Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

umutcum saol,iyiym işte uğraşıorum,bulantılar hala aynı :) ama alıştık yaa napalım cumartesi doktora gidecem bakalım bu sefer neler görünecek :)senin ateşine baktım ama nazar değmsin diye yorumlamıorum :)

Heoz iki kere yumurtladın bence ama çizgi doğru yerde demek istedim son ovulasyonda kalır çizgi.

Melek mesaj at sen ben bakarım

inş. bebeklerin gelişimleri için süper haberler verir drun sana yorumların için sağol julia sen olmasan içim içimi yerdide bişey anlamazdım bu tablodan ben allah razı olsun senden

Bende bildiğimi paylaşmaya çalışıyorum,yardımcı olursam ne mutlu,aslında ırem en bilgilimiz bu konuda ama o giremiyor bu ara :KK43:(

Bende bildiğimi paylaşmaya çalışıyorum,yardımcı olursam ne mutlu,aslında İrem en bilgilimiz bu konuda ama o giremiyor bu ara :KK43:(

benim topikten aryayı hatırlıyormusun bilmem ama 2 gün önce ikiz hamile olduğunu öğrendi çok mutluydu klomen kullanan tayfasındandızemuszemus

geçmişi oku oku zor bitirdim:)))
mirage cnm değişik bi tablo olmuş seninki ama regl için bekleyeceksın sanırım 35 gun filan beklenmeyen gunun..22.gun gıbı yada bıgun once çalışma olmusmuydu..
hilacim cnm kan testini tekrarladınmı gerçi gerek yoktur zaten gayet iyiydi herhangı bı belırtın varmı suanda..

OLDU KUŞUM HERGÜN OLDU BİLMEDEN YAPTIK O ARALAR :))):kedi::kedi: AMA BEN ÜMİTLİ DEĞİLİM ALLAHIM BÜYÜKTE BEN SANMIYORUM :lepi:

umutcum çok sevindim iyi olmana valla allahım hayırlı evlat versin saglıklı sıhatli bende daha önce hemen hamileolmak istiyordum çok istiyordum olmadı sonra doktora gittim rahim filmi çekilde 3 ay hamile kaldım ama nasip olmadı kızımı kucagıma almak oyüzden eskiden düşüncem çok farklıydı şimdi daha farklı allahım hayırlısını versin ben beklemeye razıyım diyorum

umutcum saol,iyiym işte uğraşıorum,bulantılar hala aynı :) ama alıştık yaa napalım cumartesi doktora gidecem bakalım bu sefer neler görünecek :)senin ateşine baktım ama nazar değmsin diye yorumlamıorum :)

Heoz iki kere yumurtladın bence ama çizgi doğru yerde demek istedim son ovulasyonda kalır çizgi.

Melek mesaj at sen ben bakarım

juliacım benim amcamında eşi ikizlere hamileydi bi tanesi gelişmiyor dedi drlar ama sonradan gelişmeye başladı şimdi okula gidiyo ıkısıde hayırlısı tatlım cumartesi iyi haberlerini beklıyoruz birazdan duamı okuyacağım hepimiz için .. fetih suresi kslar 21 kişiye dağıtıyomuşşunuz bır ıkısı 1 defa okuyabılıo bı tanıdık benım adıma dağiıttı eşimin sınavı için ama ben tabii kendi dileğiide eklicem sizide:)))))
ateşime hiç yüz vermiyorum hep kandırıo beni fos çıkıo:))))) 36.9 gördüğüm oldu beklenen regl gününde hatta ama yok bişey..aslında beklenen gunumu öğrenmek için ölçuyorum 3 gun ust uste yuksekse regle kadar ölçmuyorum bu ay düştü tekrar bı 3 gundaha ölçmek zorunda kaldım sonra reglım gecikirde boşa umutlanmayım diye:)))

hilalcım benim ff sitedegriş yapamadım yardımcı olurmusun ..

