Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

bulantım 2 gündür başladı ama sabahları aç karnına tutuyo perşembe günü kontrolümüz var sen nasılsın canım

kızlar ben polen aldım hamileler ilk 3 ay polen yemeli diyorlar bebğin gelişimi için bide bende iştah yok zorla yemek yiyiyorum en azından sabahları aç karnına 1 tatlı kaşığı alsam iştahım çoğalır

canım korkumdan elimi vuramıyorum ama rahimim kalınlaşmış onu hissediyorum

haklısın canımm korkar ınsan tabi..benimde mide ilacı almam lazım eşimde istersen içme artık yerleşıosa kandan beslenir zarar verir dedii ya bi emin olsam rahimağzıyla ilgili bu durumdan gercekten oylemı oluo acaba..oyleyse kesın bebek yok derım ılaca devam ederım..

canım miğde ilacı hakkında hiçbişey bilmiyorum ama eğer bebiş düşünüyosan kesinlikle ağrı kesici bile alma derim

canım miğde ilacı hakkında hiçbişey bilmiyorum ama eğer bebiş düşünüyosan kesinlikle ağrı kesici bile alma derim

haklısın canımda işte gastrit başlıo bendede mide bulantısı yasıorum bısey yıyemıorum mecbur ıcıyorum 3 ay içmem gerekıo tedavi olması ve geçmesi için..11 ayın stresı işte hiç boyle bi şıkayetım yoktu bu yıl çıktı stres kökenlı bı rahatsızlık gastrıt aylardır duzenlı ıçmedım bebekde yok barı bu arada tedvımı olayım dıorum yoksa bi şekılde gebe kalsam çok kotu bulanıo sımdı bıle zaten ozaman hiiç dayanamam..
ben cıkayım cnm sende dınlen annesı yorma kuzunu çook öptümm cnm iyi geceler..

haklısın canımda işte gastrit başlıo bendede mide bulantısı yasıorum bısey yıyemıorum mecbur ıcıyorum 3 ay içmem gerekıo tedavi olması ve geçmesi için..11 ayın stresı işte hiç boyle bi şıkayetım yoktu bu yıl çıktı stres kökenlı bı rahatsızlık gastrıt aylardır duzenlı ıçmedım bebekde yok barı bu arada tedvımı olayım dıorum yoksa bi şekılde gebe kalsam çok kotu bulanıo sımdı bıle zaten ozaman hiiç dayanamam..
ben cıkayım cnm sende dınlen annesı yorma kuzunu çook öptümm cnm iyi geceler..

tamamcanım geçmiş olsun Allah acil şifalar versin herşey bebişlerimiz için sanada iyi geceler bende öptümmm

hele şükür şu tabloyu koyuverdin özlemcim kafana takılacak bişey yok sen 16. günü ilişkiye girdiysen hiç sorun değil rahat ol :)

tablomu koyucam bakın kızlar

canım gözün aydın Allah tamamını erdirsin inş. beni yanlız bırakmadın mayıs ayında :)

talım ben demiştim sana senin tablon benimkinin aynısı diye bak koyuyuorum incele

tatlım benim gözünaydın yiğenlerim iyiymiş annesi bak banada dua edin bende perşembe günü görücem bebişimi :)

kimin elinden tutmuşmu meleğim anlamadım bilmiyorumkismile

hilalcim bir tek ogün olmadı malesef daral geldi artık hehehhe

günaydın kızlar bugün yumurtlamadan sonra 13. günüm ve idrar testim negatif çıktı :KK43: doktorum yarın kan testi için çağırdı 14. gün gel demişti. bugün çıkmadığına göre yarın ne olur :KK43: ben progestan kullandım vajinal yolla. ateşi yükseltir demişlerdi ama benim önceki aylar gibiydi ateşlerim hatta 11. gün 36.5 çıktı üzülmüştüm. 12. gün bakmadım. 13.gün 36.8 çıkınca bi heves test yaptım ama çıkmadı senağlama umut var mı?????

umutçum renin ya da gaviskon kullanabilirsin hamilelikte veriliyor canım onları kullanabilirsin
erkaymak belli olmaz canım belki idrarda çıkmadı dr test daha yaparsın

adetin 1.günü: 36.5
adetin 2.günü: 36.5
adetin 3.günü: 36.5
adetin 4.günü: 36.5
adetin 5.günü: 36.4
adetin 6.günü: 36.4
adetin 7.günü: 36.5
adetin 8.günü: 36.5 +
adetin 9.günü: 36.4
adetin 10.gün: 36.5
adetin 11 gün: 36.7
adetin 12.gün: 36.4+
adetin 13.gün: 36.6+
adetin 14.gün: 36.8+
adetin 15.gün: 36.9+
adetin 16.gün: 36.6
adetin 17.gün: 36.8
adetin 18.gün: 36.6
adetin 19.gün: 36.8
adetin 20.gün: 36.7
adetin 21.gün: 36.9
adetin 22.gün: 36.8
adetin 23.gün :ölçemedim
adetin 24.gün: 36.8
adetin 25.gün: 36.7
adetin 26.gün: 36.7
kızlar ff e göre bugün adet günüm olmadım çok şükür:Saruboceq: dün adet olcakmışım gibi karın ağrılarım oldu ve bu göğüsler ne iş anlamadım geçen aydan beri patlıcakmış gibi ağrıyo ucu değil ama kenarları altı üstü kızlar nolur dua edin gelmesin kırmızılar....

