Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

bıozard canım tablom karıstı gıttı ama ben sana ovulasyondan sonrasını yazayım
13.gun 36.3 tahmini ovulasyon
14.gun 36.3
15.gun 36.4
16.gun 36.7
17.gun 36.7
18.gun 36.5
19 gun 36.7
20. gun 36.7 (bugun)

maşallah güzel gidiyor adın gibi olumutcum karamsarlık olmaz tamammı :1no2:

allah razı olsun canım bizimde duamız sizlerle..

biozard onu biliyorum nevetna arkadşımızda yapmıştı ondadanpozitif çıkmıştı ..

bende duygusallak var buara özlemcim akşamda aşk ve cezaya bakarken agladım anne lızına yavrum dedikçe yüregimde fırtınalar koptu...
iyi yapmışsın kendini nasıl iyi hissedersen öyle yap..

hoşbulduk umutcum napayım valla arada kasık agrım oluyor ama dikkate almıyorum benimde aynı gün sanırım 13 gün yumurtladım 14 üste sayarsak ama ateşime göre test yaparım beklemek bile güzel heyecan veriyor
ay senin ateşin güzel gidiyor hadi hayırlı haberler..

melekcimm benimde var kasık ağrısı hatta çatlamadımı acaba dıorum yumurtam ,yada catladıktan sonra gerı kalan sarı cisim kendı içine kanayıp kıst olurmuş bende olmustu daha once reglle atıldı..benımde ov.testınde pozıtıf cıktıktan 2 gun sonra fılan ateşim yükselıyor 2gun sabıt kalıo bakaalım canım bizim sprm probelmı var pek beklemıorum ama sen ve bıozarddan umutluyum..

aaa çok ayıp ama ya umudunu yitirme allahım ol dedikten sonra birde sen böyle olmaz gözüyle bakarsan zaten olacagı varsada olmaz aynı herşey onayladı buay pek fazla kendimi dinliyorum sanırım kaydirigubbakcemile3

ben okadar bekleyip stres yapamam valla bir an önce varmı yokmu öğrenip rahatlamak istiyorum.ben adeti yüksek ateşle olmuyorum bu ay 36.3 le geçen ay 36.2 le adet oldum.benim birden düşüyo anlıyorum zaten adet olacağımı oyüzden son güne kadar ölçüyorum ateşimi.

aynı benim gibi adete 2 gün kala düşüyor ateşim

opuyorumnanaktankızlar hepinize iyi geceler..sohbetiniz için sağolun ateşimede cevap verdiniz...herşey gönlünüzce olsun iyi geceler tatlı rüyalarrr

seninde haticecim bir daha gelmemezlik yapma bekliyoruz..

Kızlar ben geldim...Nasılsınız...Yazlıktaydım yine dün gittim şimdi geldik...Orada internet olmadığından giremedim...Şimdide eşimi işe geçirdim oturdum hemen...

valla iyi alıştın yazlıga ordan bebek alıp gel bakalım kaydirigubbakcemile3

Ozaman bir sorun yok canım...

Benim ateş daha düşüklerde... http://www.fertilityfriend.com/home/2d6ba9

daha çatlamamış yumurtan .. devam welcome çalışmaya..

kızlar ovulasyon testini gebelik testi gibi kullanabilirsiniz bende öle yaptım ve hala elimde bi kaç tane var sıkıldıkça yapıyorum çift çizgi görmek güzel oluyor:)

tamam canım sagol..

http://www.fertilityfriend.com/home/2e6ba4

artık yükselişe geçtim kızlar....ama hangi düşüş yumurtlama bilemiyorum???

2 gün sonra adet günün canım hadi bakalım neler olucak görücez..

İyiydim düne kadar :KK43: bu sabah ateş pik yapar diyordum ama 36.0 dan 36.2 ye ancak yükseldi kırıldım biraz bakalım hayırlısı ne olacak CADIARZU

bence gayet iyi çıkışı artık yükselmeye başlamış yavaştan hep yükselir inşallah canım

MİKEMMEL yükselmesini bekliyordum ama ben yaaa

oldu özlemcim 36.0 36.9 mu olsun şimdiye kadar hiç öyle tablo gördünmü sen :umursamaz:

http://www.fertilityfriend.com/home/2e3071

GÜNAYDIN KIZLAR NASILSINIZ :lepi:
Bİ ADET OLSAMDA ŞU TABLODAN KURTULSAM opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

günaydın
sonunda ff çizgimi çekmiş ama benim 13. günde bir çatlamam oldu sanırım ya o günde ağrılarım olmuştu çünki

http://www.fertilityfriend.com/home/2e9bfd

hadi gözün aydın canım beklemeye geçtin sende..

mirage sana yazacaktım sıralama karışmış 2 gün sonra adet günün hadi bakalım
g.erkl. yarıında yükselecek ff onaylıyacak 18 günü hayırlısı olsun
biozard maşallah süper tablon nazar degmesin

kist niye ateş yapsınki?senin ateşin hep böylemiydi bu ay baya tuhaf çatlamamış gözüküyo.bi sorunun varmıydı mesela pko gibi adet düzensizliği gibi.