melekcim ben pek anlamıyorum julia sana yardımcı olur

Pretty haber aldığıma sevindim,insan merak ediyor ses soluk çıkmayınca,hayırlısı olsun senin için inş bebeğin sonuna kadar seninle kalır ve kucağına alırsın sağ salim.Ben klomen kullandığım için ikiz oldu :) sürpriz bizim için yani :)

Hilalcim benim değerim 11. günde 57 idi,bence senin değer gayet yüksek ama yine de umutlandırmayalım,sürpriz olsun senin de :) erken döllenme ise o yüzden de yüksek olabilir,öyle diyelim ama sürprizin gelsin yine de :)

iyi o zaman sevindim :) eşimin içine doğmuş ikizmi olacak diye :) ben erken döllenmedende şüpheliyim ama 14.günü ymurtada çatlama olmuştu süprizim gelsin

evt cnm klomeni kullandığım 2. ayım julia ve bende öyle tahmin ettik dra 15. gün gittiğimde 22mm bir yumurta gördü ve o 20. gün çatladı ama ben 13. günde aynı kasık ağrılarını yaşamıştım hiçbir belirtim yok baksam idrar testinde çıkarmı bide
bu sabah namazı kıldım ve dua ettim rabbim hamileysem göster diye bir kuş gördüm 5-6 yumurtası var yuvada ama hepsi dağılmış bir tanesi önüme yuvarlanıyor üstten sağlam görünüyor altı yumuşak yumurtanın altına bakıyorum acaba civciv çıkmayamı çalışıyor diye parmağımı hafifçe bastırıp açıyorum yumuşak bölümünü beyazı biraz akıyor sonra açılınca görüyorum içinde yavru var ama çok küçük daha annesinin altına koydum ama yumurta açıldı ve beyazı aktı akacak çok üzülüyorum zarar verdim diye annesi altına almaya çalışıyor o sırada 2 tane birbirinin aynısı parmak uzunluğunda iki kokarca/yada porsuk emin değilim yavrusu düşüyor önüme yeni doğmuş ve canlılar :uhm: neye çıkar kestiremedim doğrusubilmiyorumkismile

canım seni ümitlendirmek istemem ama ben de yumurta görmüştüm hemde bir sürü tavuk yumurtası :) o ayda hamile kaldım inş. seninde rüyaların benimki gibi çıkar

hilalcim hamilemisin ayy canım benim hadi gözün aydın bu arada ders caşlışıyom yine sınav yaklaştı dua edin banada olurmu sevgili arkadaslar hepinize kucak dolusu sevgiler öpücükleropuyorumnanaktan

evet tatlım teşekkür ederim darısı senin ve tüm arkadaşalrın başına inş. kolay gelsin sıvanında başarılar diliyorum

geçmişi oku oku zor bitirdim:)))
mirage cnm değişik bi tablo olmuş seninki ama regl için bekleyeceksın sanırım 35 gun filan beklenmeyen gunun..22.gun gıbı yada bıgun once çalışma olmusmuydu..
hilacim cnm kan testini tekrarladınmı gerçi gerek yoktur zaten gayet iyiydi herhangı bı belırtın varmı suanda..

yok canım biraz tedirgin oldum sadece doktor iyi dedi ama ben duramıyodum yinede :)

1gün 1 mayıs:KK36:0
2gün 2 mayıs:36.0
3gün 3 mayıs:ölçmedim
4gün 4 mayıs:36.0
5gün 5 mayıs:36.1 klomen
6gün 6 mayıs:36.3 klomen incir
7gün 7 mayıs:36.2 klomen incir:hulya:
8gün 8 mayıs:36.2 klomen incir
9gün 9 mayıs:uyumuşum az akıntı incir
10gün10mayıs:36.0 incir ateşbasma :hulya:
11gün11mayıs:36.0 tek yumurta çatlatma ignesi ateş basma
12gün12mayıs:36.3 incir ateşbasması akıntı kasık agrısı:hulya:
13gün13mayıs:36.2incir ateşbasması akıntı uzayan ov.testi pozitif:hulya:
14gün14mayıs:36.4uzayan akıntı :hulya:
15gün15mayıs:36.5 ncir:hulya:
16gün16mayıs:36.6
17gün17mayıs:36.7:hulya:
18gün18mayıs:36.6
19gün19mayıs:36.6
20gün20mayıs:36.7

canım senin bu ayki tablon ve çalışamaların süper bebek getirecek bu ay bence bu tablo :)

