................(ateş ölçme,ovulosyon,incir kürü )
japanica....................9 haziran...................(ateş ölçme )
ronya.........................20 haziran.................

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

OCAK AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

TUBLİİŞŞH.... :hooray: :CüvCüv:
A&S...... :hooray: :CüvCüv:
PEMBE50.. :hooray: :CüvCüv:
ZEYNEPARZU: :hooray: :CüvCüv:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: :nazar: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

hilal24.......................:hooray: :CüvCüv: :nazar:
XTATLIKIZ...............:hooray::CüvCüv:
Dolunay...................:hooray: :CüvCüv: hihoyyyt

canım hayırlısı olsun! Cok ama cok tebrik ederim.. Allah kucaginda gormeyi nasip etsin :nazar:

kan testi sonucu kac cıktı?

kızlar bu arada ben eski ss2302 nickimi degistirmistim..simdiki nickim Luna ve dun regl oldum yine :1no2: yeni gunum 19 haziran

neyse kısmet degilmis..
bu ay klomenle 3. ayım.. doktor bana 4. aydan sonra gel demisti de tecrubeli arkadaslara sormak istiyorum siz kacıncı aydan sonra gectiniz asılama yada tup bebege? yada bu konuda bi bilginiz var mı??

bu arada hilal'cigim umarım akıntın gecmistir..

julia'cıgım ikizlerine de maşallah :nazar: hep diyorum benim icime 2 kız doguyor..kaydirigubbakcemile2

Saolun kızlar ya ben cidden çok zorlanıorum yine şu son 1 ay da geçse de kurtulsam bulantılardan,ağlayacam valla az kaldı bugün :)

geçecek canım o günlerde ben 2 3 ay öncesini hatırlıyorum ateş tablolarımızı koyuyorduk her gün heyecanla bak o günler geride kaldı senin bulantılarında geçecek hayırlsı ile

dolunay gözün aydın darısı hepimizin başına inş. sağ salim kucağına almak nasip olur

Allah razı olsun canım, herkes bu duyguyu yaşar inş.

Kızlar ben bugün bir karar aldım daha doğrusu dün gece eşim şehir dışındaydı oturup sakin sakin düşündüm bu aydan sonra hiçbirşey yapmayacağım zaten yeteri kadar stres var birde ateş ölçmek falan dahada stres yapıyor oyüzden hiçbirşey yapmamaya kendi haline bırakmaya karar verdim ağustos başındada inşallah sağlık şartlarımız uygunsa aşılama yada tüp bebek yaptırmak istiyorum hayırlısıyla bugün eşim dönecek onada kararımı bildireceğim ama hep aranızda olmaya çalışacağım dualarımda hep sizinle olacak.

canım bazen gerçekten rahatlamak iyi oluyor.. en yakın örneği benim... bu ay hiç bir sey yapmadım kafam çok rahattı galiba tuttu u ay

tskler melekcim hadi sıra sende inşallah... sonuç çıkmamış daha aradım çımadı dedilker aman ya öğleden sonraya mı kaldı acaba

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

esragg......................23 mayıs................... esra tr haber ver unutma bizi
heoz..........................23 mayıs....................(ateş ölçme,klomen) beklemede
erkaymak.................27 mayıs...................(ateş ölçme )
biozard.....................27 mayıs..................(ateş ölçme,ovulosyon )
aabeyazmelek.........29 mayıs...................(ateş ölçme,incir kürü,keçiboynuzu pekmezive kürü klomen,yumurta takibi)
g.erkl.........................30 mayıs...................(ateş ölçme)
özlemyalçınkaya........1 haziran...................(ateş ölçme,incir,havuç,keçiboynuzu pekmezi,bal+polen,preseed)
welcome....................2 haziran...................(ateş ölçme )
nalim..........................3 haziran...................(ateş ölçme,ovulosyon,incir kürü )
japanica....................9 haziran...................(ateş ölçme )
ronya.........................20 haziran.................
luna..........................????????

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

OCAK AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

TUBLİİŞŞH.... :hooray: :CüvCüv:
A&S...... :hooray: :CüvCüv:
PEMBE50.. :hooray: :CüvCüv:
ZEYNEPARZU: :hooray: :CüvCüv:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: :nazar: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

hilal24.......................:hooray: :CüvCüv: :nazar:
XTATLIKIZ...............:hooray::CüvCüv:
Dolunay...................:hooray: :CüvCüv: hihoyyyt

Lunacım sağolsaı canım kan sonucu çıkmadı daha bana 12.15de çıkacak dediler.. bi de kansızlık davardı bende onun sonucu 2buçukta çıkacak tüm hepsini birde gösterecem doktora o yüzden 2 bucukta gidecem hastanye... hamilelik sonucunu tel ile öğrencem önce, aradım çıkmamış dedi ve yemeğe gideceklermiş çatlıyorum meraktan

X