Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

aslında istiyordum yapmayı hem yemeği 9,5 ta yedik hemde üzerinize afiyet bağırsaklarım iyi değil hem ishal hem gaz şişkinlik 3 gündür geberiyorum tutamazdım idrarımı :KK43:

merak etme canım 1-2 güne geçer ishalin.bende yumurtlamadan 1-2 gün önce ishal olmuştum yumurta çatladıktan 1-2 gün sonra ise kabız oldum halada öyleyim.kabız daha kötü emin ol oda şişkinlik yapıyo.progesterondan dolayı sanırım kabız oluyomuşsun.sende olursun yakında.

hiç sorma canım ben 36.7yle regl bıle oluorum ateşlıyız ıkımızde ama bende fos cıktı hep:))))) onun ıcın dedığın gıbı bende ovulasyondan sonra 3 gun yuksek oluosa olçmuyorum sonrada bu ay 2 gunden sonra dustu ondan olçtum yarında ölçer bırakırım reglim geçerse ancak ozaman umutlanırım bakalım....

ben okadar bekleyip stres yapamam valla bir an önce varmı yokmu öğrenip rahatlamak istiyorum.ben adeti yüksek ateşle olmuyorum bu ay 36.3 le geçen ay 36.2 le adet oldum.benim birden düşüyo anlıyorum zaten adet olacağımı oyüzden son güne kadar ölçüyorum ateşimi.

Maşallah umutcum maşallahh
saol canımm sen beklemeye geçtin sanırım benımde bu ay pozıtıf gorduğum gun ve ertesı gun çalışma oldu rahim fılmı vektırmıstım ilişkı yasaktı oncesınde olamadı sen ıyı calıstın guzelım hadı bakalım esıne babalar gunu hedıyesı olur ınsallah:)))))
melekcimm benimde var kasık ağrısı hatta çatlamadımı acaba dıorum yumurtam ,yada catladıktan sonra gerı kalan sarı cisim kendı içine kanayıp kıst olurmuş bende olmustu daha once reglle atıldı..benımde ov.testınde pozıtıf cıktıktan 2 gun sonra fılan ateşim yükselıyor 2gun sabıt kalıo bakaalım canım bizim sprm probelmı var pek beklemıorum ama sen ve bıozarddan umutluyum..

ah canım bendede var o ağrı ama normalde yok gün içinde yani.sadece idrarımı yaparken kasıklarımda özelliklede sağ tarafımda bi ağrı oluyo.bende acaba diyorum çatlamadımı yumurtam.ama sonra düşünüyorum ateş onayladı ovulasyon testi onayladı bide normal gün içinde ağrı yok herhalde çatlamıştır diyorum.[/QUOTE]

benımde sağ tarafta arada bıçak saplanması gıbı oluo boyle ağrım olduğunda aylık kistim olmustu gebelığe engel değil ama evet ateş ve ov.testı çatladı dıo:)))))

kıslar ben çıkayım artık uykum geldi bugun erkenden uyandım tatil ya:)))) okul gunu surunerek uyanıorum halbuki:))))) öptüm hepinizi..

opuyorumnanaktankızlar hepinize iyi geceler..sohbetiniz için sağolun ateşimede cevap verdiniz...herşey gönlünüzce olsun iyi geceler tatlı rüyalarrr

saol canımm sen beklemeye geçtin sanırım benımde bu ay pozıtıf gorduğum gun ve ertesı gun çalışma oldu rahim fılmı vektırmıstım ilişkı yasaktı oncesınde olamadı sen ıyı calıstın guzelım hadı bakalım esıne babalar gunu hedıyesı olur ınsallah:)))))

inşallah canım bunu okadar istiyorumki Allah herkesin ve benim gönlüme göre versin inşallah iyi geceler tatlı rüyalar canım.

Kızlar ben geldim...Nasılsınız...Yazlıktaydım yine dün gittim şimdi geldik...Orada internet olmadığından giremedim...Şimdide eşimi işe geçirdim oturdum hemen...

kızlar hepinizi çok seviyorum hepinizin iyi dilekleri için çok teşekkürler.valla aile gibi olduk burda ne güzel ya.ne tuhaf demi yüzlerimizi bile bilmiyoz ama mutluluklarmızı mutluluğumuz acılarımızıda acımız biliyoruz..

kızlar ben kaçar şu yaprak dökümünün sonuna bakayım ferhunde yine bir ayaklar peşinde :)) sonra uyuyayım hepinizi kocaman öptüm

bugün bende burdayım eşim yok benimde o yüzden rahat rahat giriyorum.normalde bu saate kadar kalmam pek.

kızlar hepinizi çok seviyorum hepinizin iyi dilekleri için çok teşekkürler.valla aile gibi olduk burda ne güzel ya.ne tuhaf demi yüzlerimizi bile bilmiyoz ama mutluluklarmızı mutluluğumuz acılarımızıda acımız biliyoruz..

İyi geceler canım Allah rahatlık versin hepimize bende kaçar bugünde çalışayım :KK66:

ben geldim sen gidiyon neyse ben seni bırakayımda artık bebiş gelsin demi :) iyi geceler canım kib

X