canım geçen aylarda kistim vardı hep yüksekti ondan diyorum ama kist ateş yapmıyoda olabilir ben kendimden pay biçtim düzüensiz adet oluyorum canım geçen ay tam tablo yapmadım ama 36.7 lerden 36.3 düştü adet olmuştum cadıarzu

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

mirage1983.............15 mayıs....................(ateş ölçme,incir kürü)beklemede..
luna............................23 mayıs...................
esragg......................23 mayıs...................
erkaymak.................27 mayıs...................(ateş ölçme )
biozard.....................27 mayıs..................(ateş ölçme,ovulosyon )
aabeyazmelek.........29 mayıs...................(ateş ölçme,incir kürü,keçiboynuzu pekmezive kürü klomen,yumurta takibi)
g.erkl.........................30 mayıs...................(ateş ölçme)
özlemyalçınkaya........1 haziran...................(ateş ölçme,incir,havuç,keçiboynuzu pekmezi,bal+polen,preseed)
welcome....................2 haziran...................(ateş ölçme )
nalim..........................3 haziran...................(ateş ölçme,ovulosyon,incir kürü )
japanica....................9 haziran...................(ateş ölçme )
ronya.........................20 haziran.................

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

OCAK AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

TUBLİİŞŞH.... :hooray: :CüvCüv:
A&S...... :hooray: :CüvCüv:
PEMBE50.. :hooray: :CüvCüv:
ZEYNEPARZU: :hooray: :CüvCüv:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: :nazar: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv::teytey:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:hihoyyyt

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

hilal24.......................:hooray::CüvCüv::teytey::nazar:

amin canım sağol.inşallah düşmez ya geçen aydan biraz farklı bi tablo ama bakalım nolacak.geçen ay 37 yi hiç görmemiştim.bide bişey sorucam bu tabloda geçen ay çatladıktan sonra 1-2-3-4-5 falan diye sayıyodu şimdi saymıyo neden?

bence gayet iyi çıkışı artık yükselmeye başlamış yavaştan hep yükselir inşallah canım

oldu özlemcim 36.0 36.9 mu olsun şimdiye kadar hiç öyle tablo gördünmü sen :umursamaz:

AYY Melekcim öyle güldümki anlatamam harikasın arkadaşım ya Allah razı olsun :lepi:

maşallah güzel gidiyor adın gibi olumutcum karamsarlık olmaz tamammı :1no2:

aaa çok ayıp ama ya umudunu yitirme allahım ol dedikten sonra birde sen böyle olmaz gözüyle bakarsan zaten olacagı varsada olmaz aynı herşey onayladı buay pek fazla kendimi dinliyorum sanırım kaydirigubbakcemile3

aynı benim gibi adete 2 gün kala düşüyor ateşim

seninde haticecim bir daha gelmemezlik yapma bekliyoruz..

valla iyi alıştın yazlıga ordan bebek alıp gel bakalım kaydirigubbakcemile3

daha çatlamamış yumurtan .. devam welcome çalışmaya..

tamam canım sagol..

2 gün sonra adet günün canım hadi bakalım neler olucak görücez..

hadi gözün aydın canım beklemeye geçtin sende..

evet cnm hayırlısı bakalım benide listenize ekleyebilirmisiniz sat 26 nisan yaş 30 beklenen regl tarihi 23 mayıs klomen kullandım ateş takibi yaptım tşkler şimdiden

amin canım sağol.inşallah düşmez ya geçen aydan biraz farklı bi tablo ama bakalım nolacak.geçen ay 37 yi hiç görmemiştim.bide bişey sorucam bu tabloda geçen ay çatladıktan sonra 1-2-3-4-5 falan diye sayıyodu şimdi saymıyo neden?

Canım VIP üyeliğin bittiği için yazmıyor benimde öyle

onaylasın bakalım :)) çok heyecanlıyım yaa inşallah bu ay olur

günaydın
sonunda ff çizgimi çekmiş ama benim 13. günde bir çatlamam oldu sanırım ya o günde ağrılarım olmuştu çünki

http://www.fertilityfriend.com/home/2e9bfd

canım sen iki kere yumurtlamış olabilirsin klomen falan kullandın mı?belkide hem 13.gün hemde 20.gün yumurtlamışsındır.ama 13.gün yumurtladıysan şimdi hamilelik belli olur ona göre 12.güne gelmişsin.ovulasyon testin varsa yapsaydın bitane anlardın.

senin ikizmiş julia senin tüp bebek deil ama dimi ?

Pretty haber aldığıma sevindim,insan merak ediyor ses soluk çıkmayınca,hayırlısı olsun senin için inş bebeğin sonuna kadar seninle kalır ve kucağına alırsın sağ salim.Ben klomen kullandığım için ikiz oldu :) sürpriz bizim için yani :)

Hilalcim benim değerim 11. günde 57 idi,bence senin değer gayet yüksek ama yine de umutlandırmayalım,sürpriz olsun senin de :) erken döllenme ise o yüzden de yüksek olabilir,öyle diyelim ama sürprizin gelsin yine de :)

X