OLDU KUŞUM HERGÜN OLDU BİLMEDEN YAPTIK O ARALAR :))):kedi::kedi: AMA BEN ÜMİTLİ DEĞİLİM ALLAHIM BÜYÜKTE BEN SANMIYORUM :lepi:
oo süper ozaman neden olmasın canım ovulasyon yakalaşsanız hemde mikemmel olur değişik bi tablo olur örnek olur hatta:))))
umutcum çok sevindim iyi olmana valla allahım hayırlı evlat versin saglıklı sıhatli bende daha önce hemen hamileolmak istiyordum çok istiyordum olmadı sonra doktora gittim rahim filmi çekilde 3 ay hamile kaldım ama nasip olmadı kızımı kucagıma almak oyüzden eskiden düşüncem çok farklıydı şimdi daha farklı allahım hayırlısını versin ben beklemeye razıyım diyorum

oylee cnm bende oyleydmı bu 11. ayımız korunmadığımız ama başlarda bende çok yedim kendimi sonra baktım bi faydası yok sadeec dua edıyorum elımden gelenı yapıyorum ve dıyorumkı demekki zamanı var rabbiminde bi bildiği var zaten "kul plan yaparmış yaradan yukardan gülermiş"burda sızınle muhabbet etmek hosuma gıdıo benim ateşim mikemmelde olsa çifter çifter de yumurtlasam sonuçta eşimde sperm problemi var..drumuz yınede cok sanslı olduğumuzu soyledı en azından o ilacın cok faydası olmasa dahi eşime, sukur benım yumurta rezervim iyi ve rahim normal tüp bebekde şansımız yüksek tabıı yınede tutunamayabılır yıe kesın gozuyle bakmıyorum akıllanmısım demi.)))))
şekerler ben temilik yapayım biraz misafirim var bugun ve ben öylee dedikoduu yapıorum saat buçuk olmuşşşeyvahedigeldismile

Ben de bir çok yerde okudum biraz içim rahatladı aslında,cumartesi hem test sonuçlarımı götürecem hem de bir kez daha bakacak ultrasonla,daha da büyümüş olacaklar :)

ayy herkes burda sohbet çok güzel nası gıdılıır ya welcome da gelmişş mavıumutolsunda gelmiş ronyada ozaman soyle yapıorum pc acık arada gelıp bakıorum:)))

Ben de bir çok yerde okudum biraz içim rahatladı aslında,cumartesi hem test sonuçlarımı götürecem hem de bir kez daha bakacak ultrasonla,daha da büyümüş olacaklar :)

julia canım inşallah güzel sonuçlar vereceksin bize merakla bekliyor olcaz ogün

ayy herkes burda sohbet çok güzel nası gıdılıır ya welcome da gelmişş mavıumutolsunda gelmiş ronyada ozaman soyle yapıorum pc acık arada gelıp bakıorum:)))

keşke iremde olsa onu çok özledim inşallah yakında bütün sıkıntısını atlatıcak ve aramıza gelecek

12.gun 36.3 (ov.testi pozitif kopkoyu):hulya:

13.gun 36.3 tahmini ovulasyon:hulya:
14.gun 36.3
15.gun 36.4
16.gun 36.7
17.gun 36.7
18.gun 36.5:
19 gun 36.7
20. gun 36.7
21.gün 36.7

çalışmalrıda koyayım dedim ama oncesınde rahım fılmı yuzunden ilşki yasaktı sonrada eşimle küstük:))))sonarad ateşim yukseldi ondan sonrasını koymadım nadaaaan az değilmi

X