Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan İyi geceler kızlar... opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

kızlar ovulasyon testini gebelik testi gibi kullanabilirsiniz bende öle yaptım ve hala elimde bi kaç tane var sıkıldıkça yapıyorum çift çizgi görmek güzel oluyor:)

canım cok geçmiş olsun..allahım acil şifalar versin..cok zor hep illede hamile kalmak deil sağlıklı hayırlı hamilelik diliyorum rabbimden..inşallah allahım dualarımız ve duanı kabul eder en kısa zamanda hamile kalırsın..:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım mesajını okudum ve öylece kaldım,çok zor bir sınav..Allah yardımcın olsun,inş.duaların hayırlısıyla kabul olur ve oğluna bir kardeş gelir,

canım mesajını okudum ve öylece kaldım,çok zor bir sınav..Allah yardımcın olsun,inş.duaların hayırlısıyla kabul olur ve oğluna bir kardeş gelir,

canım sağol sadece dua istiyorum hepinizden oğluma.bebek hayırlı zamanda güzel birşekilde gelir inşallah yaşadığım sıkıntıları unutturur inşallah

canım ateş tablon varsa görebilirmiyim

Hilalcim tablomu şuan koymak istemiyorum :KK43: ff çizgiyi çeksin öyle koyacağım.Sonu benzemesin inşallah ama birkaç gündür iremin gebelik tablosuyla aynı gidiyorum :bbo:

canım sağol sadece dua istiyorum hepinizden oğluma.bebek hayırlı zamanda güzel birşekilde gelir inşallah yaşadığım sıkıntıları unutturur inşallah

elbette canım dualarım seninle oğlunla Allah cümlemizede sizlerede sağlık-sıhhat versin,gönlündekine afiyetle ulaştırsın inş.

Son düzenleme:
canım bu tablo biraz karışık çorba olmuş :) ama 2 gün var adetine bence yükselirse senden umutluyum ona göre

BİRİNİN BENDEN UMUTLU OLMASI NEKADANNNNNNNNNN GÜZELLLLL

MİKEMMELLL Bİ TABLO OLUR HAMİŞ OLURSAM :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

X