adetin 1.günü: 36.5
adetin 2.günü: 36.5
adetin 3.günü: 36.5
adetin 4.günü: 36.5
adetin 5.günü: 36.4
adetin 6.günü: 36.4
adetin 7.günü: 36.5
adetin 8.günü: 36.5 +
adetin 9.günü: 36.4
adetin 10.gün: 36.5
adetin 11 gün: 36.7
adetin 12.gün: 36.4+
adetin 13.gün: 36.6+
adetin 14.gün: 36.8+
adetin 15.gün: 36.9+
adetin 16.gün: 36.6
adetin 17.gün: 36.8
adetin 18.gün: 36.6
adetin 19.gün: 36.8
adetin 20.gün: 36.7
adetin 21.gün: 36.9
adetin 22.gün: 36.8
adetin 23.gün :ölçemedim
adetin 24.gün: 36.8
adetin 25.gün: 36.7
adetin 26.gün: 36.7
kızlar ff e göre bugün adet günüm olmadım çok şükür:Saruboceq: dün adet olcakmışım gibi karın ağrılarım oldu ve bu göğüsler ne iş anlamadım geçen aydan beri patlıcakmış gibi ağrıyo ucu değil ama kenarları altı üstü kızlar nolur dua edin gelmesin kırmızılar....

ateşin gayet iyi canım .bence hamile olabilirsin..inşallah gelmez kırmızılar

g.erkl canım inş hamileyizdir hepimiz rabbim bizede yaşatsın bu duyguyu..seninde maşşallah ateşin iyi gidiyor ben henüz tablomu akleyemiyorum mesaj sayımdan dolayı:KK43:

günaydın kızlar bugün yumurtlamadan sonra 13. günüm ve idrar testim negatif çıktı :KK43: doktorum yarın kan testi için çağırdı 14. gün gel demişti. bugün çıkmadığına göre yarın ne olur :KK43: ben progestan kullandım vajinal yolla. ateşi yükseltir demişlerdi ama benim önceki aylar gibiydi ateşlerim hatta 11. gün 36.5 çıktı üzülmüştüm. 12. gün bakmadım. 13.gün 36.8 çıkınca bi heves test yaptım ama çıkmadı senağlama umut var mı?????
canımm dur daha regl gnun bıle gelmemiş geçmemiş idrar testınde daha geç çıkıo yarın bellı olur hersey..ınsallah vardır bebiş
umutçum renin ya da gaviskon kullanabilirsin hamilelikte veriliyor canım onları kullanabilirsin
erkaymak belli olmaz canım belki idrarda çıkmadı dr test daha yaparsın
canımm benım içtiğim en iyisi ama gebelikte içilmmemesi gerekıo onlarıda biliyorumda atık bugunden sonra içmiim bakalım gavıskon var evde ona devam edeyim olmazsa regl olana kadar..sen nasılsın tatlım kılo aldınmı nasıl gıdıo artık için bıraz rahatladımı cnm
kızlar bide kasıklarım hafif hafif sızlıyo öyle şiddetli bi batma falan yok ama..
bayy ateşin gayet iyi reglde olmamıssın test yapsaydın keske ılk ıdrarınla yada yarın yap artık:)))
günaydın kızlar...göğüslerim çok acıyor elimi değdiremiyorum..inşallah hamileliğin habercisidir :))

http://www.fertilityfriend.com/home/2e6ba4

canımm diğer aylardan farklıysa neden olmasın belkı bebişden dolayıdır ağrı ama sankı bıraz erken değilmi belırtı için tatlım

--------------------------------------------------------------------------------

12.gun 36.3 (ov.testi pozitif kopkoyu)

13.gun 36.3 tahmini ovulasyon
14.gun 36.3
15.gun 36.4
16.gun 36.7
17.gun 36.7
18.gun 36.5:
19 gun 36.7
20. gun 36.7
21.gun 36.7
22.gün 36.7
23.gun 36.7
24 gün 36.7(bugun)
25.gun
26.gun
27.gün(beklenmeyen gün)
gunaydınn kıslar bugunde bi değişiklik yok aslında grafıkte görmek isterdım ff ne yorum yapardı acaba:)))))

--------------------------------------------------------------------------------

12.gun 36.3 (ov.testi pozitif kopkoyu)

13.gun 36.3 tahmini ovulasyon
14.gun 36.3
15.gun 36.4
16.gun 36.7
17.gun 36.7
18.gun 36.5:
19 gun 36.7
20. gun 36.7
21.gun 36.7
22.gün 36.7
23.gun 36.7
24 gün 36.7(bugun)
25.gun
26.gun
27.gün(beklenmeyen gün)
gunaydınn kıslar bugunde bi değişiklik yok aslında grafıkte görmek isterdım ff ne yorum yapardı acaba:)))))
canım ateşin sabitlemiş umarım olur bu ay keşke olsada peş peşe hamileyiz diye bağırsak burdan:lepi:

canımm diğer aylardan farklıysa neden olmasın belkı bebişden dolayıdır ağrı ama sankı bıraz erken değilmi belırtı için tatlım

valla diğer aylarda yoktu bişet.kasıklarımda çok ağrıyor.arasıra batıyor.bencede erken olabilir sanırım kendimi çok dinliyorum.neyse artık hayırlısı canım..

X